Skocz do zawartości

Uber Uber Kałach wylądował czyli AK380 w MP3Store Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

No i stało się, kurier wlaśnie mi przywiózł AK380. Obiekt plotek, hurra optymistycznych komentarzy jak również święty graal hejterów.



Zapraszam chętnych na odsłuchy dzisiaj i później od poniedziałku.



gallery_8741_704_1217369.jpg




tak prezentuje się w towarzystwie pozostałych AK



gallery_8741_704_1415108.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15000 kaucji zanim weźmiesz do ręki :D

kurcze a macie parking na auta co by w zostaw oddać? (wyłączając łódź) w sumie pasuje bo i tak musiałbym sporo dojechać a tak przy okazji pendolino się przejadę, kurcze i tak mi braknie :/ do 15k ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelam że więcej niż dwa się w Polsce nie sprzedadzą ;) Mnie sie wydaje że astell to jakaś firma córka CIA i robią eksperyment. Ile na przenośny odtwarzacz można wydać Jako nowy portable secik akuratny do tramwaju proponuje ak380 i edition 5 limited

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak całkiem serio ciekawi mnie target w tym przedziale cenowym. No bo tak bierzemy zwykłego audiofila jak ja np. Stać by mnie było? No jak sprzedam wszystko inne i troche dołoże to niby tak jednak ręce by mi się trzęsły podnosząc go z blatu, nie mówiąc już o wynoszeniu na zewnątrz czy gmeranie jedną ręką w tramwaju w ścisku.... Patrząc na zamożnego audiofila dla którego te 15 tys to lekką ręką to znowu jakoś ciężko mi uwierzyć że słucha muzyki na przenośnych odtwarzaczach. Zapewne ma bardzo wysokiej klasy samochód z jeszcze wyższej jakości systemem audio i możliwe że nawet szofera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum masz już 2 osoby, które może go kupią. Jedna sama pisze,że zbiera na niego a druga może zmieni poprzedniego na tego. A ilu może być ukrywających się ;).

 

Sporo osób podróżuje, prowadzi firmy, pracuje w korporacjach. Mogą dobrze zarabiać i zamiast na kokainę, kochanki czy inne cuda wianki, kupią sobie Kałacha 380. Jak to ludzie interesu - z rabatem. I fajnie. Do tego dobre słuchawki i mają zestaw do hotelu, na tylne siedzenie samochodu służbowego czy w domu do ogrodu.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważnie czytasz forum to możesz znać nicki tych osób. Nie ukrywały chęci zakupu 380.

 

Nie ufasz Mocy Spawn..... ;)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności