Skocz do zawartości

Słuchawkowa Końcówka


Chemicc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem modelu iRiver SlimX 550. Co do samego odtwarzacza nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Jest jednak pewien problem ze słuchawkami... Mianowicie, te, które posiadam (Sennheiser MX 300 ) mają wąską końcówkę, która idelanie pasuje do modelu 550. Niestety słuchawki wieczne nie są, zdaję sobię sprawę że z czasem będę zmuszony kupić inne. Mam w związku z tym pytanie: czy jest możliwość kupienia jakichkolwiek słuchawek ( w SKLEPIE IRIVER ) z tą wąską końcówka, jako że modele z zakrzywioną wtyczką nie pasują do SlimX 550 (!)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujac iMP 550 i jakikolwiek inny model sprzetu iRiver powinienes miec w zakupionym zestawie, w pudelku przejsciowke do wlasnie takich zakrzywionych wtyczek, jest to taki maly krotki okolo 10cm kabelek ktory podlanczasz do wejscia sluchawkowego a z drugiej strony sluchawki i wtedy juz nie ma problemu z jakimikolwiek nietypowymi koncowkami kabelkow od sluchawek.

 

 

Nie masz takiego kabelka? Jesli nie masz takiego kabelka to wejdz na strone MIP oto on znajdz odpowiedni adres albo wypelnij formularz ktory znajduje sie na samym dole strony oczywiscie musisz wybrac odpowiednie jego miejsce dostarczenia i napisz czy jest mozliwosc zakupienia takiego kabelka bo w sklepie u nich nie ma go w akcesoriach. Jest dodawany do KAZDEGO sprzetu oprocz seri H bo tam nie ma takiej potrzeby - wchodza kazde koncowki..

 

Albo znajdziesz cos takiego gdzies w sklepie, musisz pytac..

 

Najpierw jednak proponuje przeszukac dokladnie pudelko (nie wiem z jakiego zrodla kupiles sprzet) jesli nie bedzie, napisz do MIP jesli nie beda miec to szukaj w odpowiednich sklepach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujac iMP 550 i jakikolwiek inny model sprzetu iRiver powinienes miec w zakupionym zestawie, w pudelku przejsciowke do wlasnie takich zakrzywionych wtyczek

eee, no co Ty? ja nic takiego nie miałem, i nie mam problemu z zakrzywioną końcówką plugów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłem być tak ślepy!! Tak jest, Oliver27, masz rację, była w mym pudełku taka przejściówka, hmm... wiesz, wiedziałem o jej istnieniu tylko że zawsze myślałem iż jest ona przygotowana specjalnie do tych "dużych nausznych" słuchawek, wielkie dzięki za przypomnienie!

AVE iRIVER! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujac iMP 550 i jakikolwiek inny model sprzetu iRiver powinienes miec w zakupionym zestawie, w pudelku przejsciowke do wlasnie takich zakrzywionych wtyczek

eee, no co Ty? ja nic takiego nie miałem, i nie mam problemu z zakrzywioną końcówką plugów.

To zalezy od pilota ReGie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Mam w związku z tym pytanie: czy jest możliwość kupienia jakichkolwiek słuchawek ( w SKLEPIE IRIVER ) z tą wąską końcówka, jako że modele z zakrzywioną wtyczką nie pasują do SlimX 550 (!)??

Sennheisery PX200 mają małego mini-jacka, który idealnie pasuje do pilota. Wiem, bo mam :D Ponad to podejrzewam, że wszystkie Sennheisery maja taka wąską końcówkę, że będa pasować do pilota od 550-ki i nie bedzie trzeba używać tego kabelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad to podejrzewam, że wszystkie Sennheisery maja taka wąską końcówkę, że będa pasować do pilota od 550-ki i nie bedzie trzeba używać tego kabelka.

Oj, niestety, nie mogę się z Tobą zgodzić m4ciekk, słuchawki te mają, jak na złość , zazwyczaj zakrzywione końcówki. By nie byc gołosłownym... Słuchawki :) Ale miejmy nadzieje że moja przelotka zda egzamin :)

Pozdrawiam!

iRiver rulez!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad to podejrzewam, że wszystkie Sennheisery maja taka wąską końcówkę, że będa pasować do pilota od 550-ki i nie bedzie trzeba używać tego kabelka.

Oj, niestety, nie mogę się z Tobą zgodzić m4ciekk, słuchawki te mają, jak na złość , zazwyczaj zakrzywione końcówki. By nie byc gołosłownym... Słuchawki :) Ale miejmy nadzieje że moja przelotka zda egzamin :)

Pozdrawiam!

iRiver rulez!!!

:o:o ........... :D:D:P No ale napisałem, że 'podjerzewam' ne. Widać, że moje 'podejrzenia' byly błędne. No cóż, ale powiem jeszcze że swoje spostrzeżenie opierałem na modelu słuchawek nausnznych PX200, tak więc myśle, że wszystkie Sennheisery nauszne, maja taka prosta końcówke, jak znowu się mylę, to już się nie wypowiadam hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności