Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Roon - "game changer" czy zwykły program do odtwarzania muzyki


surround

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na laptopie po ostatnich aktualizacjach za to nie wczytuje żadnych grafik, czy to albumów czy zdjęć artystów, mojego awatara. Dopiero po czwartym uruchomieniu laptopa poszło bez problemu.

W sumie lepsze to niż totalny freeze interfejsu i wybielony ekran, co miałem wcześniej. Teraz idzie przynajmniej obsługiwać Roona.

Ale laptopa nie używam już do Roona od jakiegoś czasu, teraz obsługę przeniosłem na Samsunga Galaxy Taba S6. Włączyłem tylko klienta na lapku po to by sprawdzić, jak działa. I działa, jak powyżej napisałem.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma ciemny motyw.
Mi się zmiany podobają, tak na szybko jakoś tak logiczniej poukładane jest wszystko.

Edytowane przez Corvin74
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za krótko testuje pierwsze wrażenia, to po czasie wyjdzie. Aktualizacja dziś wyszła, generalnie dużo zmian, fajnie wyglada historia odtwarzanych utworów... kurcze widać ile muzyki słucham dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się nowe podsumowanie na głównej stronie, co i ile słuchałem. Fajne. W nowym Focusie dobre jest to, że można filtrować po katalogu z muzyką. W końcu można jakoś oddzielić CD-RIPy od ściągniętych soundtracków i śmietnika z YT. Zawsze mi przeszkadzały wymieszane okładki płyt z tymi z gier. W końcu nie trzeba tego tagować, a i widok lepszy od tego z tagów. Do tego nawet przy zwiniętym Focusie pokazuje foldery z muzyką i można po nich filtrować. Super!

 

Z rzeczy, które mnie nie przekonują to nowy dark mode słabo odróżnia tagi od gatunków. Wcześniej to było lepiej zrobione - labelki miały inny kształty i kolor. Teraz się to zlewa. Nowy fioletowy kolor też mnie nie powala.

 

Rozmieszczenie rzeczy chyba bardziej logiczne w nowym UI, ale trzeba się od nowa przyzwyczajać.

Edytowane przez Karister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat porównanie Roona do Foobara, bo masz małą rozdzielczość to nie jest przykład dobrego czy nawet użytecznego feedbacku. Raczej nie świadczy to o jakimkolwiek zrozumieniu czy chęci zrozumienia produktu. Rezygnuję z jajek, bo zupa jest lepsza, elo.

 

Natomiast u mnie po hype z nowym focusem też nastało rozczarowanie z powodu wywalenia rzeczy, które lubiłem. Nie ma już linków do playlist z widoku albumów. Lipa. Ułatwiało mi to ogarnięcie, co mam w playlistach, a czego nie mam. Nie rozumiem też wywalenia miniaturek okładek z widoku playlisty. Mam tam 200 piosenek i obrazki pozwalały mi się łatwo odnaleźć. Teraz mogę sobie czytać małe literki. Lipa...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w szoku jak im się udało wprowadzić tak duże zmiany nie zwalając niczego. Serio - design od nowa a wszystko mi odpowiada. No i do tego mam wrażenie że działa szybciej.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, zielinskitomasz napisał:

Przy okazji można popatrzeć kto co słucha

 

No powiem szczerze, że mnie nieco zdziwiło moje Top3 artystów. Chyba trzeba avatara zmienić na wyjącą kobietę. :D Mega jest to zestawienie. I ten nowy Focus... Mniam!

 

5 minut temu, Nicodem napisał:

Serio - design od nowa a wszystko mi odpowiada

 

A ja mimo powyższych zachwytów czuję wielką niechęć do nowego Roona za zabranie miniaturek okładek w widoku playlisty na mobilnej apce. K... czemu, no? Rok temu, jak streamowałem jeszcze przez DLNA, używałem Hi-Fi cast i pisałem feature requesta, aby dodali właśnie te miniaturki w playlistach. I dodali. A tu mi to wywalili. Chlip. Totalnie mi nie leży ten jeden nowy widok. Rozlazły i brzydki. Kibel. :D 

 

5 minut temu, Nicodem napisał:

Ja jestem w szoku jak im się udało wprowadzić tak duże zmiany nie zwalając niczego

 

U mnie były małe problemy, choć niezwiązane z samym update, a z tym, że nowy Focus zachęcił mnie do zmiany struktury biblioteki z muzą. W końcu mogę oddzielić CD-RIPy od soundtracków. Patrząc po aktywności na forum Roona w dziale support, nieco problemów ludzie jednak mają.

Edytowane przez Karister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystaliscie z funkcji Discography? Jest super.

 

Nowy layout jest dla mnie znacznie lepszy.

Poprzedni nie byl intuicyjny, a ten jest przejrzysty.

Ikonki w playlistach na pewno dodadza.

image.thumb.png.50f9dee5ca84a687ac7d032a08bcb0e6.png
Jesli chodzi o statystyke to nie mam szans, slucham przez miesiac tyle co niektorzy z Was przez 2-3 dni😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności