Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Grzegorz87
      Witam wszystkich.
      W dniu dzisiejszym moje słuchawki przestały grać. Przeszukałem internet, ale chyba nikt podobnego problemu nie miał co ja i niestety nic nie udało mi się znaleźć. Dlatego zwracam się z do Was o pomoc.
      Sprawa jest o tyle dziwna, gdyż słuchawki łączą się z telefonem, ale nic nie słychać. Na dodatek na przyciskach świeci się ciągle czerwona dioda czy słuchawki są włączone czy nie.
      Może ktoś z Was ma jakiś pomysł co może być przyczyną zablokowania dźwięku i czy jakoś da rade zresetować słuchawki prócz czekania aż bateria się rozładuje czy zostaje mi tylko serwis.
      Pozdrawiam
      G.

• By Belizariusz77
      Dzisiaj podczas ładowania słuchawki SoundMagic E10BT zaczęły się topić ( palić ). Niestety gdy zauważyłem i poczułem że plastik się topi - pilot uległ zniszczeniu a tym samym cały zestaw E10 BT uległ uszkodzeniu 😭. Poniżej załącznik i zdjęcie. Także posiadacze  uważajcie. Ładowarka to AUKEY PA-T2 ( od dwóch lat używana do ładowania Fiio X1, Shanling M0, Iphone 6s ), więc nie jest to tani "no name"  

• By Superata
      Szybki strzał od naszego wysłannika SondMagic zaprezentował: Nową serie słuchawek E11 /E11C będących rozszerzeniem modeli serii E10. Lepszy dźwięk, srebrny pleciony kabelek, który znajdziemy w słuchawkach za 4000PLN. Świetne wykonanie i design. Model Bluetooth E11BT - z wygodnym pałąkiem do noszenia na szyi oraz magnesem w kopułkach aby słuchawki trzymały się lewa-prawej. Oczywiście lepszy dźwięk. Soundmagic P55 V3 - Wersja V3 modelu P55. Rozrywkowe brzmienie, funkcjonalność , styl i jakość wykonania. SoundMAGIC HP1000 - Model Hi-FI pretendujący do klasy słuchawek domowych wysokiej klasy.  

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy