Skocz do zawartości

http://agar.io/


Jimmi Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego, co obserwuję to dobrze sprawdza się tam gra zespołowa i wzajemne nabijanie sobie punktów. Nie robiłem screenów, bo mój max to jakieś 5000 punktów, co jest ledwie 1/3 Twojego wyniku. Można się kiedyś ugadać na jakąś partyjkę czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też teamów nie robiłem. Dwa razy miałem "adoratorów" (jednego widać na ostatnim zdjęciu), ale oni nie pomagają, tylko kryją się w twoim cieniu ;) Ale jak dwóch topowych graczy sobie pomaga, to z nimi nie wygrasz, nie ma szans. Jednego rozbijesz, to drugi go wchłonie i będzie jeszcze większy.

 

A z tymi punktami też jest jakość dziwnie... Do 1000 dostajesz je za zbieranie "planktonu" a powyżej już tracisz. Za wchłonięcie mniejszych od siebie też już później punktów nie zdobywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od teamów jest Team, jak jest dwóch czy trzech takich pomagających sobie na mapie, to się grać odechciewa.

 

Plankton można zbierać tylko przy mniejszych rozmiarach. Można też po spacji się rozdzielić i znowu wchłaniać, ale zauważyłem, że ta punktacja nie jest równa ilości pochłoniętych kropek. Może tam kolory rolę grają? Albo trzeba po prostu robić jakieś limity "kropek na sekundę", żeby się nabijało, a te limity z czasem się zwiększają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tytułu5.png

 

Tak w sumie przez przypadek będąc numer 2 doszedłem do wniosku z numerem 1, który był praktycznie tej samej wielkości, że będziemy działać razem. Po chwili dołączył się jeszcze jeden i w pewnym momencie było nas 5ciu albo 6ciu. I mieliśmy kontrolę nad wszystkimi :) Naprawdę świetna zabawa! :) Niestety przyszedł admin i nas wszystkich wyebał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili dołączył się jeszcze jeden i w pewnym momencie było nas 5ciu albo 6ciu. I mieliśmy kontrolę nad wszystkimi :) Naprawdę świetna zabawa! :)

 

Byłem dzisiaj na takiej planszy, szybko wyszedłem. Grać się nie dało.

 

I coraz więcej tych "team", "super team", "pro team", "Team", "Team??", "Team???".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem farta, scigal mnie gosc z taka sama masa jak moja a nad nami inny gosc strzelal wirusem . Skonczylo to sie tym, ze ten gosc co mnie scigal zostal rozbity a ja go wchlonalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Faktycznie, gra jest wciągająca, ale zastanawia mnie jak możecie zdobywać takie rekordy i czy podczas grania jesteście skupieni tylko na tym? :D Bo dla mnie jest to typ gry "dobra po pomalowaniu paznokci by lakier wysechł" ]:>

 

No ciężko iść kawy robić w trakcie czy forum przeglądać, chyba, że zajmujesz ćwierć planszy i od "wirusów" daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jak widac , to na tablecie większą komórką juz się ciężko gra bo zajmuje cały ekran . I jak tu być jeszcze większym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności