Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe z pilotem do 100-150 zł


arty

Pytanie

Witam,

 

Szukam słuchawek które zastąpia wysłużone juz a-jays four, które miałem od ponad 4 lat. Słuchawki będą używane z telefonem iPhone 5s.

 

Zależy mi na tym by słuchawki miały pilot z regulacją głośności.

 

Wstepnie zainteresowałem się słuchawkami Sony MH1, jednak spotkałem sie z opiniami że mają problemy z innymi telefonami niż Sony.

 

Nie ukrywam że nie chcę wydawać dużo na słuchawki, nie jestem audiofilem, bardziej zalezy mi na wygodzie, wytrzymałości oraz funkcjonalności.

 

Jedyna rzecz jaka nie podobała mi się w a-jays to to jak kabel przenosił wszelkie uderzenia podczas chodzenia czy biegania, dlatego nauczyłem się puszczac kabel pod kosuzlką..

 

Jestem otwraty na wszelkei propozycje za co z góry dzięki wielkie!

 

Pozdr

Edytowane przez arty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hej,

 

Po krótkim riserczu wytypowąłem takie oto słuchaweczki:

 

Logitech ue 350vi - refurbisze

http://allegro.pl/sluchawki-logitech-ultimate-ears-350vi-pchelki-i5169224394.html

 

Plantronics Backbeat

http://allegro.pl/sluchawki-douszne-plantronics-backbeat-216-black-i5470468730.html

 

jeszcze nadziałem się na soundmagiki e10m ale nie wiem czy jest sens dokładac aż tyle w porównaniu do powyższych słuchawek ??

 

Któej polecacie bardziej lub mniej? Czy przewód w plantronicsach nie będzie przenosił hałasów jak a-jays?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dołóż 20zł do budżetu i pomyśl na sprawdzonym modelem Mee m6 pro. Jeżeli zależy Ci na wytrzymałości to masz dwa kable w komplecie odpinane przy kopułkach, coś zerwiesz to kupisz sam nowy kabel. Posłużą Ci na pewno długo. Ponad to masz świetne brzmienie, szczegółowe i podejrzewam, że przeskok w stosunku do wymienionych będzie duży. Przewal recenzje tego modelu na zakupek.pl i muzostajni.

http://www.meelec.com/M6_PRO_Musician_s_In_Ear_Monitors_p/ep-m6pro-cl-mee.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

i własnie takich propozycji mi potrzeba ! Dzieki wielkie Kristoss, nie spotkałem się jeszcze z tymi słuchawkami, spełniaja jak najbartdziej moje oczekiwania i do tego wyglądaja całkiem solidnie.

Edytowane przez arty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności