Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Sennheiser Momentum vs Phiaton moderna 200 vs SM E50 - doki~400 z&#322


Najner

Pytanie

Szukam następcy dla moich E10 i potrzebuję Waszej pomocy. Lubię bardziej ciepłe niż chłodne brzmienie, ale bez zamulania. Szukam więcej funu niż audiofilskiego charakteru, aczkolwiek cenie sobie dobrą separację. Słucham głównie cięższego D&B, rocka (Deftones, Queens of the stone age itp), czasem muzyki instrumentalnej i rapu. Źródło jest raczej neutralne, że wskazaniem na chłód i analitykę. Czekałem na premierę E10, ale z pierwszych recenzji widzę, że nie do końca wpasowują się w mój profil. Czy ktoś może pomóc w wyborze, ewentualnie wskazać coś innego, niż moje propozycje? Czytałem dużo dobrego o Yamaha eph 100, ale boję się ergonomii.

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Looknij na JVC FRD-80, jest recenzja na necie http://zakupek.pl/test/sluchawki/porownanie-jvc-ha-frd60-i-ha-frd80/3/

Ja je używam od dobrych kilku miesięcy razem z Touchem 4G.

Jak dla mnie granie jest bardzo dobre. Słuchawki grają przyjemnie. Scena jest duża jak na dokanałówki. Góra czytelna, ale niekująca, basik schodzi nisko i ma fajną zróżnicowaną charakterystykę. Wokale są bliskie i miłe w odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za propozycję, na papierze brzmią ciekawie :P Na pewno wezmę je pod uwagę i postaram się przesłuchać - widzę tylko, że może być ciężko z dostępnością. Ciekaw też jestem Tenorów od Zero Audio, niby budżetowe słuchawki, a jednak bardzo chwalone jako funowe doki do cięższej muzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znacie jakieś miejsce we Wrocku, gdzie można te JVC przesłuchać? Widzę, że na dzień dzisiejszy to trochę egzotyki, a jednak wolałbym porównać je z pozostałymi.

Kurop ze sklepu mp3s ma swoj prywatny egz - jak zagadasz dobrze to moze udostepni. Ja rowniez posiadam :)

Edyta: o JVC KX100 pisalem powyzsze...

Edytowane przez adikadik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności