Skocz do zawartości

FOCAL fanklub


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś fanklub tylko Utopii na tym forum? Bo chciałbym dołączyć :) Słyszałem te słuchawki we Wrocławiu w mp3store, to jest przebłysk geniuszu :)  Kto z Was tutaj je posiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, John Grado napisał:

Jest jakiś fanklub tylko Utopii na tym forum?

 

A dołączenie do fanklubu całego Focala to jakaś ujma na honorze czy co? ;) Nie ma fanklubów modeli, tylko producentów.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w domu T90. Trochę takie dziwne słuchawki , nie do końca mi siadły, albo miałem wtedy DACa za słabego i trzeba by zrobić drugie podejście. Z Beyerów to mnie interesują DT1770.

Te najniższe, PRO, Listen, Classic stare czy coś  takiego, już nie pamiętam dobrze. Okej grało, ale tylko okej :) Kurop mi powiedział że Elear też są okej ale nie słuchałem. Aha, no i niewygodne te małe były. Utopie perfekcja pod względem wygody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, John Grado napisał:

To skąd te wszystkie opinie o DT1770 że to niby takie hardkorowe słuchawki? 

Ekhm... że jakie? :D Przecież to są ciemne i łagodne miśki, z podbitym basem, DT1990pro już są jaśniejsze, że o T90 nie wspomnę, które to są chyba

najbardziej hardkorowym modelem Beyerdynamic-a. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, John Grado napisał:

Fu 😿 To nie dla mnie. Recenzenci więc się chyba zmówili , bo czytałem o nich że takie puszki aż z kapci wyrywa :)

Taaa... to chyba mieli na myśli podbity bas, bo faktycznie kopa to on ma konkretnego, ale reszta zamulona, w sensie przyciemniona, i to dosyć mocno. ;)

 

Po przejściu z Grado na DT1770pro, miałbyś tak... :D

 

BewitchedSnoopyArgusfish-size_restricted

Edytowane przez neonlight
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i świetnie, Utopie są rewelacyjne (pomijając aspekty „wygody”). 

Gęste, mokre, angażujące. Dla mnie grają po prostu dużym dźwiękiem, który przypomina mi dobrej klasy stereo.

 

Słuchawszy wszystkiego od Focala, będę bronił Utopii zawsze i wszędzie :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei w życiu nie powiem, że są chude, szkieletowe, suche i ostre. 

Ostrawe- no być może.

Wiem, że spora w tym zasługa Naima Dac v1, na którym ich słuchałem, ale mam to gdzieś. Przecież pod coś podpiąć je trzeba, prawda?

 

Nawet po mezaliansie czyli wpięciu w małego daca ifi wciąż było godnie.

Oczywiście nie jest to dobre towarzystwo dla Utopii, ale kto mi zabroni tak testować :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Compton napisał:

Utopie z iCANa PRO grały zjawiskowo.

To był mój drugi dźwięk AVS2018, zaraz po D8000 z Bartóka.

Co prawda, nie słuchałem ich dłużej niż kilkanaście minut, ale robiły wrażenie czystością, rozdzielczością i separacją.

Przestań no!

Wystarczy mi wydatków na ten rok...

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności