Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję jakiegoś grajka w podanym przedziale cenowym głównie pod słuchawki JVC KX100. Użytkowany będzie najczęściej podczas biegania/jazdy na rowerze i ważne by był dość solidnie wykonany i posiadał stosunkowo dobrą baterię. Oczywiście oferowana jakość dźwięku jak najlepsza w danej cenie mile widziana.

 

Rozumiem, że w grę wchodzi Sansa - pytanie tylko jaki model będzie uzupełniał się z tym słuchawkami? Ewentualnie na jaki odtwarzacz jeszcze mogę zwrócić uwagę. Chcę kupić nowy sprzęt (ewentualnie używka ale w bardzo dobrym stanie z gwarancją).

 

Kolejne pytanie jest takie czy taki player zagra lepiej niż Samsung Galaxy S Advance?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wszystkie sansy mulą z JVC, mam Clipa Sport i też gra bardzo niemrawo z nimi. może xduoo x2? ale nie wiem czy się sprawdzi na rowerze, czy też przy bieganiu :)

 

Kurcze, JVC są raczej basowe a Sport z tego co udało mi się wyczytać jest jaśniejszy i bardziej neutralny niż Zip czy Plus, także teoretycznie powinien być dobrym wyborem.

Czy ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć w tej kwestii?

 

Jak byś porównał Sporta z Xduoo? Gra lepiej, jest duża różnica w dźwięku? Z punktu widzenia ergonomii użytkowania lepszy do wszelkiego rodzaju aktywności wydaje się chyba Sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chyba wszystkie sansy mulą z JVC, mam Clipa Sport i też gra bardzo niemrawo z nimi. może xduoo x2? ale nie wiem czy się sprawdzi na rowerze, czy też przy bieganiu :)

 

Kurcze, JVC są raczej basowe a Sport z tego co udało mi się wyczytać jest jaśniejszy i bardziej neutralny niż Zip czy Plus, także teoretycznie powinien być dobrym wyborem.

Czy ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć w tej kwestii?

 

Jak byś porównał Sporta z Xduoo? Gra lepiej, jest duża różnica w dźwięku? Z punktu widzenia ergonomii użytkowania lepszy do wszelkiego rodzaju aktywności wydaje się chyba Sport...

 

przy aktywności i tak raczej nie będziesz zwracał większej uwagi na niuanse dzwiękowe. oprócz klipa mógłbyś pomyśleć też nad shufflą 4g, ale niestety już jej nie posiadam i nie wiem jak gra z JVC.

 

co do porównania sporta z xduoo, nie jestem recenzentem i nie potrafie używać pięknych słów :D

x2 gra po prostu znacznie lepiej, jest więcej pary, szczegółów, bas nie jest taki rozlazły.

 

btw, Inszy pisał kiedyś, że inny chińczyk Ruizu X02 dobrze się zgrywa z JVC, sam się przymierzam żeby go wypróbować. Ale tu już tylko import od Chinoli (~65 zł) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że jak człowiek łapie zadyszkę to już nie to samo brzmienie, ale jednak czasem będzie używany w spoczynku. W takiej sytuacji jeżeli można wybrać coś teoretycznie lepszego to dlaczego nie. Czy na xduoo bas nie jest za duży przy tych JVC? Ile wewnętrznej pamięci ma Xduoo? 4GB?

 

Gdzie ten Reizu jest w takiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xduoo x2 nie ma wbudowanej pamięci, działa tylko po włożeniu karty microsd. co do basu, zależy co kto lubi. dla mnie jest ok ;)

 

przykładowy link do ruizu:

http://www.aliexpress.com/item/1-8-TFT-Screen-RUIZU-X02-HiFi-8G-mp3-mp4-player-fm-transmitter-High-Quality/32371851855.html?spm=2114.32010308.4.18.Mcu32O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności