Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
WojtekC

SoundMagic E50 - zauroczenie nowością?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, kupiłem ostatnio e50s jako pchelki do telefonu i o ile dźwięk jest jak najbardziej na plus, tak nie działa mi mikrofon... Myślałem że ta rozpiska z przełącznikiem tylko dla wybranych modeli to bujda i raczej jest ogólny podzial na Apple i Android. Ma ktoś podobny problem, można coś na to zaradzić? Mój telefon to Huawei p9. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Superata
      Szybki strzał od naszego wysłannika SondMagic zaprezentował: Nową serie słuchawek E11 /E11C będących rozszerzeniem modeli serii E10. Lepszy dźwięk, srebrny pleciony kabelek, który znajdziemy w słuchawkach za 4000PLN. Świetne wykonanie i design. Model Bluetooth E11BT - z wygodnym pałąkiem do noszenia na szyi oraz magnesem w kopułkach aby słuchawki trzymały się lewa-prawej. Oczywiście lepszy dźwięk. Soundmagic P55 V3 - Wersja V3 modelu P55. Rozrywkowe brzmienie, funkcjonalność , styl i jakość wykonania. SoundMAGIC HP1000 - Model Hi-FI pretendujący do klasy słuchawek domowych wysokiej klasy.  

• Przez Superata
      Jesteśmy już dość długo zaprzyjaźnieni z modelem E10, ale człowiek potrzebuje nowości.
      Firma SM wyszła nam naprzeciw i rozwinęła koncepcje modelu E10 i dostaliśmy ...
      Przedstawiam dwa nowe modele SoundMagic E11 i E11C
      Dźwiękowo to rozwinięcie bo dźwięk jest bardziej spójny i dociążony. Uległa zmianie budowa samej kopułki oraz dostaliśmy lepsze bardziej wytrzymałe kabelki. Chętnych zapraszam do sklepu Warszawskiego na odsłuch tego ciekawego modelu. Liczę że podzielicie się z nami jak słuchawki wypadają w waszych uszach  
      SM E11 to wersja bez mikrofonu i pilota na kablu, SM E11C to wersja pod smartphony właśnie z tymi udogodnieniami.  

Jeszcze dziś wprowadzimy preorder na obie nowości. Link do preorderu oczywiście dodam do tego tematu. Już jest

Link do preorderu: link
    • Przez Sagaris
      Witam wszystkich po kolejnej długiej przerwie

Poszukuję obecnie słuchawek nausznych przenośnych w kwocie 100-250 zł. Poprzednie AKG K403, które niestety zgubiłem, uwielbiałem za małą wagę i malutkie wymiary po złożeniu. Słuchawki będą użytkowane na co dzień w komunikacji miejskiej, stąd zależy mi na izolacji od otoczenia (nie musi być całkowita, ale tak z 50-70%) i podczas dłuższych podróży, więc bardzo przyda się możliwość składania, do której się już przyzwyczaiłem. Kabel w okolicach 1,5 m jak w poprzedniku będzie w sam raz.

Muzyka jakiej słucham to głównie elektroniczne i lekkie gitarowe brzmienia - indie pop, indietronica, indie rock, synthpop, new wave, deep house, trip-hop, ambient.
      Dźwięk lubię raczej ciepły, bas jest fajny, ale nie potrzebuję go tyle co w Koss Porta Pro, które kiedyś miałem. Przyda się szeroka scena i dobra separacja instrumentów. 
      Zasilanie: głównie telefon - Samsung A3 2016, ale również odtwarzacze - Iriver T60 i Laberg Bigboy. Komputer sporadycznie.  

Przejrzałem trochę forum, ofertę mp3store, ceneo i póki co wpadły mi w oko:

1. SoundMagic P21/P21S (119zł).
      Niedrogie, a sprawiają dobre wrażenie, wydają się mieć wszystko jak trzeba, wersja S ma dodatkowo sterowanie smartfonem co się na pewno przyda.

2. SoundMagic P30S (199zł).
      Jak powyżej, tylko trochę lepiej i nieco drożej. Odpinany kabel i dwa różne w zestawie to ciekawy dodatek.

3. Beyerdynamic DTX 501p (139 zł białe, 199 czarne).
      Popularne, ogólnie chwalone za dźwięk. Nieduże wymiary, składane w elegancki futerał - to duże plusy. Na forum pojawiało się sporo wpisów o awariach i wadach fabrycznych, co mnie trochę martwi.

4. Marshall Major II (250 zł).
      Bardzo popularne na ulicach, na forum niekonieczne. Mnóstwo pochlebnych opinii w internecie- czy faktycznie są aż tak dobre, czy tylko modne?

5. Audio-Technica ATH T300 (150 zł).
      Znalazłem jeden wpis na forum, w którym bardzo je chwalono, pytanie tylko czy nie są zbyt duże (pałąk) jak na przenośne?

Wiem że podobnych tematów na forum było wiele, ale topic z 2013 roku na niewiele się przyda, jeśli żadnych słuchawek z tamtego okresu nie da się już kupić w sklepach
      Rozpiętość budżetu jest spora, bo jeśli wydawać +200 zł, to zależałoby mi również by słuchawki nadawały się do słuchania powyżej 2h ciągiem, np podczas długiej podróży i by uszy możliwie nie bolały od nacisku. Czytałem że to cecha częściowo sprzeczna z wymogami cenowymi, względną izolacją i zachowaniem przenośności - zdaję sobie z tego sprawę. Mam u siebie w mieście MP3store i chętnie skorzystam z możliwości odsłuchu, jak również wolę kupić coś z polskiej dystrybucji niż Aliexpress.

Pozdrawiam, będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi   
    • Przez Superata
      Zapraszamy do lektury : 

https://allegro.pl/artykul/test-sluchawek-soundmagic-st30-modularne-sluchawki-2w1-D5Xlk7rmoT2?bi_s=internal&bi_c=electronics&bi_m=art.agg-new

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności