Skocz do zawartości

Poczta Polska, kurier DPD UPS,paczkomaty inpost 24/7 i inne usługi spe


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bakus1233 napisał(a):

Kazałbym im je zjeść 

Trochę droga by to potrawa była bo za 6k 🤣 ale proces reklamacyjny w Fedex to i śmiesznilo i straszno. Oddziały PL i USA zero komunikacji, oddział w PL zero komunikacji z klientem ... Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wegiel21 napisał(a):

Trochę droga by to potrawa była bo za 6k 🤣 ale proces reklamacyjny w Fedex to i śmiesznilo i straszno. Oddziały PL i USA zero komunikacji, oddział w PL zero komunikacji z klientem ... Nie polecam.

Wypłacili rekompensatę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lobuz1 napisał(a):

Wypłacili rekompensatę?

Po 6 mc tak.

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z żadnym przewoźnikiem nigdy nie miałem tak przykrych doświadczeń jak z FedEx. Wprawdzie były trochę mniej dotkliwe, ale i tak dobrze wiedzieć, że im się nie poprawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzwonię dzisiaj do obsługi klienta DPD - na miejscu bot, który bardzo chce mi pomóc, ale na sugestię połączenia z konsultantem najpierw odmawia, a potem odmawia i się rozłącza.

Widzę, że DPD znalazło sobie troszeczkę bezczelną metodę omijania obsługi niestandardowych zdarzeń od klientów. Ciekawe, czy to do końca legalne.

 

A dzwoniłem, gdyż drugi już raz czekając na przesyłkę dostaje o poranku e-mail, że miała miejsce nieudana próba doręczenia. Oczywiście to nieprawda. Co więcej, za poprzednim razem kurier w końcu zjawił się parę godzin później i twierdził, że nic nie wie o przyczynach takiego e-maila. Błąd w systemie? Kurierski przekręt w nieznanym celu? Wysłałem skargę, ale odpowiedzą pewnie tylko coś na odczepnego.

 

Najgorsze jest, że DPD obecnie obsługuje przesyłki z UK, także trzeba sobie z nimi jakoś radzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo liczy się tylko kod QR/kreskowy (musi być czytelny). Z kolorów CMY coś ciemnego uda Ci się zapewne uzyskać dla najlepszego kontrastu.

Edytowane przez x86
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BarteqW napisał(a):

Cześć pytanko, czy zadziała etykieta wydrukowana etykieta jeżeli będzie wydrukowana w jakimś innym kolorze niż czarny. Bo mi drukarka napierpapier i nie chce czarnego drukować.

Wydrukuj i zaskakuj kod telefonem. Jeśli uda się zeskanować to gitara.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, BarteqW napisał(a):

Żebym to ja miał smartfona :-). 

To idź do somsiada. Masz tam cywilizację?

Edytowane przez lobuz1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BarteqW napisał(a):

Do najbliższego sąsiada z 500m.  Cywilizacja powoli dociera, ale z umiarem. Nie można mieć wszystkiego 🙂

No to klapa. Sytuacja beznadziejna, sprawa nie do ogarnięcia. Dobrze, że chociaż masz internet i wzywasz POMOCY.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lobuz1 napisał(a):

No to klapa. Sytuacja beznadziejna, sprawa nie do ogarnięcia. Dobrze, że chociaż masz internet i wzywasz POMOCY.

No z internetem to też idealnie nie jest, od kilkunastu lat z gsm korzystam, więc są limity, a światłowód dopiero w tamtym roku zaczęli podłączać, aczkolwiek jak się okazuje trzeba będzie sobie we własnym zakresie wykopać, choć początkowo było inaczej, także chyba zostanie tak jak jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności