Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nic nie napiszę bo będzie, że hajpuję     A tak serio: krótkie odsłuchy, zaledwie po trzy kawałki na słuchawki. Źródło takie se czyli Galaxy S7+Astell&Kern XB10 oraz Onkyo DP-X1.   Elear - p

Szczęśliwe to czasy, gdy słuchawki za 4000zł nie są drogie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Co się z Wami dzieje? Już tak Was dobrze wytresowali ci macherzy od sprzedaży marzeń? Już nie chodzi mi tu o same eleary (które są akurat sonicznym bublem), ale o wszystkie topowce. 4,5 tys. - oc

Posted Images

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
22 godziny temu, MPM napisał:

Czy ktoś miał okazję posłuchać Listen Professional i mógłby krótko porównać obie wersje??

A/B niestety nie miałem okazji porównać, jednakże z pamięci wydaje mi się, że Pro miały ostrzejszą wyższą średnicę, reszta pasma wydawała mi się podobna. Zwykłe Listen'y były nieco bardziej rozrywkowe, a Pro bardziej monitoryjne. W  mojej opinii nie ma aż takiej różnicy jak pomiędzy Focal Spirit Classic, a Focal Spirit Pro. Ciekawe czy nie zagrałby tak samo, gdyby po prostu przełożyć pady z jednych na drugie.

• Like 1
23 hours ago, MPM said:

Czy ktoś miał okazję posłuchać Listen Professional i mógłby krótko porównać obie wersje??

Ja powiem że to dwie różne bajki, Listeny bardziej pod "nowoczesny" rodzaj muzyki ze świetnym niskim basem i piękną górą, spirity to dużo mniej niskiego basu i łagodniejsza góra, piękna średnica i pod muzykę bardziej "klasyczną" ;) 

Jakościowe ten sam poziom grania - bardzo wysoki jak na dynamiki. 

Edited by hibi
  • Like 2
  • 2 weeks later...

Dopisuje sie do klubu z Focalami Listen odkupionymi tutaj, na forum. Jak na zamkniete jest bajka, w polaczeniu z Shalingiem m3s i podkreceniu lekko basu EQ (subbass) sluchawki sa gladkie, przyjemne i sluza do tego co zawieraja w nazwie - do sluchania :).

• Like 1
48 minut temu, Adamesq napisał:

i sluza do tego co zawieraja w nazwie - do sluchania :).

Zainspirowałeś i mnie do tego jakże oryginalnego wykorzystania słuchawek.:woot:

Edited by audionanik
  • Haha 1

2 godziny temu, Corvin74 napisał:

Prawdziwy audioholik nie daje się upałom i słucha słucha....

Yhy... a później znajdują kolesia, jak w Twoim avku ?.

13 godzin temu, audionanik napisał:

Zainspirowałeś i mnie do tego jakże oryginalnego wykorzystania słuchawek.:woot:

Smiej sie smiej, kolega powyzej trzyma w szufladzie, wiec moja rekomendacja na pewno mu sie przydala ; - )

Edited by Adamesq
  • 2 weeks later...
Czy  ktos z Was mial szanse posluchac Massdrop Elexów? Sygnatura Elearów bardzo mi sie podoba, ale podobno Elexy z innymi padami i kablem sa wyraznie lepsze (a dodatkowo tansze).

Czy ten model w ogole jest dostepny dla europejskiej dystrybucji?

Nie jest. Massdrop ma wyłączność na niego.