Skocz do zawartości

FOCAL fanklub


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani mam pytanko. Kupiłem Focal Listen i mam taki problem. Jak poprawiam nauszniki lub jak troszkę dociskam to prawy mi świszczy, a lewy nie. Tam są takie mini wentyle na powietrze. Wkurza mnie to,jest taki efekt jak się ściska gumową zabawkę, mam pytanie do posiadaczy tego modelu czy wy też tak macie? Dziękuje Wam bardzo za pomoc. 

Edytowane przez WoytazM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, saudio napisał:

Nie, często producenci wprowadzają model jubileuszowy (specjalny) w "dobrej cenie" np. taka prawie Utopia, ale za pół ceny;)

Jakby jeszcze byłby to takie Utopie v2 to chciałbym :D

 

6 godzin temu, Adam 76 napisał:

To ja z chęcią od ręki  kupię nie jubileuszowe ale w cenie jubileuszowej np. 5kzl. nowe Clear :) Kiedy ten jubileusz Koledzy bo nie wiem czy warto czekać czy brać Creatory od Audeze póki jeszcze są w ludzkiej cenie.

Ale przecież były niedawno Cleary za tyle, wystarczyło poszukać kogoś kto weźmie Hugo2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Elegie w komisie....  Ciekawe czemu nie przypadły do gustu właścicielowi. 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy wersja czarno-czerwona Clearów różni się od srebrnej tylko kolorem, czy jest więcej zmian? 
Prócz cech wymienionych przez kolegów - inny zestaw kabli i chyba bez etui ale tego nie pamiętam. Kable spiralne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie Clear

clear.png.71ca613cb9b792a6a0b599416b2c58e3.png

 

Wyposażenie Clear Pro

756117713_clearpro2.png.45397419877b20bea4066decca8c5d17.png

 

Jak widać na zdjęciach, w oby przypadkach dostajemy:

- etui

- kabel 1,2 m zakończony wtykiem 3,5 mm z przejściówką na 6,3 mm

 

W zestawie z Clear znajdziemy ponadto:

- kabel 3 m zakończony wtykiem 6,3 mm

- kabel 3 m zakończony 4-pinowym wtykiem XLR

 

Decydując się na Clear Pro otrzymamy:

- dodatkowo 1 komplet padów

- kabel spiralny 5 m zakończony wtykiem 6,3 mm

 

PS stojak Klutz Design znajdujący się na pierwszym zdjęciu nie jest częścią zestawu ;)

Edytowane przez Dzingi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No temat rozklepany.
A jak z dostępnością? Przypadkiem pro nie jest trochę produktem widmo? Pamiętam że na którymś forum zachodnim ludzie narzekali że nie mogą ich kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP3Store też mają w swojej ofercie wersję Pro chyba; w każdym razie swego czasu mieli je w promocji bożonarodzeniowej. Te czerwone akcenty tak średnio do mnie przemawiają, wydają mi się wręcz infantylne. Wersja jasna jest niezwykle elegancka – co być może nie do końca jest widoczne na zdjęciach — ale niestety niesamowicie łatwo się brudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dzingi napisał:

Te czerwone akcenty tak średnio do mnie przemawiają, wydają mi się wręcz infantylne.

Niekiedy producenci aplikują spektakularne "atrakcje" dla wzroku gdy chcą przyćmić niedostatki dźwiękowe.

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności