Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

600 zł / iphone 6 / bass / super wygodne /


NickolasJJ

Pytanie

Witam, poszukuję słuchawek nausznych/wokół usznych. W większości czasu będą podpięte do iphona 6 czasami do PC.

Słuchawki powinny być wygodne (ATH-m50 poszły na sprzedaż bo po pół godzinie strasznie bolał mnie łep :D:D:D )

Słucham wszystkich rodzajów muzyki, może wykluczając discopolo i muzykę klubową. Lubię w słuchawkach dużo basu.

Myślałem nad:

Beyerdynamic DT 990 pro

lub

V-MODA Crossfade LP

lub

Beyerdynamic Custom One Pro

 

Proszę o pomoc :3

Edytowane przez NickolasJJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chciałem kupić słuchawki nowe a Fidelio L2 są po 999 zł. Jedynie używki po 550 zł.

Jakieś rozwinięcie dlaczego Fidelio L2 ?

I odświeżam oraz czekam na inne propozycje :3

 

/edit

Po chwili namysłu używki też mogą być :D

Edytowane przez NickolasJJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

D600 , super bas, dużo go, bardzo wygodne, chyba, ze masz małą głowę...

Z iphone'a są super.

L2 nie tak wygodne jak d600, basu mniej, ale z iphonem zagrają też ekstra, rozważ jeszcze k550, albo k551 daj na mody do Perula /to drugie lepsze/ bardzo wygodne słuchawki i perfekcyjne

Albo z drugiej mańki, małe, nauszne, świetne, szpanerskie, basowe MOE, dla mnie wygodne, niektorych cisną po godzinie, dwoch. Momentum over EAR - jeszcze lepsze, ale z wygodą średnio, niektórym ucho się nie mieści.

A jak priorytetem jest bas i wygoda, to d600 nie maja konkurencji, za 600 używkę w komisie wyrwiesz.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Używkę za 600 można kupić d600. K551 sa stockowe świetne, rowne, studyjne, punktowy bas. Dla niektorych za mało basu jest, po modzie Perula basu przybywa, ale nie zamula, co sie czesto dzieje przy zmianie samej zmianie kabla i o ogólnie słuchawki sie poprawiają w stosunku do stocka. Miałem stock k551 na głowie a potem k551 modowane przez Perula i te modowane w każdym aspekcie lepsze , włączając w to szczególowosć, separacje, etc. Ale mój stock był niewygrzany.

 

Napisz temat kupię D600 za 600 w komisie, co Ci szkodzi, za za 550 kupiłem, trzymiesięczne. U nas wiara za granica czesto kupuje , tam jest taniej. Wiec i ceny niższe przy odsprzedaży.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lepiej byłoby jakbyś posłuchał d600 przed zakupem bo ja też kiedyś na nie chorowałem, na meecie posluchałem i cieszyłem się, że nie kupiłem w ciemno tylko na podstawie przeczytanych recenzji. Bas dudni jak z głębokiej kartonowej studni, konstrukcja zamknieta więc przestrzeń słaba a wg mnie wygoda taka sama jest w obu modelach. Nie celuj w nowe bo zapłacisz 3x więcej a to trochę mija się z celem ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiele osób z chyba pierwszego krakowskiego meetu napisze to samo ;)

Co tam paliliście chłopaki? ;)

 

D600 maja wady - wycofana średnicę, granie V-ką, ze względu na ogrom basu moze pogubić się w szybkich paradach.

 

Chlopak chce duzo basu, to priorytet, ten w d600 jest dobrej jakości w obfitości, przy d600 trudno znależć słuchawki, ktore maja tak duzo tak dobrego basu, są tak komfortowe i grają perfekt z iphona.

 

Słuchaliście ich z iphona? Ja tak, z 5 i 6 brata i z toucha 4 i 5 swojego, iPadów 2, mini i 3 , miałem dwa egzemplarze, ten za 550 dostał brat i słucha z iphona, a ma troche słuchawek...

 

Mam galerię portable, a do d600 / d7100 czasem tęsknie. Dla basu.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A dokładniej :D ?

/edit

Zastanawiam się teraz czy jednak nie lepiej kupić nówek k551 (mam okazję za 400zł) + modzik zamiast ah-d600.

Rozsądny wybór ?

Edytowane przez NickolasJJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności