Skocz do zawartości

Fanklub Sony


marekhall

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, LuQi napisał:

Miał ktoś z Was okazję posłuchać MDR-Z7M2? Tyle czasu już są na rynku, a u nas na forum ciągle cisza :huh:

Sam miałem ochotę je kupić ale mało u nas o nich inf. , więc odpuściłem i wybrałem Cascade ... nie żałuję 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LuQi napisał:

Miał ktoś z Was okazję posłuchać MDR-Z7M2? Tyle czasu już są na rynku, a u nas na forum ciągle cisza :huh:

 

Bo nie ma ich w oficjalnej polskiej dystrybucji. A recenzje dostępne zza granicy nie zachęcają - mowa o skompresowanym brzmieniu i podbitych sopranach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie pomysł na sprawdzony kabel zbalansowany z wtykiem 4.4mm do Sony EX800ST? Jest do kupienia jakiś markowy, czy ktoś z chłopaków z forum robi? 
Masz dwie opcje. @Jimmi Dragon albo Forza Audioworks. Obu polecam.
Na ali też coś znajdziesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na pamięci telefonu. Jak nie masz dostępu do sklepu Play (nie wiem jak to wygląda na tym dapie), to najlepiej najnowszą wersję z apkmirror

 

Edit:

Ociebaton. No to i tak apkmirror wchodzi w grę

Edytowane przez Play
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

 

czy ktoś z was łączył Sony wm1a z telefonem i puszczał muzykę z Tidala? Pytam bo w telefonie (Galaxy s10+) mam ustawiony codec na aptx w wm1a też a łączy mi się z tego co widzę na dapie z kodekiem LDAC ... Czy ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam okazję gość u siebie ex1000 oraz ex800 jednocześnie i muszę powiedzieć że po podłączeniu na miedzianym balansie do ZX300a różnice się zacierają.
EX800 mają trochę mniej powietrza, wysokie delikatniej podają,  a wokale wydają się być bliżej. Chyba graja z mniejszą werwą, ale równie dobrze może to być moje placebo.
Bez balansu traciły wyraźnie więcej do ex1000 na 4.4.

Mogę już spać spokojnie, gdy niedostępne soniaki padną, bo zamiennik oddaje część ich magii.
Niestety ex800 zdążyły się sprzedać jeszcze przed dotarciem do mnie, więc nie podeślę nikomu ;).
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy znacie kogoś kto mógłby wykonać custom pady do Sony MDR-1A? Jeden z padów u mnie uległ rozklejeniu (!). Sony i MM nie chcą uznać reklamacji a mi samo brzmienie słuchawek bardzo odpowiada, tylko wygląda to po prostu słabo. Polecicie kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zapytałem Sony Polska i powiedzieli mi, że mieli możliwość sprowadzenia Z7m2 na zamówienie, ale już nie mają. Także nie wiadomo jak z innymi dystrybutorami/sklepami, ale oficjalnie Sony Polska nigdy nie umożliwiło i już nie umożliwi odsłuchu tych nauszników w naszym kraju.

Jedyne co pozostaje to zamówić z Amazonu i w razie czego korzystać z opcji zwrotu. Ja bym może próbował, gdyby zewsząd grzmiały na ich temat zachwyty, ale opinie w sieci są raczej podzielone.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie uznali, że im się nie opłaca. Co jest kuriozalne, bo gdyby była możliwość odsłuchu, to być może więcej osób by się zainteresowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wegiel21 napisał:

Jak byłem kiedyś w 2 salonach Sony Center to o wm1a i wm1z nawet nie słyszeli 🤣

Kupiłem kiedyś aparat w ich sklepie internetowym i przyszedł ewidentnie powystawowy/używany bo sam aparat był brudny i niekompletny zestaw. Wymienili ale do końca rżnęli idiotów, że aparat był nowy i otwarty był tylko aby sprawdzić czy nieuszkodzony i to ja wymyślam. Kolejny był zaplombowany, czysty i kompletny wiec chyba jednak nie wymyslalem. Więcej u nich nic nie kupie bo to kpina dla mnie była.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki ze zdecydowana większość salonów Sony w Polsce to franszczyzna, chyba solpolu. Jak kiedyś czytałem opinie pracowników to jest beznadziejnie zarządzane.

Edytowane przez music hunter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności