Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SoundMagic E50 - zauroczenie nowością?


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Słuchałem ostatni E50 sporo na clipie i powiem że jest fuuuuun!! Czekam na E80 ale jeżeli są takie jak Kurop opisuje to chyba jednak skończy się u mnie na E50 i będzie banan znowu na pysku ilekroć będę słuchał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem ostatni E50 sporo na clipie i powiem że jest fuuuuun!! Czekam na E80 ale jeżeli są takie jak Kurop opisuje to chyba jednak skończy się u mnie na E50 i będzie banan znowu na pysku ilekroć będę słuchał :D

 

Dokładnie, mam podobne obawy, że mimo iż E80 okażą się "lepsze", to jednak do biegania nie chcę mieć monitorów, wolę odrobinę funu, nawet do E50 bym dodał jeszcze trochę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Mam takie wrażenie, że E50, E80 będą raczej miały zastosowanie przy playerkach z mocniejszym wyjściem, owszem, z telefonu, z dziury też zagrają ale nie będzie w tym magi i mięska, które tak lubimy. Właśnie latam e50+d-zero i jest miodnie, o wiele lepiej niż z dragonfly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy u mnie przygrywa sobie z integry i do tego muzyka z YT - i nie narzekam ;).

 

EDYTA

 

WOW 500 post przez 6 lat, otwierajcie szampana!

Edytowane przez Mecin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo E80 zawitają do naszych sklepów. Szykuje sie tez promocja :)

 

 

(Widzicie jest zainteresowanie, są pytania = jest towar w Mp3store)

 

Wiadomo może już coś więcej na temat promocji i dostępności :)? Strasznie mnie ciekawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi brakuje w E50 po wygrzaniu tego pazura co był wcześniej na górze. Niby to była wada, ale teraz mi tego brakuje.

 

WojtekC a ile czasu trwało u Ciebie wygrzewanie E50? Przyznam szczerze że podoba mi się bardzo jak grają, ale niestety nie miałem okazji słuchać wygrzanych. Mam nadzieję że dźwięk nie zmienia się wraz z wygrzewaniem aż tak bardzo na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Też mam wygrzane i dla mnie e50 grają po wygrzaniu nadal bardzo fajnie, tak jak Wojt napisał - góra nie grapie po mózgu gdy są jakieś mocniej sopranowe partie. Czekam na e80, wygrzeję i zobaczymy jaki będzie wynik konfrontacji na linii e50 VS e80, podłączę obie jednocześnie pod AK380 i się okaże które lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że jestem bardzo ciekawy porównania E50 i E80 oraz różnic pomiędzy tymi dwoma modelami tak więc czekam na recenzję. A tymczasem będę obserował jak zmienia się dźwięk E50 w miarę upływu czasu. Mam nadzieję, że nie zmieni się diametranie bo jest naprawdę w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności