Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Klub czysto lampowych wzmacniaczy słuchawkowych


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, bpiotrow13 napisał:

Ja polecam Mullard cv4003, bedziesz sie cieszyl ze psvane Ci padly. Steve Hofman napisal kiedys u siebie na forum zapytany o polecane 12au7:

 

1) Mullards

 

 

 

 

 

 

 

2) others

 

:)))

Możesz dać namiary na sklep, bo chyba występują tylko na ebayu. 

Chciałem coś na szybko kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, uznam napisał:

Możesz dać namiary na sklep, bo chyba występują tylko na ebayu. 

Chciałem coś na szybko kupić.

Ja kupilem w Langrexie na ebay wlasnie. Nie jest tanio, ale sprawdzone zrodlo. Mozesz ewentualnie napisac bezposrednio do Langrexa, zeby przyslali kurierem, to bedziesz mial za pare dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak te, no trudno potestuje i zobacze na tle innych. Na jednej aukcji sprzedano 270 par tych nowych mullardow.

Pan Mariusz zaproponował mi NOSy.

Psvane wraca na serwis. Czekam na nową.

 

Te z Langrexu wygladaja identycznie jak te z amptone, tylko jest napisane kraj pochodzenie Indie.

Edytowane przez uznam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, uznam napisał:

Tak te, no trudno potestuje i zobacze na tle innych. Na jednej aukcji sprzedano 270 par tych nowych mullardow.

Pan Mariusz zaproponował mi NOSy.

Psvane wraca na serwis. Czekam na nową.

 

Te z Langrexu wygladaja identycznie jak te z amptone, tylko jest napisane kraj pochodzenie Indie.

Ktos kiedys rozbil te lampy i porownywal w srodku z NOSami, zupelnie inna konstrukcja.

Nie ma tego zlego, zobacz jak graja te mullardy i daj znac na forum.

Edytowane przez bpiotrow13
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2021 o 08:18, greg_jg napisał:

Idzie nowe od Feliksa:

11623855.png

11624800.jpg

11624801.jpg

 

Jest już w sprzedaży. Kogoś chyba pogięło z ceną... 6499... tylko, że EUR :( Jak by nie liczyć wychodzi nie mniej niż 30 tys. PLN Widać faktycznie Feliks Audio nastawił się na rynek amerykański i Europę zachodnią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to ocywiscie cenowy odlot, ale pewnie sie sprzeda..  no, ale balans (dyskusyjny) trafo na wyjsciu i przede wszystkim reklama kosztuje. Na pocieszenie mozna miec nadzieje na wysyp euforii w dobrej cenie na rynku wtornym, jak ktos potrzebuje. Tak, czy inaczej to juz nie jest good value for money dla mnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2021 o 20:07, The Grand Wazoo napisał:

 

Jest już w sprzedaży. Kogoś chyba pogięło z ceną... 6499... tylko, że EUR :( Jak by nie liczyć wychodzi nie mniej niż 30 tys. PLN Widać faktycznie Feliks Audio nastawił się na rynek amerykański i Europę zachodnią. 

 

W dniu 23.12.2021 o 20:41, lobuz1 napisał:

Trochę odlecieli z tą ceną.

 

Zobaczyli jaki jest trend na rynku, i też chcą „dać ponieść się fali”.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, hammerh34d napisał:

No to ciekaw jestem jaki te dla odmiany mają, nawiązując do innego wątku, kolor default_smile.png

Pewnie żółto-pomarańczowy, chociaż w McIntoshach widziałem czasem niebieskie i zielone 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2021 o 14:49, hammerh34d napisał:

No to ciekaw jestem jaki te dla odmiany mają, nawiązując do innego wątku, kolor default_smile.pnge35f8abfbbf71b030b1888e6063f9539.jpg

Edit: otóż na pierwszy rzut ucha mają dość jasny o dziwo. Ale za to taki "eteryczny" jakiś, zwiewny - mimo że na dole masa jest. Fajne są.

Piekne:) tez takie mialem z wa2. Wcale nie byly ciemne. Z UK made nie porownywalem tez niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są Mullardy :), to są po prostu Philipsy E88CC - które nijak ciemne nie są, notabene naprawdę b.dobre lampki i o dobrym stosunku sonicznej ekstazy do ceny, o ile nie zostały zapłącone jak za Mullardy.

 

odczytujemy z lampki kod producenta (pierwszy symbol w drugiej linijce), w tym wypadku będzie to delta, czyli kod fabryki Philipsa z Heerlen. 

 

Branding jako Mullard (będący w pewnym momencie z resztą częścią koncernu Philipsa), świadczy to o dość późnej produkcji.

 

Logo jest też nowego typu, co potwierdza teorię.

 

Wyjdzie że się wymądrzam, ale mogę tu zebrać kompendium wiedzy o Philipsie albo o rodzinie tych lamp. Mogę nawet dorzucić źródła, problem jest tylko taki że to kupa zachodu.

 

Dla absolutnej pewności:

@hammerh34d mógłbyś wkleić kody producenta dla jednej i drugiej lampy (2 linijkowe kody na szkle)

np.

image.png.3bb719d57b875b67adea4b04cab1b857.png

 

 

Edytowane przez fallow
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności