Skocz do zawartości

MP4 do 800zł ze slotem kart pamięci ? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako iż mojemu wysłużonemu i poczciwemu MP3 Sony NWZ-B153F 4GB brakuje już pamięci zgłaszam się do was z prośbą o grajka do 800zł :)

Interesują mnie MP4 chociaż sam dotychczas miałem małą MP3 to chciałem kupić http://www.sony.pl/electronics/walkman/nwz-m504 ale nie posiada ona slotu na karty pamięci a już widzę że 8GB to będzie za mało ;/ Aktualnie muszę już wymieniać poszczególne albumy( nie cierpię tego ) w grajku gdyż zwyczajnie brakuje mu pamięci :/ Niestety jestem osobą która lubi mieć wszystkie albumy pod ręką dlatego szukam jakiegoś pojemnego MP4 najlepiej z wbudowaną pamięcią własną oraz możliwością wsadzenia karty najlepiej do 128GB może być więcej :D

 

Oczekuję:

Radia FM

Slotu na karty

Żadnych ekranów dotykowych!

W miarę kompaktowe rozmiary i tak czeka mnie przesiadka z takiego "malucha" :D

Muzyka i tylko muzyka żadne gry czy inne bajery mnie nie interesują ;)

Będę słuchał muzyki w formacie "FLAC" i podobnych :)

 

Grajka zawsze mam przy sobie czy to: szkoła,dom,wyjazdy zawsze jest w kieszeni spodni dlatego dobrze jakby nie był za wielki ;P

 

Myślę nad:

Fiio x1

Fiio x3 ale trochę za drogi :/ ale jakby co można wysłupłać jeszcze trochę :)

Sony A15 chyba najbardziej mi podpasował i to SONY nigdy się nie zawiodłem na nich także.... :)

Cowony mi jakoś stylistycznie nie podchodzą :/

Ipody z pod "jabłuszka" nigdy do mnie nie przemawiały na dodatek mają dotykowy ekran :/

 

Poza domem słucham na pchełkach Branwavz Alpha mam zamiar zmienić na Branwavz M2 ale to za jakiś czas a w domu SONY MDR XB 600 od kilku lat grają świetnie ale marzą mi się takie SONY MDR XB 700 albo 1000 :DDDD ale to takie niedostępne marzenia w każdym razie coś lepszego się kupi ale to za jakiś jakiś czas :)

 

Jeśli już kupię jakieś lepsze słuchawki domowe to chciałem zakupić jakiś wzmacniacz przenośny np taki FIIO E11K ale czy to ma sens ?

 

Muzyka jakiej słucham ? Głównie RAP oraz muzyka elektroniczna czasem jakiś Rock i Dubstep ale to sporadycznie, głównie zależy mi na dobrym graniu tych dwóch pierwszych garunków :)

 

To chyba tyle czekam na propozycje i rady z góry dziękuję za odpowiedźi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. Jak byłem niedawno w Sony Centre to tylko A15 widziałem. Zresztą w necie nic nie ma po polsku o A17. A czym one się w ogóle różnią, tylko wbudowaną pamięcią?

Edytowane przez Lirick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. Jak byłem niedawno w Sony Centre to tylko A15 widziałem. Zresztą w necie nic nie ma po polsku o A17. A czym one się w ogóle różnią, tylko wbudowaną pamięcią?

Numerkiem jeszcze. Poza tym tylko różnica pojemności.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności