Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sony


marekhall

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, vonBaron napisał:

Akurat Przemek założył oryginalne nowe pady.

Choćby po to że mój wzmacniacz najlepiej gra po balansie.

Tu akurat łatwo przerobic wtyczke, bo w kablu ida 4 zyly

 

@Tytus1988 zdradzisz gdzie trafiles te pady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekhall przesłałem informację PM. Można poprosić o wykonanie padów nawet do MDR-R10 pod niniejszym adresem: info@vesperaudio.com

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
6 godzin temu, MrSheep napisał:

Może doczekamy się następcy IER-Z1R z normalną, ergonomiczną obudową :) 

Wątpie bo raz że one są takie duże przez to mają tą komore z tyłu dzięki której grają tak jak grają a dwa że oni raczej rzadko wypuszczają flagowce a ier-z1r są w sumie najnowszym produktem z linii signature.

 

Wiadomo natomiast że będzie nowy dap lub dapy bo zostaly zgloszone do jakiejs tam ceryfikacji jakis czas temu ale wiadomo tyle że beda miec wifi i blutooth czyli niewiele. Albo nastepcy majacych juz pare lat wm1a/z albo cos jeszcze innego, kto wie. Moze przenosna wersja dmp-z1? ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Palpatine napisał:

Dla fanów Sony szykuje się prawdziwe święto. Najbardziej wyczekuję następcy WM1Z

11690284.png

Ale co wtnika z tego zrzutu, bo js nie widzę tu nic nowego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Wisting napisał:

I pewnie, tradycyjnie już dla Sony, będą niedostępne w Polsce. A sprowadzenie przez nasz oddział kosztować będzie +25% do ceny. 

To akurat wydaje mi się pewne. Ciekawe czy mocy tylko dla iem wystarczy ale przy 40h  to pewnie chyba 🤫🤔🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wegiel21 napisał:

Ciekawe czy mocy tylko dla iem wystarczy ale przy 40h  to pewnie chyba 🤫🤔🤭

Tyle samo co wm1a/z

 

Headphones practical maximum output (JEITA 16Ω / mW)Stereo mini jack: 60mW + 60mW (at high gain output)
Balanced standard jack: 250mW + 250mW (at high gain output)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę i kurcze, spodziewałem się czegoś więcej. Największa zmiana w wm1zm2 to android i jeśli komuś tego brakowało to teraz ma. Pozatym rama z miedzi zamiast 99,96% czystości będzie mieć 99,99%, płyta lutowana cyną z domieszką złota i grubszy kabel nadal od Kimber'a w środku. Wyglada na odświeżenie starych modeli z dodaniem obsługi streamingów a sfera audio bez większych zmian. Po 6 latach oczekiwałem zupełnie nowego designu zarówno w środku i na zewnątrz przyznam szczerze.

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Spawn napisał:

Poczytałem trochę i kurcze, spodziewałem się czegoś więcej. Największa zmiana w wm1zm2 to android i jeśli komuś tego brakowało to teraz ma. Pozatym rama z miedzi zamiast 99,96% czystości będzie mieć 99,99%, płyta lutowana cyną z domieszką złota i grubszy kabel nadal od Kimber'a w środku. Wyglada na odświeżenie starych modeli z dodaniem obsługi streamingów a sfera audio bez większych zmian. Po 6 latach oczekiwałem zupełnie nowego designu zarówno w środku i na zewnątrz przyznam szczerze.

No to lipa jak po tylu latach dali tylko androidam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WM1A (Z nie słyszałem) jest tak dobry, że może to lepiej, że za dużo w środku nie namieszali :) 

Jest na polskiej stronie Sony, ciekawe czy będzie można go u nas kupić. 

https://www.sony.pl/electronics/walkman/nw-wm1am2 

https://www.sony.pl/electronics/walkman/nw-wm1zm2

Połowę tego kosztuje zx-507 a chyba szału u nas nie zrobił, a też ma Androida, wi-fi, Bluetooth, procesor winylowy, S-Master HX, itd. Ciekawe, czy znajdę jakieś wytłumaczenie, aby WM1AM2 nie kupić... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 12:33, The Grand Wazoo napisał:

Jest na polskiej stronie Sony, ciekawe czy będzie można go u nas kupić. 

 

Nawet jak by był u nas dostępny to i tak miałby blokadę głośności której na androidowych sony nie da się zdjąć.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Spawn napisał:

 

Nawet jak by był u nas dostępny to i tak miałby blokadę głośności której na androidowych sony nie da się zdjąć.

Zawsze można zrobić sobie wycieczkę. Zobaczyć Big Bena i walkmana kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście to tylko nowe Walkmany default_smile.png


WM1AM2 - 1400$

WM1ZM2 - 3700$



https://thewalkmanblog.blogspot.com/2022/02/sony-annoucnes-new-signature-series.html
Podobno następca IER-Z1R też nadchodzi dużymi krokami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności