Skocz do zawartości

Aż tu nagle... Astell&Kern AK380.... W GDAŃSKU!


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Siemanko!!

 

Jaskółki ćwierkają że święty mikołaj w tym roku przyjdzie znacznie wcześniej i przyniesie mi do sklepu pachnącego nowością Astelka model AK380. TAK! TAK! Będzie do odsłuchu już niebawem, na pewno dam wam znać w tym temacie kiedy dokładniej, ale spróbuję załatwić też do niego jakieś fajne słuchaweczki, żeby było na czym słuchać, może uda się jakoś po 18 w któryś piąteczek spokojnie posiedzieć w kilka osób z herbatką (ekhem, ach ten kaszel... ;) ) i po pracy, zupełnie offtopowo poszaleć z najnowszym dzieckiem audiofilskiej rodzinki...

Wszystkie informacje na temat ewentualnego meetu (dżizas, to by był mój pierwszy raz! T_T ) będę umieszczał tutaj, wpisujcie się wstępnie na listę kto by chciał w godzinach pracy sklepu wpaść posłuchać, kto po godzinach dnia jakiegoś, będę was dopisywał w tym pierwszym poście. Oczywiście własny sprzęt mile widziany, jakieś słuchawki i te pe.


Lista zawodników:

FunGD
~Maciej~
mario-nt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zgadnijcie co ja maaaaam :D^_^

 

Wpadać!

 

Uwaga, będe strzelał: "Samsung Note3 --> USB OTG 3.0 --> DragonFly 1.2 --> Takstar PRO80 Inne: Sansa Clip+ 8GB+8GB, SoundMagic E10, RADMOR 5100 (1978), Gramofon Daniel G-1100 fs po remoncie z modem odtwarzania maxi singli, głośniki - wolę nie mówić (do wymiany)"

 

Zgadłem? Zgadłem?! Nagrodą jest ak380?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeVilio-> A jakieś szczegóły, co do różnic w brzmieniu pomiędzy AK240 a AK380 mógłbyś zdradzić? ;)

Po porównaniach Layli (pożyczonej mi dzięki uprzejmości Wojtka) z moimi AKR03 RoXanne jakoś nie chce mi się nawet umawiać na odsłuch AK380. Coś zrezygnowany jestem :unsure:

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Wiesz com nie mam ak240 żeby porównać bezpośrednio na tej samej muzyce więc ciężko mi się wypowiadać, do ak380 też jeszcze nie zdążyłem zasiąść bo mam sporo rzeczy na głowie i nie mam czasu na chwilkę relaksu, może za jakiś czas spokojnie przysiądę fałdek i posłucham sobie co ma do wyszeptania ak380, ale powrót po takim czymś do własnego sprzętu bywa bolesny...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności