Skocz do zawartości

Cayin HA-3, czyli lampowa magia po chińsku


Gość Barthuss

Rekomendowane odpowiedzi

Rękawiczki mają dwa zadania, wymiana lamp które się grzeją i chyba nie powinno się dotykać palcami ze względu na tłuszcz.

Dwa to ESD, elementy DACa można uszkodzić sadząc tam łapki, podobnych rękawiczek używa się właśnie przy delikatnej elektronice, ot miły praktyczny gest dla bezpieczeństwa delikatnych układów ze strony producenta. Lepsze serwisy stosują takie rzeczy.

 

I jak wrażenia Fex spodziewał bym się albo kwiecistego wywodu albo zakończenia odsłuchu :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu był bardziej romantykiem, ja bardziej racjonalista :) Przynajmniej tak mi się wydaje...


Ludziki pomożecie?

 

Jeszcze wczoraj po doinstalowaniu Cayina HA-3 dział on jednocześnie wraz z Aune X1s, dziś ta sztuczka nie wychodzi, bo urządzenia korzystają z tego samego sterownika Xmos i albo działa jeden albo drugi. Jest szansa żeby działały jednocześnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu był bardziej romantykiem, ja bardziej racjonalista :) Przynajmniej tak mi się wydaje...

 

Ludziki pomożecie?

 

Jeszcze wczoraj po doinstalowaniu Cayina HA-3 dział on jednocześnie wraz z Aune X1s, dziś ta sztuczka nie wychodzi, bo urządzenia korzystają z tego samego sterownika Xmos i albo działa jeden albo drugi. Jest szansa żeby działały jednocześnie?

Mialem to samo, musisz odinstalowac sterowniki i ponownie je zainstalowac, ale i tak bedzie konflikt ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zmieniać skoro jednego urządzenia w ogóle system nie widzi? Wczorajszego dnia po instalacji na szybko Cayina, działały obydwa, a że komputera nie wyłączałem cały dzień (bo po co :P) to sobie wszystko śmigało. Dziś po pracy niestety zonk, brakuje X1s.

 

Chciałbym znów móc bezpośrednio porównać sobie te sprzęty za pomocą foobara i aimpa, bo było to jak najbardziej możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

HA-3 ma małe triody wlutowane w płytę.Nic tam tymi rękawicami nie wymienicie

 

Czyli, że jak lampy siądą to... ? h34r:

To 16,50 zł za szt. i lutownica w łapę i wio :)

 

Wytapaczone na Tapaczu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zmieniać skoro jednego urządzenia w ogóle system nie widzi? Wczorajszego dnia po instalacji na szybko Cayina, działały obydwa, a że komputera nie wyłączałem cały dzień (bo po co :P) to sobie wszystko śmigało. Dziś po pracy niestety zonk, brakuje X1s.

 

Chciałbym znów móc bezpośrednio porównać sobie te sprzęty za pomocą foobara i aimpa, bo było to jak najbardziej możliwe.

 

Twoja podświadomość próbuje się z Tobą skomunikować, że ma już dosyć porównywania i chciałaby zacząć Słuchać ...

 

( nie irytuj się moim wpisem, ale coś może być na rzeczy )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso to jest jednak master!

 

Win7 uruchomiony w trybie wymuszonego wyłączenia podpisów cyfrowych, za jedną instalacją Xmosa instalują się od razu 2 urządzenia, bajer. Kiedyś tym się bawiłem przy Micromega MyDAC, ale na Win 8.1, jednak Miłosz problem rozwiązał w czasie liczonym w sekundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności