Skocz do zawartości

Fanklub Technics


Thomm

Rekomendowane odpowiedzi

O już rok czasu, a ja nie zauważyłem kolejnego fanklubu do którego mogę się wpisać. Co prawda nie Technics ale Panasonic, ale to w końcu tylko inna nazwa.

Mam HTF600 i jakieś stare, chyba HT161.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez tyle czasu myślałem, że to fanklub LEGO.

Lego to jest Technic a nie Technics ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

O cenie 5150 zł: "Przytomna, nie przesadzona cena". :)

 

Jakby tak popatrzeć na ceny dzisiejszych flagowców, to przecież cena wręcz atrakcyjnie niska ;)

 

Ale tak na serio to interesują mnie te słuchawki, nie wiem czy to one były na tegorocznym AVS, bo jakichś słuchawek Technicsa u nich słuchałem i bardzo mi się podobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogolno pojety vintage to mysle ze moj ex, bom sprzedal :/ zestaw Radmora +Altusy bedzie tutaj pasowal.

Do dzisiaj nie moge zrozumiec dlaczego sprzedalem ten sprzet, ale chyba zachlysnalem sie miniaturyzacja.

Ale że co miałeś Radmora i Altusy ze znaczkiem Technics czy o co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak ogolno pojety vintage to mysle ze moj ex, bom sprzedal :/ zestaw Radmora +Altusy bedzie tutaj pasowal.

Do dzisiaj nie moge zrozumiec dlaczego sprzedalem ten sprzet, ale chyba zachlysnalem sie miniaturyzacja.

Ale że co miałeś Radmora i Altusy ze znaczkiem Technics czy o co chodzi?

 

Tak miałem naklejki..przeczytaj temat od początku i wróć na koniec ;)

Edytowane przez Norda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

20210627_123858.jpg

 

Dziękuję @NiecierpliwyJan za możliwość wypożyczenia EAH-T700 na odsłuch! Po wstępnych odsłuchach mogę stwierdzić,, że brzmienie słuchawek charakteryzuje się dużą dozą neutralności, bardzo dobrym impaktem świetnie kontrolowanego basu, bardzo klarownej średnicy, z dobrze separowanymi źródłami pozornymi oraz bardzo dźwięczna, pełną blasku górą. Zgadzam się z @MrBrainwash, że są one sonicznie dość podobne do ATH-W5000. W bezpośrednich porównaniach dawny flagowiec Audio Techniki jest cieplejszy, oferując brzmienie odrobinę bardziej miękkie względem Technicsa, ale porównywalnie przestrzenne. Od siebie dodałbym, że jest ono przyprawione czystością, jaką posiadały ATH-AP2000Ti, ale bez kliniczności tamtych oraz większą we wszystkich kierunkach sceną, a na niej większymi źródłami pozornymi. Są też bardzo łatwe w napędzeniu, chociaż w systemie stacjonarnym nabiera ich dźwięk odpowiedniej masy, szczególnie przy cieplejszych lampach. 

 

Coś czuję, że spędzę niezwykle miłe chwile z tymi słuchawkami. Jak widać po zdjęciu nie tylko mi się spodobały :) Jeszcze raz dziękuję Janku!!!👍

 

20210629_112524.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBrainwashdziękuję! :) Świetny mem🏆😉 Przypuszczam, że tak mogłoby być, bo miał chrapkę na zawartość pudełka :)

 

20210626_193116.jpg

 

 

 

 

20210626_194047.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności