Skocz do zawartości

Philips (Fidelio X2 i nie tylko) - zamówienie zbiorowe?


Homzik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,


Jako że ostatnio zbiorowe zamówienie na Fidelio X2 spełzło na niczym oraz, że ogólnie niektóre produkty Philipsa są stosunkowo niedrogie, a dobre, to postanowiłem sprawdzić, czy dałoby się zrobić coś w kwestii powiększenia liczby ich użytkowników.


Szanse są, aczkolwiek aby ruszyć dalej z tematem, potrzebowałbym od osób zainteresowanych nieco więcej danych. Jako że słuchawki pochodziłyby z polskiej dystrybucji (żaden tam Amazon czy inne niemieckie źródła), z krajową gwarancją i normalną fakturą/paragonem itp. to np. na 999 zł za Fidelio X2 nie ma co liczyć, niestety.


Generalnie do załatwienia jest każdy model (serie X, L, M, A, SHP9500 itd.), ale póki co potrzebuję informacji kto jakim byłby zainteresowany i - w zależności od ilości sztuk - zobaczymy co i za ile da się zrobić.


Póki co jestem jedynie pośrednikiem, kwestie sposobu wysyłki oraz płatności będą wyjaśniane później, gdy znanych będzie więcej szczegółów całej akcji.


Czekam też na pytania, proszę w watku, a nie jako PM-ki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidelio X2 są aktualnie a allegro po 1099, z polskiego sklepu, dlaczego więc kwota rzędu 999zł przy zbiorowym zamówieniu nie jest realna?

 

Edit:

Już ich nie ma ;) Ale były w tej cenie, chyba nawet ktoś wrzucał info na forum...

Edytowane przez surround
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ile były by SHP9500 do wyrwania ?

daj ceny wyjściowe od przedstawiciela i wpisz od jakich progów cenowych jaki rabat jest w stanie zrobić.

shp9500 są do wyrwania z amazona za 250zl przy zakupie 2 sztuk razem z transportem wiec zobaczymy czy jest w ogóle sens ciągnąc tema.

Edytowane przez bleck55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Homzik. Ja również chciałbym podpytać o SHP9500. Z tego co wyczytałem gdzieś przy okazji na forum one nie są oferowane przez Philips na Polskę ? No i kwestia ceny bo jak kolega wyżej napisał można mieć z amazon.de za te 260-270 pln nówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@Homzik u mnie w Zielonej Górze w Media Markt X2 są za 999zł. Na stronie jest inna cena ale w sklepie 999zł nowe nie wystawowe . Pisałem kiedyś w wątku "okazję z Allegro" ze mogę nawet kupić i wysłać komuś bo cena spoko ale jakoś chętnych nie było.

 

mobilnie...

Aktualna cena w PL 1200zł. Może uda się zebrać chętnych?

1200zł to normalna cena w Polsce bez problemu kupisz z polską dystrybucją

 

Najtanszy na amazon.de

1400zł ?

mobilnie...

Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności