Skocz do zawartości

iBasso DX80


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdy nie tworzę tagów "genre" przy ripowaniu. W moich zbiorach tylko jakieś darmówki z sieci czasem mają ten tag - jeśli wydawca go tam umieścił, to "niech se leży - a co mie tam". :)

 

Poza oczywistymi tagami (wykonawca, album, tytuł utworu, nr utworu), używam tylko roku nagrania/wydania. Genre o tyle nie ma sensu IMO, że może być tylko jeden a często powinno być kilka przypisanych do jednego utworu i do tego różne do poszczególnych utworów na płycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na HF pracownik iBasso zapowiedział rozpoczęcie sprzedaży DX80 w ciągu tygodnia. @MP3store macie jakieś info na ten temat?

 

Edit. Widzę, że są już dostępne we Francji i Holandii.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pierwsze wrażenia na hedfaju.

 

Scena podobno większa i lepiej ułożona niż w dziewięćdziesiątce, dobrze kontrolowany bas w większej ilości niż w poprzedniku, wysokie i średnie zachowują podobny charakter. Przekaz jest wciąż dokładny i napowietrzony, ale teraz z dociążeniem. Potwierdzono działanie 10-11 godzin na jednym ładowaniu. UI też podobno bardziej intuicyjne.

 

Nic tylko brać! :D

 

Link do tematu:http://www.head-fi.org/t/786443/ibasso-dx80-impressions-and-reviews

Edytowane przez Suszec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pierwsze wrażenia na hedfaju.

Scena podobno większa i lepiej ułożona niż w dziewięćdziesiątce, dobrze kontrolowany bas w większej ilości niż w poprzedniku, wysokie i średnie zachowują podobny charakter. Przekaz jest wciąż dokładny i napowietrzony, ale teraz z dociążeniem. Potwierdzono działanie 10-11 godzin na jednym ładowaniu. UI też podobno bardziej intuicyjne.

Nic tylko brać! :D

Link do tematu:http://www.head-fi.org/t/786443/ibasso-dx80-impressions-and-reviews

A ja radzę poczekać na recenzję PT Kolegów forunkowych. Na hedfaju to różne rzeczy się pisze. Sprawdza się to, co pisze się tutaj i na stronach autorskich naszych Kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Scena podobno większa i lepiej ułożona niż w dziewięćdziesiątce

 

Hej, a co nie tak z ułożeniem sceny w dx90?
A bo ja wiem? Ja tu tylko przytaczam co hedfajowcy napisali. Wcale nie uważam, że to prawda, bo nie mam do tego podstaw.

 

Tak czy owak myślę, że "lepsze ułożenie sceny" to w tym przypadku bliższa średnica, naturalniejszy kształt sceny (scena nie tylko wszerz, ale i wgłąb ) i mocniejsza separacja instrumentów, ale to tylko moje przypuszczenia.

 

DX90 niektórzy zarzucali, że gra za blisko głowy. Tzn nie wyciąga instrumentów poza obręb uszu. Chyba kolega @maciux coś takiego zauważył w porównaniu DX90 do AK120 II o ile dobrze pamiętam :)

Edytowane przez Suszec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w "głębi" dx90 gra ok, na szerokość trochę gorzej. Natomiast dlaczego to traktować w kategorii wady, a nie cechy? Musi grać jak z peronu Dworca Centralnego w Warszawie? Nie musi.

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mnie to pisać, tylko użyszkodnikom head-fi :D

 

Mam DX90 i wiem jak gra - absolutnie nie przeszkadza mi żadna jego cecha, ale mimo to jestem ciekaw DX80 i sądzę, że ktoś z forum może też, a nie chce mu się śledzić non-stop wątku na head-fi, gdzie można znaleźć pierwsze opinie i wrażenia, więc wklejam, ale wiadomo - to są tylko wrażenia totalnie subiektywne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności