Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Pchełki na drogę do 100


Behoston

Pytanie

Cześć. Potrzebuje słuchawek dousznych ale nie dokokanałowych bo nie znoszę.

Chciałbym nie wydać na nie dużo, teraz mam superluxy hd681b ale przy jacku się przecieraja, pady dawno mają rysy a pasek na głowę zaczyna si łamać :/ slowem na drogę się nie nadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Not-Sure.jpg

 

Nie wiem czy sobie jaja robisz, czy też mówisz poważnie (bo wiem, że się zdarzają takie produkty)

 

Nie wiesz, czy w sklepach można je dostać? Bo wysyłka stanowi 44% w takim układzie więc w razie czego nawet nie będzie mi się opłacało odesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jest najszczersza prawda że mimo 10zł wartości grają bardzo dobrze. Były one dodawane do odtwarzacza Meizu swego czasu i jak dobrze poszukasz opinii to nasze zdanie się potwierdzi. Poza tym mam takie od tego sprzedającego i na to wygląda że to są oryginały. Sam zostałem na nie namówiony :) i nie żałuję zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi się podobają Labergi, fajne jak na pchełki, ale nie słuchałem reszty z tej trójki wymienionych przez Ciebie. Żeby zamieszać i było ciekawie dodam od siebie że do 100 zł możesz sprawdzić również C500E lub SoundMagic z serii EP (10,20,30).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

raczej wybiorę któreś z tych co mówiłem - chyba Laberg będą fajniejsze ale obawiam się o to, czy nie będą trochę zbyt ciche przy graniu z telefonu

 

edit:

i czy nie ma jakiś senheizerów w podobnej cenie, którymi warto się zainteresować?

Edytowane przez Behoston
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

raczej wybiorę któreś z tych co mówiłem - chyba Laberg będą fajniejsze ale obawiam się o to, czy nie będą trochę zbyt ciche przy graniu z telefonu

 

edit:

i czy nie ma jakiś senheizerów w podobnej cenie, którymi warto się zainteresować?

 

O głośność bym się raczej nie martwił przy żadnych z wymienionych pchełek - chyba że jesteś niedosłyszący - bardziej bym się bał czy otoczenie zaakceptuje wysokie głośności ;). Co jak co, pchełki to dla mnie słuchawki otwarte / pół-otwarte.

 

Jak chcesz mieć totalną pewność czy przypasują i ewentualnie głośność będzie dla Ciebie na wystarczającym poziomie, zadzwoń do najbliższego MP3Store i zapytaj czy mają Laberg, można się dogadać z ludźmi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie mają :/ dzwoniłem wczoraj żeby od razu już przyjść i kupić

ale i tak zamówię Labergi bo moge je osobiście odebrać i w razie czego oddać na gwarancję. Ew jak się popsują to zamówię awei es10 (jakby były dostępne awei es11 to bym brał bo mikrofon się przyda)

Chyba że właśnie jakieś dobre słuchawki mają też dostępną wersję z mikrofonem?

 

edit:

zamawiam labergi, jak się kabel zerwie to awei kupię :P

Edytowane przez Behoston
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Krótka opinia, dostałem je godzinę temu i:

1. Dupy nie urwyają

2. Dźwięk jest trochę przytłumiony i nie jest czysty

3. Poza tym całkiem ładnie grają

4. Są głośne, mam nadzieję, że nie będą przeszkadzać innym

5. Dzięk przy podgłaśnianiu jest głośniejszy, na superluxach dostawał więcej szczegółów, tu niestety (a może stety) zwiększa się tylko poziom głośności do nawet poziomu nieprzyjemnego dla słuchu.

 

Kolejne wezmę aweie i zobaczę, liczę tylko że się szybko kabel nie zerwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności