Jump to content
  • 0

Sennheiser Momentum vs Phiaton moderna 200 vs SM E50 - doki~400 z&#322

Question

Szukam następcy dla moich E10 i potrzebuję Waszej pomocy. Lubię bardziej ciepłe niż chłodne brzmienie, ale bez zamulania. Szukam więcej funu niż audiofilskiego charakteru, aczkolwiek cenie sobie dobrą separację. Słucham głównie cięższego D&B, rocka (Deftones, Queens of the stone age itp), czasem muzyki instrumentalnej i rapu. Źródło jest raczej neutralne, że wskazaniem na chłód i analitykę. Czekałem na premierę E10, ale z pierwszych recenzji widzę, że nie do końca wpasowują się w mój profil. Czy ktoś może pomóc w wyborze, ewentualnie wskazać coś innego, niż moje propozycje? Czytałem dużo dobrego o Yamaha eph 100, ale boję się ergonomii.

Edited by Najner

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Looknij na JVC FRD-80, jest recenzja na necie http://zakupek.pl/test/sluchawki/porownanie-jvc-ha-frd60-i-ha-frd80/3/

Ja je używam od dobrych kilku miesięcy razem z Touchem 4G.

Jak dla mnie granie jest bardzo dobre. Słuchawki grają przyjemnie. Scena jest duża jak na dokanałówki. Góra czytelna, ale niekująca, basik schodzi nisko i ma fajną zróżnicowaną charakterystykę. Wokale są bliskie i miłe w odbiorze.

• 0

Dzięki za propozycję, na papierze brzmią ciekawie :P Na pewno wezmę je pod uwagę i postaram się przesłuchać - widzę tylko, że może być ciężko z dostępnością. Ciekaw też jestem Tenorów od Zero Audio, niby budżetowe słuchawki, a jednak bardzo chwalone jako funowe doki do cięższej muzy.

• 0

Przez moment użytkowałem E10 (wygrzane), ale pech dla nich chciał, że po kilku dniach kupiłem właśnie JVC. Soundmagiki zostały dosłownie zmiecione, nie było sensu ich trzymać, bo zbierały by tylko kurz ;)

• 0

Znacie jakieś miejsce we Wrocku, gdzie można te JVC przesłuchać? Widzę, że na dzień dzisiejszy to trochę egzotyki, a jednak wolałbym porównać je z pozostałymi.

Kurop ze sklepu mp3s ma swoj prywatny egz - jak zagadasz dobrze to moze udostepni. Ja rowniez posiadam :)

Edyta: o JVC KX100 pisalem powyzsze...

Edited by adikadik

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Rakos
      Witam wszystkich forumowiczów!
      Aktualnie posiadam trochę grosza i mam możliwość zakupu zestawu mobilnego do 1500 złotych (ewentualnie do 1800 złotych, gdy naprawdę będzie warto dopłacić).
      Początkowo rozważałem zakup BTR5 + ISN H40, ale może coś znajdę innego, co bardziej przypadnie mi do gustu. Nie oczekuję raczej konkretnej odpowiedzi odnośnie polecanego zestawu, a raczej oczekuję nazwy produktów, które mogą mi się potencjalnie spodobać.
      Czego oczekuję?
      ciepły, intymny, niemulący bas bogatą, rozdzielczą, łagodną średnicę złoty środek między ciemnością a jasnością. Może nawet być trochę jaśniejsza powyżej tego "złotego środka" (z autopsji wiem, że nienawidzę nosowości). priorytetem w sumie jest holografia sceny, a także rozdzielczość PS w większości siadały mi słuchawki na planie V Mam nadzieję, że pomożecie.
      Pozdrawiam was cieplutko!

• By Rakos
      Witam was cieplutko!
      Bez zbędnego gadania i rozpisywania się... Potrzebuję dla osoby z zewnątrz dokanałowe TWS'y z Chin albo z Polski do 200 złotych.
      Wymogi? Kopułki nie mogą być wielkie (oczywiście muszą być ładne), mikrofon nadający się do wyraźnej komunikacji, satysfakcjonująca długość pracy na baterii.
      Może Whizzery TP1?
      Za każdą odpowiedź dziękuję ❤️ 
    • By MateuszW
      Siemka. Zainteresowałem się tematem i jestem ciekaw czy ktoś z was próbował coś takiego robić, jak mu poszło, gdzie dostał taki materiał. 
      Tutaj filmik jak gość to robi: https://www.youtube.com/watch?v=Rnmwllxh_Xg 
      Ogolnie dla nie wtajemniczonych, chodzi o takie zatyczki do uszu Custom Mold które sami formujemy w uszach. Ludzie wpadli na pomysł aby podczas procesu formowania włożyć tam jeszcze słuchawki, a po zastygnięciu wyciąć tylko otwory i mamy gotowe pianki dopasowane do naszego kanału słuchowego. Wydaje się proste ale nie wiem jak jest w rzeczywistości. Cięzko z dostępnością w Polsce chyba tych custom moldów. Zakładam temat bo może ktoś to robił i napisze co i jak oraz skąd najlepiej pozyskać taki materiał. 
    • By Superata
      https://komputerpc.pl/index.php/sprzet-audio/1792-sluchawki-bezprzewodowe-phiaton-bt-120-nc-recenzja.html

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy