Skocz do zawartości

Fanklub Sony


marekhall

Rekomendowane odpowiedzi

Hype na wh1000x m3  się zaczyna :D . Ciekawe jaki to poziom w stosunku do przewodowych słuchawek. Mi wystarczy poziom wyższy od Philips SHP9500 z bardziej zaznaczonym  basem.

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, hesus666 napisał:

 

Od 3:15 gdzieś - no nie wygląda to na delikatne :) U mnie one na pewno zagoszczą w okolicach pierwszej promki - Sony troszkę odjechało konkurencji w tej kategorii.

 

Dżizas ... Hesusie ;)

Dokładnie to samo robił gość w filmiku z 100 AAP. Trafiony, zatopiony.

Chodzi o to, że "one", te Japończyki wiedziały już przed Piastem Kołodziejem, że lepsze jest wrogiem dobrego.

Tak więc LuQi - śmigasz do sklepu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, music hunter napisał:

Hype na wh1000x m3  się zaczyna :D . Ciekawe jaki to poziom w stosunku do przewodowych słuchawek. Mi wystarczy poziom wyższy od Philips SHP9500 z bardziej zaznaczonym  basem.

 

To zależy czego oczekujesz :) Dla mnie przewodowe słuchawki w podobnym budżecie, z odpowiednim napędzaniem dalej odstają. Jednak biorąc pod uwagę zalety jakie wnoszą  sluchawki BT w kwestii wygody, braku kabli, braku konieczności wożenia się z wzmacniaczami itd - do 90% moich zastosowań wystarczają :) Te pozostałe 10% to wieczorne odsłuchy w domowym zaciszu - i tu porządnych, dużych otwartych konstrukcji jednak długo nic nie przeskoczy.

Edytowane przez hesus666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paratykus napisał:

Pamiętasz taki filmik z youtube jak gość rozginał pałąk w Sony 100 AAP do poziomu, a potem go jeszcze skręcał ?

XM3 "fizycznie" to chyba bardzo podobna konstrukcja tak więc tego ...

 

Poniższy filmik by to potwierdzał i mam nadzieję, że tak faktycznie jest i że Sony wyciągnęło wnioski z poprzednich modeli które z pałąkiem miały problemy. :)

Godzinę temu, hesus666 napisał:

 

Od 3:15 gdzieś - no nie wygląda to na delikatne :) U mnie one na pewno zagoszczą w okolicach pierwszej promki - Sony troszkę odjechało konkurencji w tej kategorii.

 

Niezły test wytrzymałościowy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.11.2018 o 22:22, music hunter napisał:

Czy ktoś z posiadaczy Sony Wh900N lub wh1000x m3 może zaspokoić moja ciekawość i sprawdzić jak działa tłumienie hałasów przy głośnym odkurzaczu :D ?

 

JA sprawdzałem WH-H900n tylko przy działającej żonie i działało perfekcyjnie :D

 

 

Edytowane przez Vaiet
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900N mają dosyć cieńkie ANC w porównaniu do 1000X i XM2. W dodatku wyciekają na zewnątrz, bo u mnie kolega w biurze słyszy czego słucham, co w 1000X nie miało miejsca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.12.2018 o 21:40, all999 napisał:

Nowy firmware dla odtwarzaczy z serii WM1 oraz ZX300.

Co zmienia? gdzie pobrać jak wgrać?

Generalnie widzę ze zx300 nie ma EQ jakiego ma starszy a15 i obecny soft a45 (podobny do zx300).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, retter napisał:

Co zmienia? gdzie pobrać jak wgrać?

Generalnie widzę ze zx300 nie ma EQ jakiego ma starszy a15 i obecny soft a45 (podobny do zx300).

Napewno przyspiesza ładwonie biblioteki.

 

https://www.sony.co.uk/electronics/support/digital-music-players-nw-wm-series/nw-wm1a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wegiel21 napisał:

Rozumiem że mówisz o wm1a? pytałem raczej o zx300 :D ale luz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, retter napisał:

Rozumiem że mówisz o wm1a? pytałem raczej o zx300 :D ale luz :)

Tak mówiłem o wm1a bo trudno mi się wypowiedziedzieć o zx300 nie mając go 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, retter napisał:

Rozumiem że mówisz o wm1a? pytałem raczej o zx300 :D ale luz :)

Zaraz zobaczę czy przyśpiesza też na zx300a, bo właśnie instaluję. Trochę irytował mnie ten czas ładowania biblioteki :P . 

~6000 utworów przerobił w 5-6 minut, jakieś ~130 GB.

Za to przy włączeniu jest wcześniej gotowy do pracy, więc coś tam zmienili :) .

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2018 o 09:44, Karmazynowy napisał:

900N mają dosyć cieńkie ANC w porównaniu do 1000X i XM2. W dodatku wyciekają na zewnątrz, bo u mnie kolega w biurze słyszy czego słucham, co w 1000X nie miało miejsca.

 

A jak z izolacją i wyciekaniem w Sony MDR-Z7 ( I i II)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej brać używane słuchawki 1000XM2 bez akcesoriów ale z gwarancją która liczy się od litopada 2018, czy nowe H900N ? Cena wychodzi podobna. Dzwiękowo 1000XM2 są oceniane gorzej niż H900N jednak ANC jest lepszy. Czy ten ANC w H900N jest faktycznie taki słaby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajny film ze świetnym odsłuchem porównawczym. Różnice są bardzo słyszalne i dość interesujące (dla niecierpliwców: 13:30).

A z tego co udało mi się wywnioskować z tego filmu i z sound demo od Z Reviews to Z7M2 mają niezły bas, ale ogółem grają jakby miały zapięty kompresor. Wydają się też mieć dość agresywny przełom średnicy i góry.

Ja ich raczej kupować nie będę, nie wydają się warte ich ceny.

 

 

Edytowane przez timecage
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygrały Z1R, po za tym prześwietna forma, tłumaczenie jak dziecku co i jak oraz jako bonus kilka żartów z branży.

Z7 m.2 trochę puste, a Z7 ciutkę zamulone. Z1R idealnie w środek bez zamulenia i efektu wiadra, wyczuwalną nutką głębi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KaszaWspraju napisał:

Dla mnie wygrały Z1R, po za tym prześwietna forma, tłumaczenie jak dziecku co i jak oraz jako bonus kilka żartów z branży.

Z7 m.2 trochę puste, a Z7 ciutkę zamulone. Z1R idealnie w środek bez zamulenia i efektu wiadra, wyczuwalną nutką głębi.

 

Właśnie najbardziej cieszę, że szukając info o Z7M2 znalazłem ten kanał :).

A Z1R bezsprzecznie najlepsze, no ale to raczej oczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności