Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Klub czysto lampowych wzmacniaczy słuchawkowych


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio z ciekawości kupiłem lampowca DIY, miło zaskoczony jestem. Fajnie gra. Tylko ta obrzydliwą, złotą gałę na srebrną wymienić muszę. ;)

dsc_2748.jpg

dsc_2750.jpg

Mam też gitarowego wzmaka na lampach, nie wiem czy się liczy. ;)

Świetne zdjęcie.

Świetne zdjęcie.

Edytowane przez chimaira66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chyba nie .

Przerzuciłem już trochę tego sprzętu i coś czuję ,że jestem na właściwej drodze :-)

Dokupię jeszcze "co nieco", "doszlifuję system" i mogę się już poświęcić tylko słuchaniu muzyki .

Ta... :) trzeba było się nie rejestrować teraz to już pójdzie z górki, niczym się nie obejrzysz a stwierdzisz że coś tu nie ma synergii i wypadało by wymienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chyba nie .

Przerzuciłem już trochę tego sprzętu i coś czuję ,że jestem na właściwej drodze :-)

Dokupię jeszcze "co nieco", "doszlifuję system" i mogę się już poświęcić tylko słuchaniu muzyki .

 

Mam wrażenie, że czytałem już to zdanie wiele razy :) Sam napisałem je wiele razy. Ostatnio wczoraj, jak tydzień temu stwierdziłem, że sprzedaję wszystko i zostaję z HD600 i Skorpionem, a potem wszystko zostawiłem, kupiłem Mojo i wymyśliłem, że brakuje mi jeszcze tylko Staxów :) Ale teraz jestem już pewien, że to będzie ostatni zakup i potem już będę tylko słuchał muzyki ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się też zapisać ,gram na takim od 3 lat ,na "dziurce słuchawkowej" od 2 lat .

Słuchawki to Sennheiser HD800 i Beyery 990Pro .

A to 6AS7 ma "dziurkę" na słuchawki?

Sent from mobile.

Pewnie standardowo końcówka mocy po rezystorach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacze "czysto lampowe" ,proszę bardzo :-)

"Drogi samuraja" lampowego ciąg dalszy .

Ponad dwa lata temu ......

Zazdraszczam :)

Ja ze wzgledu na malego nastepce zrezygnowalem z lamp :( chociaz uwazam, ze zaden tranzystor nie jestes w stanie zastapic dobrej lampy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że w moim byłym GlassWare ACF-2 (swoją drogą BamboszeK odwalił kawał dobrej roboty składając tego wzmaka) też się lampy nieźle grzały. W sumie bardzo miło wspominam tego wzmaka i gdyby nie to, że nie współgrał on z moimi ulubionymi słuchawkami (OTL), to kto wie, czy bym z nim nie został. Póki co miałem tylko tego wzmaka jeśli chodzi o lampy, z DAC'ów to Citrone Tube DAC ale to tylko przez kilka dni na odsłuchu. Oba sprzęty sobie bardzo cenię.

 

 

Z drugiej strony, niby mógłbym spróbować czegoś lampowego ale nie OTL, żeby mi z HM5 współpracowało, ale z Headonica jestem bardzo zadowolony no i w sumie to ten wzmak w moim torze gra trochę tak lampowo nawet, organicznie, co mi się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP dzieci się szybko uczą. Mój raz dotknął lampy i już wie, że się nie dotyka.

No ale jakby stały na takim stoliczku jak u Eternal Seeker to już z Mega Nerfa by mogły oberwać bez poparzenia paluszków. Oczywiście zupełnie przypadkiem. A przy takiej sile strzału jak ma Nerf to nie wiem czy by lampa była w stanie nienaruszonym :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności