Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

OPPO PM3 i BEYERDYNAMIC T1 - SPECJALNA CENA


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z naszych forumowych kolegów naciskał na specjalne ceny, podjąłem trud wywalczenia dobrych rabatów...a słuchawki teraz leżą.

 

Nie pozwólcie aby moje starania poszły na marne :)

Jeśli ktoś zainteresowany zapraszam na PW lub telefon na sklep w Łodzi.

 

Wszystkie słuchawki nówki, firmowo zapakowane przez producenta. Nigdy nie otwierane. Zamawiający stawiał to jako główny punkt przy złożeniu zamówienia. Niestety nie mogę ich dłużej trzymać nie mając kontaktu od zamawiającego. Dlatego idą na sprzedaż dla was.

 

Pełna gwarancja.

oppo-pm-3.png

 

Beyerdynamic-T1-924x924.jpg

 

UWAGA SĄ TO SZTUKI NOWE TYLKO NA SPRZEDAŻ NIE MA: WYŚLIJ NA SKLEP TEN I TEN POSŁUCHAM I ZOBACZĘ.

SPRZĘT JEST ZNANY, W CZĘŚCI SKLEPÓW BYŁY ODSŁUCHY - SORRY

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Fajne zabawki dla dorosłych chłopców ;) kupił bym bez wahania gdyby mi się wyjazd nie kroił... Jak ktoś szuka na prawdę porządnych słuchawek za dobrą cenę to nic tylko brać!

 

//edit: a tak z ciekawości - ile sobie za nie życzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie odnośnie ceny wolałbym odpowiedzieć na PW. Powiedzmy jest niska :)


To co miałem się sprzedało, ale mam zgodę firmy na sprzedaż w tej samej cenie, więc jak ktoś jeszcze chętny pisać PW. Kolor oppo black.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została ostatnia sztuka Oppo z łódzkiej promocji - niestety mam już zakaz sprzedaży w promocyjnej cenie 2000 plus ship. To ostatnia sztuka miała być dla kolegi z forum, ale wpłata od niego nie wpłynęła i nie wpłynie. Jeśli ktoś w tej cenie chętny na zakup zapraszam na PW - to ostatnia sztuka i tylko dziś. Od jutra minimalna cena to 2150 pln - i to każdą sztukę muszę konsultować z szefostwem.

 

Panowie szybka decyzja! Ostatnia sztuka 2000 + 15 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia sztuka Oppo nadal u mnie na sklepie. Warszawa zdecydowała, że jeszcze mogę ją mieć. Cena niestety lekko do góry 2099pln + ship. Gdyby ktoś był chętny pogadam z Wa-wą o obniżce, ale nie obiecuję już ceny 2k.

Słuchawki nowe nie otwierane. Paragon wystawiany w dniu otrzymania przelewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności