Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX80


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam dawać okładki w tagach, cover.jpg czytał (z tego co pamiętam nawet wszystkie rozmiary) ale niektóre wyświetlał rozpikselowane, nie wiem czego dokładnie to była wina, po dodaniu okładek do tagów problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie wiem jaką magię odprawili w tym FW, może efekt placebo, ale na mój gust brzmienie się rozjaśniło, poprawiła się separacja i scena (przesiadka z Lurkera 1.5.8-L0), ale to na Tomahawkach słuchane - z K712 dopiero jak wrócę z pracy.

szkoda że podczas skanu karty SD zjadło 60% baterii... ale mam nadzieję, że to tylko bug pomiaru baterii %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LoneVagrant napisał:

nie wiem jaką magię odprawili w tym FW, może efekt placebo, ale na mój gust brzmienie się rozjaśniło, poprawiła się separacja i scena (przesiadka z Lurkera 1.5.8-L0), ale to na Tomahawkach słuchane - z K712 dopiero jak wrócę z pracy.

szkoda że podczas skanu karty SD zjadło 60% baterii... ale mam nadzieję, że to tylko bug pomiaru baterii %

skanowałem 2 karty, brak problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2017 o 11:31, LoneVagrant napisał:

nie wiem jaką magię odprawili w tym FW, może efekt placebo, ale na mój gust brzmienie się rozjaśniło, poprawiła się separacja i scena (przesiadka z Lurkera 1.5.8-L0), ale to na Tomahawkach słuchane - z K712 dopiero jak wrócę z pracy.

szkoda że podczas skanu karty SD zjadło 60% baterii... ale mam nadzieję, że to tylko bug pomiaru baterii %

Waarto ten sw zapodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, z Was próbował sw lurkera 1.6  w wersji l0 i L1 ? czy jest róznica w brzmieniu? Na head fi piszą, że tak, ale czy to jest możliwe w opisie sw nic nie ma na ten temat, tylko poprawka standardowych bugów i inna czcinka w przypadku L0. Wgrałem lurkera w wersji L1 i nie zauważyłem różnicy. Prośba o potwierdzenie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się spodobał te L1, jest trochę jak w 1.5.8 na custom tylko głośniej. No i poprawiony błąd który mnie denerwował z tyn odtwarzaniem utworu od momentu w którym się go przerwało i potem słuchało innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Używam ostatniego od lurkera i zdarza się ze jak skończę słuchać piosenkę w środku i przeskoczę na inny album , a potem wracam i słucham poprzedniego albumu od początku  to w tej piosence nie dosłuchanej zaczyna się odsłuch od momentu przerwania a nie od początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem używając folderów i u mnie tego problemu nie ma

słuchałem albumu następnie zmieniłem na kolejny (przez zmianę katalogu) po czym wróciłem do wcześniejszego albumu ( katalogu) i lecą

utwory w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, ostatnio robiąc odsłuchy porównawcze różnych słuchawek i odtwarzaczy, zauważyłem dziwne zachowanie DX 80 z niskoomowymi słuchawkami. Na włączonym odtwarzaniu ( niezależnie od głośności ), słychać wyraźny, stały szum w tle. Nawet na volume zjechanym do 0. Najbardziej słyszalne jest na FLC8s ( 11 ohm ), ale też na KZ ZS5, KZ ZST ( chyba też 11 ohm ). Na 32 omowcach i powyżej kompletna cisza. Najwyraźniej słyszalne jest to jak DX80 pracuje jako zew. dap z PC. Czytałem na head fi, że to podobno ,, typowa'' przypadłość dx 80 i skutecznych niskoomowych IEM i że adapter impedancji 20 ohm załatwi sprawę. Pytanie, czy kto z Was ma podobne problemy z DX80, czy to tylko mój przypadek jest taki dziwny i nadaje się do reklamacji?. Co do adapterów to gdzie najlepiej kupić? aliexpress?, a może gdzieś w Polsce jest dostępny ( na allegro nie znalazłem ). Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, LuQi napisał:

Jeśli chodzi o reduktory szumów to w PL masz dostępny iFi Audio iEMatch. Ewentualnie z penonaudio TAKIE adaptery.

Dzięki, ale ten IFI to kosmos cenowy ( za kilka rezystorów i kabelek ), to już wole sam zrobić lub kupić w Hong Kongu za parę dolców:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności