Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Klub czysto lampowych wzmacniaczy słuchawkowych


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

No to pomyśl o tym wzmacniaczu: https://soundperfectionreviews.com/review-eufonika-h5-headphone-amplifier/ 

Raz, że polski, dwa że tani, trzy dobry... Pomijam fakt, że robiony na moje zamówienie i wg mojego pomysłu :) 

https://www.ebay.pl/itm/Eufonika-model-H5-tube-headphone-amplifier-6N8S-6N13S-TUBE-ROLLING/193480002215?hash=item2d0c4e8aa7:g:QlEAAOSw2bRdn1Rl 

 

 

O! Wygląda bardzo interesująco. Zapoznam się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2020 o 22:12, The Grand Wazoo napisał:

Napisz do Pana Wiesława, zrobi prawie każdy wzmacniacz na indywidualne zamówienie pod konkretne słuchawki i preferencje.

 

Super. Custom od polskiego rzemieślnika to jest to co bardzo mi odpowiada!

Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, to dampery HAL-O III. Sprawdzę jak tylko przejdą burze, póki co siedzę wkur*"#&- bo wreszcie mam czas posłuchać muzyki ale co z tego jak wokół niewesoło -.-

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dj1978 napisał:

dampery raczej nie będą miały wpływu na brzmienie, maja za zadanie neutralizować drgania lamp, co by nie buczały i bzyczały.

 

Otóż to, chociaż jak poczytać komentarze na stronie ich producenta to niezłe cuda ludzie w nich słyszą. Może audiovoodoo, może nie, posłuchamy - zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

Gratuluję zakupu. Widzę rosyjskie 6n13s. Pomyśl o RCA 6AS7G czarne anody, dolny getter. 

 

Dzięki! Masz jakieś sprawdzone źródło? Kiedyś pewnie się nimi zainteresuje :)

 

Myślicie, że jest sens podłączenia Felixa jako pre amp do Bursona CV2+? I czy to w ogóle będzie bezpieczne? I vice versa: Bursona jako pre do lampy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Weird_O napisał:

Myślicie, że jest sens podłączenia Felixa jako pre amp do Bursona CV2+? I czy to w ogóle będzie bezpieczne? I vice versa: Bursona jako pre do lampy? 

Raczej sensu to nie ma, preamp stosujesz jak masz końcówki mocy bez kontroli głośności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Weird_O napisał:

 

Dzięki! Masz jakieś sprawdzone źródło? Kiedyś pewnie się nimi zainteresuje :)

 

Myślicie, że jest sens podłączenia Felixa jako pre amp do Bursona CV2+? I czy to w ogóle będzie bezpieczne? I vice versa: Bursona jako pre do lampy? 

W celu zmiany barwy jak najbardziej. + jako Dac jak pisze @dj1978

Uważając na ust.potencjometrów będzie bezpiecznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dj1978 napisał:

A w czym problem polaczyc Bursona z Feliksem jako DAC?  U mnie Burson C3R smiga jako DAC z Sinusem OTL az milo.

Tak też zrobię jak tylko wróci kabelek usb :)

 

39 minut temu, Tommy66 napisał:

Uważając na ust.potencjometrów będzie bezpiecznie.

W jaki sposób mam je ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bpiotrow13 Nie wpływa, sam ułamałem ten plastik w jednej z lamp i róznicy nie ma, tylko trzeba pilnować żeby dobrze pinami wsadzać bo można wzmacniacz popsuć 😜 Ty narazie nie bedziesz miał tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/31/2020 at 8:04 PM, The Grand Wazoo said:

Gratuluję zakupu. Widzę rosyjskie 6n13s. Pomyśl o RCA 6AS7G czarne anody, dolny getter. 

Możesz proszęż coś więcej powiedzieć o tych 6AS7G z dolnym getterem? Mam takie ale z górnym, i tak bardzo je lubie, to one praktycznie cały czas u mnie siedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dj1978 napisał:

pora wrzucić na rozgrzany ruszt lampki 2A3 Psvane Treasure Mk II do nowego Sinusa 2A3😉

Wcześniej radzę sprawdzić warunki gwarancji treżerków, jeśli posiadają w ogóle.:D

Potwierdzam, że Chińczycy idą do przodu z lampami, ale często w tym marszu trwałość zostaje daleko w tyle za dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności