Skocz do zawartości

Audeze Deckard


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się, Audeze dołączyło do producentów elektroniki. Padł ostatni bastion i od teraz poza słuchawkami Audeze ma w swojej ofercie również integrę. Do stworzenia tego projektu zatrudniony został Cryus Legg, człowiek tak znaczący dla audio co Xing Shu dla rozwoju kolei parowych w XVIII w. Mr. Legg, który do tej pory uzbrajał w elektronikę NFZ w Kalifornii, pełen animuszu przystąpił do pracy i wespół w zespół z amerykańskim biurem projektowym BMW Design Works (w skrócie BMWDW), skonstruowali wzmacniacz. Dali radę w nim jeszcze oprócz kilku kilo emejzingu, upchnąć DAC. Całość szefowie p. Legg'a wycenili na 699$ i wypuścili na rynek chrzcząc to cudo imieniem Dekard, zapewne po Ricku Deckardzie, z Łowcy Androidów. A ja, dzięki uprzejmości Audiomagic.pl mam okazję dzisiaj o nim pisać.

 

http://audioivoodoo.blogspot.com/2015/06/audeze-deckard-dacamp-integra.html

DSC_0112.JPG

Edytowane przez Fatso
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się w sumie zgadzamy, także co do tego średnicowo-sopranowego rozjaśnienia.

Także co do wykonania i ostrości. Myślałem, że przesadzam z tymi krawędziami, ale jednak nie jestem jedyny. Ja skaleczyłem się przy wielokrotnym wyciąganiu wtyku, zapierając o krawędzie ;) Gdybym przez przypadek uderzył w budę, to pewnie byłoby gorzej.

 

Takie foto się w necie pojawiło:

CHL_hNwVAAAp1aC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony wnętrzem. Po informacji z innerfidelity, o kompletnym braku rozwiązań dyskretnych, jeden opamp (na preampie pewnie), nie robi wcale złego wrażenia. Powiem więcej - jest naprawdę dobrze. Muszę w takim razie przeprosić się z p. Leggiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po środku dwa Rubycon BlackGate lub nichicon MUSE, czerwone WIMA, TAKAMISAWA, niebieski ALPS, całkiem nieźle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie foto się w necie pojawiło:

Jak robiłem kiedyś Tuning Matrix M-Stage USB, to w głowie utkwił mi identyczny obraz, może z dokładnością do marek elementów.

 

Po środku dwa Rubycon BlackGate lub nichicon MUSE, czerwone WIMA, TAKAMISAWA, niebieski ALPS, całkiem nieźle ;)

Widać kawałek napisu Nichicon. Wimą się nie ma co podniecać jako marką. Nawet Arcotronics seria K jest lepsza od nich, zresztą bywały te Arco stosowane np. w cedekach Philipsa przy kościach TDA1541, a goście potrafili w ramach tjuningu wymieniać to na Wimę. :D Z Black Gate to oczywiście taki żart był? :) Na dzień dzisiejszy to droga egzotyka i z racji nikłych globalnych zapasów oraz cen nikt tego nie wdroży do seryjnej produkcji. Aspekty dźwiękowe pomijam, ale z kilkanaście sztuk różnych BG wala mi się od paru lat w szufladzie bezużytecznie. Ich dźwięk jest ustawiony pod specyficzne potrzeby brzmieniowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że V-Cap czy Hovland MusiCap czy auricap'y, a jeszcze bardziej Jensen PiO i Duelund Coherent, są bardziej uniwersalne i mniej egzotycznie drogie, a przede wszystkim są nadal produkowane ;) Oczywiście Duelund Coherent nie dotyczy argument ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności