Skocz do zawartości

FOCAL fanklub


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z Ryką że trzeba trafić ze źródłem, z Pro IDSD grały świetnie ale z Hugo TT2 potrafiły być już męczące, sypiące sopranami srogo.

Gdyby nie cena byłby spokojnie w stanie zamienić Clear na Stellie.

Muszę czekać na jakieś promo -50% :lol:

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, vonBaron napisał:

Zgadzam się z Ryką że trzeba trafić ze źródłem, z Pro IDSD grały świetnie ale z Hugo TT2 potrafiły być już męczące, sypiące sopranami srogo.

Gdyby nie cena byłby spokojnie w stanie zamienić Clear na Stellie.

Muszę czekać na jakieś promo -50% :lol:

Słuchałeś Qutesta kiedyś. Hugo TT2 jest jeszcze bardziej... "sopranowy" i analityczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, vonBaron napisał:

TT2 jest mniej muzykalny a bardziej "surowy", techniczny, dźwięk na nim jest wyżyłowany do granic, taki Hugo2 na srogich sterydach.

To chyba byłoby dla mnie zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak bardzo wyżyłowany jest Dave w taki razie :D

Ja bym jeszcze chciał kiedyś posłuchać TT2 w zestawie z dobrym, może nawet cieplejszym wzmakiem zewnętrznym.

Z perspektywy czasu uważam że Pro IDSD jeśli chodzi o relację cena/jakość/możliwości jest lepszy od TT2, słuchawki które grały mi z TT2 średnio z IDSD grały bardzo dobrze.

 

Ryka pisał że Cleary na stockowym kablu nie nadają się do ciężkiego grania, pragnę to zdementować ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, vonBaron napisał:

Ryka pisał że Cleary na stockowym kablu nie nadają się do ciężkiego grania, pragnę to zdementować ;)

Jak się popieści to się zmieści. Widać dobrze pieścisz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adam 76 napisał:

Po przeczytaniu tej recenzji (Stellia) nie jestem na 100 % pewien czy aby na pewno jej autorem jest Pan Ryka ;) W końcu coś co nawet z kablem Tonalium i wszystkimi naprawiaczami od IFI i tak dalej gra ... że się nie podoba. 

 

Jest,  a świadczy o tym Jego komentarz sprzed kilku godzin:  "Do recenzji Stellia czyba będę musiał dopisać aneks opisujący jej brzmienie z Tonalium. Nie będzie to prawdopodobnie rewolucja, ale na pewno pewne przewartościowanie. Jak duże, jeszcze nie wiem". ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że producentem tego jest Micromega dla Focala, który to tylko branduje. Szkoda, że na niezbyt nowej już kostce AKM 4490.

 

https://www.focal.com/headphones/pdf/arche_specification-sheet.pdf

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności