Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Kathnette

Pytanie

Na samym początku chciałabym się ze wszystkimi przywitać - to mój pierwszy post. :)

 

Do tej pory używałam słuchawek marki Sennheiser, konkretnie CX 300 II Precision. Niestety, po nieco ponad trzech latach przestały działać. Bardzo je lubiłam, nie tylko za brzmienie, ale i też za solidnie zabudowany kabelek przy wejściu. Kusi mnie, aby kupić taką samą parę, jednak odkrywam coraz to więcej innych ciekawych propozycji.

 

Słuchawek nie używam do telefonu, a do odtwarzacza - konkretnie Creative MuVo V100 (cały czas powtarzam sobie, że kupię coś lepszego, gdy ten się zepsuje :)). Szukam słuchawek uniwersalnych, dobrych do każdego gatunku muzyki, nie jestem ukierunkowana tylko na jeden konkretny gatunek, słucham wszystkiego po trochu w zależności od nastroju (rock, soul, jazz, akustyczne brzmienia, szeroko pojęta elektronika ...) Używane będą głównie podczas przemieszczania się (tramwaj), ale również w domowym zaciszu i podczas aktywności fizycznej.

 

Waham się między takimi modelami:

 

a-Jays Three

Brainwavz S0

JVC KX100

Sennheiser CX 300 II Precision

Soundmagic E10

 

Każda opinia jest dla mnie ważna, tak więc jeśli ktoś z was miał jakąkolwiek styczność z którąkolwiek z tych propozycji, śmiało piszcie!

Edytowane przez Kathnette
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

JVC KX100 ? :) zamiataja wg mnie takimi soundmagicami...

 

Poszperałam troszeczkę i trafiłam na ich recenzję na portalu audiofanatyk.pl - same pochwały! Cena też więcej niż świetna. Dzięki za zwrócenie mojej uwagi na nie, kolejny godny konkurent dopisany do listy :)

 

I jak tu wybrać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JVC i Tenore mają beznadziejne kabelki. Dodatkowo KX100 w rocku (i być może jazzie) po prostu będą kiepsko grały. Dobrym wyborem mogą być np. Brainwavz S0.

 

Właśnie o kabelki najbardziej się boję i od razu zwróciłam na nie uwagę przy czytaniu o tym modelu Zero Audio. W modelu JVC kabelek wygląda - na moje oko - troszkę lepiej. Naturalnie nie zamierzam słuchawek poniewierać, ale obawy jednak są. Wolałabym, żeby te słuchawki służyły mi przez jakiś dłuższy okres czasu, cenię sobie solidność.

 

Dzięki za propozycję - zastępuję model ProAlpha modelem S0 :)

Edytowane przez Kathnette
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja jednak polecałbym Ci pozostanie przy marce Sennheiser i skierował twoją uwagę na model Cx 3.00. Mają wszystko czego potrzebujesz jakość wykonania, jakość dźwięku mile Cię zaskoczy, kabelek też jest solidny, półpłaski i lekko "gumowy".

 

 

Wysłane z mojego SGP311 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności