Skocz do zawartości

Beyerdynamic DT1770


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję że to będzie brzmieniowe rozczarowanie roku :D W relacji dźwięk - cena.

 

Problem Beyerdynamic'a polega na tym że robią coraz lepsze technicznie słuchawki których coraz mniej daje się słuchać.

Stare Beyery najlepsze i tak.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei uważam, że może im się wreszcie udać zrobić coś naprawdę fantastycznego. Wyższe BD, głównie T1, to dla mnie słuchawki wymagające najpierw gruntownego zrozumienia, sesji "sam na sam" i dopiero wtedy ocenienia, czy to jest właśnie "te" brzmienie. Gdyby np. T1/1 miały ilościowo więcej dołu oraz zredukowane rezonanse do zera na obu krańcach wraz z wybiciami, myślę że wielu uznałoby je za słuchawki naprawdę w wielu miejscach genialne.

No ale to tylko moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyscie chcieli je kupic to juz sa dostepne:

 

http://sklep.rms.pl/beyerdynamic-dt-1770-pro-sluchawki-referencyjne-profesjonalne

 

cena - jedyne 2799 pln

 

No to dobra cena nie?

RMS.pl nigdy nie był najtańszy, a dwa że te słuchawki to nowość.

 

Generalnie w tej cenie w okolicy 2500zł jest spora dziura, gdzie można wpakować dużo sprzętu.

W tej cenie z zamkniętych na upartego będą Sony MDR-Z7, Fostex TH-600, Audeze EL8, czy plastiki fantastici Denoniki (D7100).

Jakby przyjąć trochę wyższy próg to Ultrasone Signature PRO (też niezbyt szałowe słuchawki).

 

Generalnie Beyer wiedział co robi, choć ja prywatnie za te kasę nie pchałbym się w słuchawki dynamiczne tego typu, wziąłbym planary (co zresztą zrobiłem) albo faktycznie topowe dynamiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jaka jest grupa docelowa dla tego modelu. Jesli ta sama, co dla 770 to znacznie przestrzelili z cena, bo wátpie, zeby ktos wydawal niemal 3kzl na sluchawki do pracy.


Jeszcze cos - http://sklep.rms.pl/img/product_media/20001-21000/dt1770_pro_8.jpg

Ladnie wyglada ten przetwornik, ale jesli dobrze widze BD zaczyna stosowac polaczenia bez lutowania. Czyzby spodziewali sie czestej wymiany przetwornika? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej, ostrzejszej imo wlasnie

 

T90 mają dużo góry, to fakt... dla mnie grały ciekawie.... hmmm, gdzie tu T1 posłuchać? Ktoś ma...? :ph34r::woot:

 

Kupować t1 póki tanie! :P

 

Ja już mam a Wy? ;)

 

Gdzie te tanie T1? Nic nie widze.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przesluchac samemu, bo T1 specyficzne. Z tego co pamietam (komp zepsuty i notatek teraz nie mam) to zmienial im sie charakter w zaleznosci od glosnosci. Od spokojnego relaksu bardzo lagodnego przy cichym i im glosniej tym ostrzej uwypuklajac gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności