Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Klub czysto lampowych wzmacniaczy słuchawkowych


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MichalZZZ napisał(a):

Panowie, ale ja się przecież cieszę :D Matko Bosko, czy ja na serio mam Wam tłumaczyć jak fajne jest gonienie króliczka i ile jest w tym radochy? @lobuz1 we no im wytłumacz, bo mnie tu zaraz zlinczują 😅

Mój pies jak coś gonił, to nie wyglądał na uradowanego. Bardziej na skupionego i poważnie traktującego zadanie, które nieraz sam sobie przydzielił.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

@lobuz1 we no im wytłumacz, bo mnie tu zaraz zlinczują 😅

Te, doradcy rozejść się. Dajcie Panu Michałowi zapoznać się na spokojne z lampą i zdecydować 😊.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, pośmialiśmy się, wszyscy wiedza lepiej ode mnie, czy się cieszę czy nie, czy to ambicja czy kompulsywna odmiana perfekcjonizmu, to teraz wróćmy do merytorycznej dyskusji związanej stricte z audio :) Na koniec Majkelu drogi jeszcze tylko dodam słówka dwa na temat tych sklepów o których wspominasz. Że zarabiaja na takich jak ja? A no zarabiają i bardzo dobrze. Mi to nie przeszkadza, tym bardziej Tobie nie powinno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie WA33, to tak sobie głośno myślę, czy skoro głównymi atutami tego sprzętu jest to, że gra bardziej jak tranzystor, niż lampa, to czy w ogóle warto się w takie coś bawić? Nie dość, że drogi strasznie, to jeszcze ciężkie to cholerstwo niesamowicie.

Może lepiej pójść w jakąś dobrą hybrydę, jeśli chce mieć bardziej tranzystorową lampę. Tylko, jak znam życie, nie ma tak dobrych hybryd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

 to teraz wróćmy do merytorycznej dyskusji związanej stricte z audio :) 

Nikt tutaj z obecnych zdaje się nie ma w domu Envy, zeby móc wyrażać opinie jak on gra w referencyjnych domowych warunkach i jakie spektrum zmian nastąpi po wymianie lamp. Jesteśmy zdani na Twoje wrażenia, reszta to tylko mniej czy więcej jałowe domysły nawet tych, którzy z niejednego lampowego nomen omen "pieca" jedli chleb😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

No dobrze, pośmialiśmy się, wszyscy wiedza lepiej ode mnie, czy się cieszę czy nie, czy to ambicja czy kompulsywna odmiana perfekcjonizmu, to teraz wróćmy do merytorycznej dyskusji związanej stricte z audio :) Na koniec Majkelu drogi jeszcze tylko dodam słówka dwa na temat tych sklepów o których wspominasz. Że zarabiaja na takich jak ja? A no zarabiają i bardzo dobrze. Mi to nie przeszkadza, tym bardziej Tobie nie powinno :)

Mnie nic nie przeszkadza. Wskazałem tylko na konflikt interesów oferenta i klienta, ale są tacy, co po prostu lubią zmieniać, i nic mi do tego. :) Takie spełnienie w niespełnieniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MichalZZZ napisał(a):

W sumie ciekawe dlaczego nie słuchać tak dużo o zachwytach z Susvarą. Chyba, że takie posty mnie jakoś omijają, to wtedy zwracam honor.

Nie rób sobie nadziei Michał :D Susvarki tylko z Envy. Wychodzi na to, że musisz dokupić jeszcze WA33 i Susvary. Wtedy będzie prawilnie.

Edytowane przez Artorias
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, The Grand Wazoo napisał(a):
11 godzin temu, audionanik napisał(a):

Tak serio to raczej masz na czym posłuchać - może zacznij się tym cieszyć?…że tak nie po audiofilsku pocisnę?

Naprawdę dawno czegoś tak mądrego i oczywistego zarazem nie przeczytałem. Serio, bez żartów. Miałem długa przerwę w audio i po powrocie dopadła mnie "gorączka", szaleństwo zakupów, eksperymentów, i mam coraz wiekszą ochotę wrócić do czasu kiedy zacząłem tą "gorączkę" oraz słuchawek, z którymi mógłbym żyć solo. 

@MichalZZZ posłuchaj rady nanika i zacznij się bawić, poznając ten niewątpliwie genialny wzmacniacz. I nie szalej od razu z lampami, tak jak ja kiedyś. Koszt zakupu lamp bardzo szybko przekroczy wartość wzmacniacza. A jak Tobie nie podszedł i masz watpliwości, to go zwróć. 

Zgadzam się, bardzo ładnie @audionanik napisał.

Ale z drugiej strony @MichalZZZ sam się przyznaje, że lubi gonić króliczka - niech więc goni :)

U mnie przybył mały pomocnik - ale pochwalę się w wątku zakupowym. Ale poza tym głównie cieszę się, że mam na czym słuchać i mam czego słuchać - choć na dużo niższym poziomie budżetowym, niż @MichalZZZ :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, MichalZZZ said:

Jakie jeszcze słuchawki się wybitnie zgrywają z WA33 oprócz 1266? 

A z słuchawkami poniżej 10kzł WA33 też sie zgrywa? :p

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Podejrzewam, że raczej na pewno, bo czemu nie. Nie bardzo rozumiem pytania. 

Kolega spytał, czy jak podepnie swoje Beyerki za 8 stówek, to czy WA33 z zażenowania, nie wysadzi ich w powietrze.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Artorias napisał(a):

Kolega spytał, czy jak podepnie swoje Beyerki za 8 stówek, to czy WA33 z zażenowania, nie wysadzi ich w powietrze.

To Ryka pisał, że jak się wygrzewa drogie, klasowe słuchawki z gorszej klasy sprzętem to można je trwałe „skundlić”? 😂Tutaj może być podobnie, ale w drugą stronę 😂.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tommy66 napisał(a):

Sprawa się rypła ,dlaczego brumiał🙂.

Usuń szybciutko , zanim Ci każą zwrócić za te lampy;)

Brumiał już wcześniej. Baron też słyszał jeszcze zanim Hawki podpinałem :D Zresztą sprawa się już przedawniła  .. chyba :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności