Skocz do zawartości

LG G2+Fii0 E6+Brainwavz S5 Czy jest sens tego połączenia?


Jagwire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie, zastanawiam się nad kupnem wzmacniacza FiiO E6. Działałby on z telefonem LG G2 i słuchawkami Brainwavz S5, teraz moje pytanie: Czy jest sens w ogóle kupowania tego wzmacniacza w tym połączeniu? Czy będę w stanie wycisnąć więcej z tych słuchawek?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej zakup DAC'a mija się z celem w tej kwestii? Chciałem zapytać i po prostu spróbować wyciągnąć więcej z i tak wspaniałego połączenia jakim jest właśnie LG G2+BRAINWAVZ S5+pianki comply, można się rozpłynąć ;D Myślę, że DAC'a do telefonu byłby potrzebny raczej przy słuchawkach z większą impedencją.

 

EDIT: Gdzieś czytałem, że w G2 znajduje się ten chip audio: Qualcomm WCD9320 i podobno jest on porównywany do jakościowo do odtwarzacza Fii0 x3 tylko właśnie musi mieć z czym grać.

Edytowane przez Jagwire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki Panowie za odpowiedzi. Czyli doszło do tego, że jednak DAC się nie sprawdzić, a co do root'a to posiadam bo nie wyobrażam sobie androida nie zrootowanego, viper fx również na pokładzie.

#Piotruś1910. Widzę, że posiadasz E17K Alpen 2, możesz o nim coś napisać po krótce i z jakimi słuchawkami go używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki Panowie za odpowiedzi. Czyli doszło do tego, że jednak DAC się nie sprawdzić, a co do root'a to posiadam bo nie wyobrażam sobie androida nie zrootowanego, viper fx również na pokładzie.

 

#Piotruś1910. Widzę, że posiadasz E17K Alpen 2, możesz o nim coś napisać po krótce i z jakimi słuchawkami go używasz?

A coś konkretnego chcesz wiedzieć?

Uzywam z SM HP100 i Takstarami TS-671, może ze 2 razy wpiąłem ue tf10. Cóż mogę powiedzieć... Wielkiego porównania nie mam. Gra dość ciepło i muzykalnie bym powiedział, mocy do obu par słuchawek aż nadto, plusem dla mnie jest, że ma line out (w przeciwieństwie do e17). Pod g2 podłączałem go też kilka razy, ale nie widziałem większego sensu dla samych dokanałówek. Miałem w planach spróbować podpiąć go przez otg, bo to już by miało jakiś sens gdyby się udało, ale zgubiłem telefon i już go nie podepnę :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności