Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×

Rekomendowane odpowiedzi

Hype na wh1000x m3  się zaczyna :D . Ciekawe jaki to poziom w stosunku do przewodowych słuchawek. Mi wystarczy poziom wyższy od Philips SHP9500 z bardziej zaznaczonym  basem.

Edytowane przez music hunter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, hesus666 napisał:

Od 3:15 gdzieś - no nie wygląda to na delikatne :) U mnie one na pewno zagoszczą w okolicach pierwszej promki - Sony troszkę odjechało konkurencji w tej kategorii.

Dżizas ... Hesusie ;)

Dokładnie to samo robił gość w filmiku z 100 AAP. Trafiony, zatopiony.

Chodzi o to, że "one", te Japończyki wiedziały już przed Piastem Kołodziejem, że lepsze jest wrogiem dobrego.

Tak więc LuQi - śmigasz do sklepu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, music hunter napisał:

Hype na wh1000x m3  się zaczyna :D . Ciekawe jaki to poziom w stosunku do przewodowych słuchawek. Mi wystarczy poziom wyższy od Philips SHP9500 z bardziej zaznaczonym  basem.

To zależy czego oczekujesz :) Dla mnie przewodowe słuchawki w podobnym budżecie, z odpowiednim napędzaniem dalej odstają. Jednak biorąc pod uwagę zalety jakie wnoszą  sluchawki BT w kwestii wygody, braku kabli, braku konieczności wożenia się z wzmacniaczami itd - do 90% moich zastosowań wystarczają :) Te pozostałe 10% to wieczorne odsłuchy w domowym zaciszu - i tu porządnych, dużych otwartych konstrukcji jednak długo nic nie przeskoczy.

Edytowane przez hesus666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, paratykus napisał:

Pamiętasz taki filmik z youtube jak gość rozginał pałąk w Sony 100 AAP do poziomu, a potem go jeszcze skręcał ?

XM3 "fizycznie" to chyba bardzo podobna konstrukcja tak więc tego ...

Poniższy filmik by to potwierdzał i mam nadzieję, że tak faktycznie jest i że Sony wyciągnęło wnioski z poprzednich modeli które z pałąkiem miały problemy. :)

Godzinę temu, hesus666 napisał:

Od 3:15 gdzieś - no nie wygląda to na delikatne :) U mnie one na pewno zagoszczą w okolicach pierwszej promki - Sony troszkę odjechało konkurencji w tej kategorii.

Niezły test wytrzymałościowy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak te M3 grają ogółem - rozjaśnione/zaciemnione/V?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na szybko oceniając w sklepie skojarzyły mi się z Owlami :) Ale warto by było na spokojnie posłuchać i ocenić bo takie odsłuchy z doskoku czasami bywają mylące względem tego jak się odbierze dane słuchawki kiedy można im poświęcić więcej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi