Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowy Ipod Touch 6G


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

streaming jak każdy, tylko baza utworówi większa, gwarantowana jakość (AAC@256 z przynajmniej oryginału ze studio), często ze specjalnym masterem najprawdopodobniej niedostępnym poza itunes:

 

http://www.justmastering.com/article-masteredforitunes.php

 

jak dla mnie tylko samo "mastered for itunes" wygrywa


koniec z problemami jak w deezerze, gdzie oficjalnie słuchasz "muzyki w najwyższej jakości" a wyraźnie słyszysz że brzmi jak jakieś mocno skompresowane demo utworu - pamiętacie ruskie sklepy z muzyką online, gdzie kupowało się na kilogramy (na megabajty)? :D rozkompresowywali 96kbps dema utworów do WAVE i sprzedawali w takiej postaci :D


można było wybrać dowolny format - MP3 (różna kompresja), OGG (różna kompresja), FLAC, WAVE... wszystko w tej samej cenie za kilogram (za megabajt) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście wolałbym mieć muzykę na własność, w jakimś uniwersalnym formacie, niż ze streamingu... oczywiście streaming jest nieporównywalnie tańszy niż kupowanie albumów, ale jednocześnie jest mniej wygodny (specjalne obwarowania dostępu offline) i jednak jest cyfrową smyczą (przestajesz płacić i koniec)


anyway, apple music jest ok jeśli masz iurządzenie z ios8.4 (tylko na takim zadziała)


stare iurządzenia, w szczególności klasyczne ipody, są no-go... mój iphone 4 też :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Taczka ma być oprócz muzyki także centrum gier, filmików i zdjęć to oczywiscie powinna powstać wersja Plus z ekranem 5 cali a może 5,3 cala. Ale pewnie nie powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 3 miesiące za free i dostęp do radia beats1 zupełnie za free

Radyjek jest sporo wiecej, do beats1 jest dostęp od razu, bez aktywacji, wczoraj zapuściłem, ale od razu wyłączyłem, bo za bardzo ta muzyka mi się z nazwą kojarzyła, fuj, w AppStore wczoraj patrzyłem , też słuchawki w akcesoriach prawie same beatsy, zawsze tam było drogo, ale sennheiser jakiś czy inne markowe, a teraz płać tu bracie ~> 1k za beatsy, fuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ifixit.com/Teardown/iPod+Touch+6th+Generation+Teardown/44378

Chip Cirrusa ten sam co w 5th gen, więc w sumie szału nie ma...

 

flagowcami są iphone'y i tak zostanie, ipod touch to "ios entry level"

 

@KHRoN: powiedziałbym raczej, że sprzedaż asortymentu przeznaczonego głównie pod muzykę to u Apple takie kieszonkowe, zarobek na częściach produkowanych przez chińczyków na nadgodzinach i częściach, których nie dało się wykorzystać na innych halach produkcyjnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziwi mnie tylko jedna rzecz czemu pomimo tego iż apple wprowadza do iPhonów coraz większe ekrany Touch 6G ma "tylko" 4 cale, no i ciekawe jak gra.

A po co Ci większy ekran w odtwarzaczu muzyki?

W sumie to smartfony też wolę w okolicy ~4cali ;)

 

idąc tym tropem po co zwiększali ekran z 3,5 cali na 4? A co do lepszego ekranu przemawia za nim fakt,że w środku mamy dość fajny procek i apple długo reklamowało Touche(szczególnie 3G z tego co pamiętam) jako następce konsol przenośnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziwi mnie tylko jedna rzecz czemu pomimo tego iż apple wprowadza do iPhonów coraz większe ekrany Touch 6G ma "tylko" 4 cale, no i ciekawe jak gra.

A po co Ci większy ekran w odtwarzaczu muzyki?

W sumie to smartfony też wolę w okolicy ~4cali ;)

 

idąc tym tropem po co zwiększali ekran z 3,5 cali na 4? A co do lepszego ekranu przemawia za nim fakt,że w środku mamy dość fajny procek i apple długo reklamowało Touche(szczególnie 3G z tego co pamiętam) jako następce konsol przenośnych.

 

Nie wiem, ale jaki sens jest mieć wielki telefon i jeszcze większy odtwarzacz muzyki? Jeszcze trochę a ludzie będą musieli chodzić z walizkami przy takiej polityce, albo jak ja z torbą i laptopem na uczelnie xD

Telefon czy odtwarzacz muzyki jak dla mnie to i 4 cale wydaje się sporo ;)

Później dziwnie to wygląda jak masz za mocno wypchane kieszenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Dziwi mnie tylko jedna rzecz czemu pomimo tego iż apple wprowadza do iPhonów coraz większe ekrany Touch 6G ma "tylko" 4 cale, no i ciekawe jak gra.

A po co Ci większy ekran w odtwarzaczu muzyki?

W sumie to smartfony też wolę w okolicy ~4cali ;)

 

idąc tym tropem po co zwiększali ekran z 3,5 cali na 4? A co do lepszego ekranu przemawia za nim fakt,że w środku mamy dość fajny procek i apple długo reklamowało Touche(szczególnie 3G z tego co pamiętam) jako następce konsol przenośnych.

 

Nie wiem, ale jaki sens jest mieć wielki telefon i jeszcze większy odtwarzacz muzyki? Jeszcze trochę a ludzie będą musieli chodzić z walizkami przy takiej polityce, albo jak ja z torbą i laptopem na uczelnie xD

Telefon czy odtwarzacz muzyki jak dla mnie to i 4 cale wydaje się sporo ;)

Później dziwnie to wygląda jak masz za mocno wypchane kieszenie :P

 

Dlatego wydawało mi się już po 4 generacji,że touch odejdzie do lamusa,a zastąpi go seria iphonów z literką c na końcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności