Skocz do zawartości

Klub czysto lampowych wzmacniaczy słuchawkowych


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któryś z szanownych tu obecnych kolegów posiada lampy 6f8g tung sol? Niekoniecznie na sprzedaż. Chętnie wypożyczę na odsłuch, w zamian oferuję odsłuch ken radów, sylvanii albo raytheonów, które to nabyłem niedawno, a które dobre są oj bardzo.

IMG_20221031_211659015.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Artorias said:

A tam dźwięk .. Spójrz jaki Envy jest piękny! :) Najwyżej potestujesz sobie lampki.

Szczerze mowiac po odwiedzinach tegorocznego Audio Show mam wrazenie, ze prawie wszystko gralo slabo, prawie wszyscy wytworcy sprzetu skupiaja sie na tym zeby zaskoczyc wygladem sprzetu a nie dzwiekiem.

Ostatnio kupilem na aliexpress Douk ST 01 PRO i wlasciwie moglbym z niego sluchac muzyki. Nie jest referencyjny, ale kosztuje 600 pln a nie 600 tys. pln.

 

Po zwiedzeniu wystawy wydaje sie, ze klocek musi obecnie  kosztowac 10k eur/usd, a kolumienki od 80 tys w gore. Absurd. I jeszcze kabelki minimum 10k (chociaz tutaj cena w pln)😂

 

Mytek przywalil cene za monobloki w klasie D (Ganfet) - 20 tys usd, to juz nawet drozej niz AGD Productions czy Mola Mola. Czysty absurd.


Takze zazdroscimy Ci podwojnie bo ten Envy to kurcze tani jak barszcz. 😃

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Pany,

 

Szybkie głupie pytanie - to normalne, że po minucie te lampy są już tak gorące, że nie idzie ich dotknąć? 

Dzięki temu oszczędzasz na ogrzewaniu przy słuchaniu muzyki 😃. W lato nie włączam.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MichalZZZ napisał(a):

Pany,

 

Szybkie głupie pytanie - to normalne, że po minucie te lampy są już tak gorące, że nie idzie ich dotknąć? 

Będziesz miał wesoło w lato 😎 ale za to w zimie możesz wyłączyć ogrzewanie. Pamiętam jak mialem ICana i nie dało się przy nim w lecie wysiedzieć dłużej niż godzinę. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MichalZZZ said:

Pany,

 

Szybkie głupie pytanie - to normalne, że po minucie te lampy są już tak gorące, że nie idzie ich dotknąć? 

A po co je dotykac??? To chyba nie jest wzmacniacz przenosny tylko stacjonarny 😂

A gra chociaz czy tylko swieci?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Na dwoje babka wróżyła w nawiązaniu do tej ciszy Pana Michała:

 

- albo jest słabizna

- albo nie może znaleźć szczęki na podłodze

Albo z kurierem siedzi i wódeczkę obalają. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😂😂😂

 

Niee, tylko przy dzieciakach, to nie słuchanie, bo jak tacie przyjeżdża nowa zabawka, to przecież wtedy mają najwięcej pomysłów, żeby tylko tacie nie dać chwili spokoju :) Dopiero jak młodzież pójdzie spać. Po meczu Barcy zasiądę do odsłuchów. Napewno popełnię dłuższego posta👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, lobuz1 said:

Na dwoje babka wróżyła w nawiązaniu do tej ciszy Pana Michała:

 

- albo jest słabizna

- albo nie może znaleźć szczęki na podłodze

Albo jest w szoku jak szybko następuje wygrzewanie jego nowego wzmaka... - jak lampy gorące to znaczy, że już wygrzany i można robić prawdziwe odsłuchy🙃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Po meczu Barcy zasiądę do odsłuchów.

Podziwiam Cię, że masz jeszcze cierpliwość do oglądania Barcy w LM :D Ja odpuszczam dzisiaj. Wolę sobie inny meczyk obejrzeć, niż granie o pietruchę. Chociaż ponoć jest jakaś szansa, że Victoria by weszła do Ligi Europy, kosztem Barcy, więc nie do końca o pietruszkę ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro porobię zdjęcia. Drzewo jest absolutnie cudowne. Dużo wybrzydzałem, ale finalnie wyszło znakomicie :)Wykonanie pierwsza klasa. Jestem pod ogromnym wrażeniem! 

2 minuty temu, Artorias napisał(a):

Podziwiam Cię, że masz jeszcze cierpliwość do oglądania Barcy w LM :D Ja odpuszczam dzisiaj. Wolę sobie inny meczyk obejrzeć, niż granie o pietruchę. Chociaż ponoć jest jakaś szansa, że Victoria by weszła do Ligi Europy, kosztem Barcy, więc nie do końca o pietruszkę ^^

Ja nie odpuszcze żadnego meczu Barcy choćby nie wiem co się działo :)

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności