Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Xduoo X3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ożył:D

Nie wiem co się stało ale znów śmiga:) Po trzech tygodniach nie wytrzymałem, rozkręciłem go przejrzałem i nic nie znalazłem. Podłączyłem do kompa i wystartował.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakieś przebicie, może jak go dotknąłem to moja ręka była naładowana?? nakleiłem tylko kawałek taśmy w środku przy baterii i kondensatorze aby umknąć ew. powtórki.

Chcę spróbować z rockboksem ale muszę jeszcze poczekać na rozpatrzenie sporu na Paypall - sklep dalej milczy.

 

Czy dam radę zainstalować rockboxa na Macu? już dawno nie mam niczego działającego pod Win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bachankas napisał:

Instalacja Rockboxa polega na skopiowaniu plików na kartę, więc kazdy OS chyba da radę.

Nie jest to takie łatwe, Mac nie widzi plików ukrytych - do tego potrzebny jest odpowiedni program i trochę wiedzy a informacje w necie są niekompletne.

Dźwięk jest trochę anemiczny więc nie czekałem i zacząłem się bawić grajkiem ale to to do tematu o rockboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rockbox śmiga, klient zadowolony:) ale player jest wybredny i z wiekszością moich słuchawek gra nieciekawie.

Całkiem nieźle jest z KZ ZST (czekam jeszcze na srebrny kabelek), pasuje mi też ogólnie sygnatura dźwięku na Nuforcach, nawet scena w nich jest lepiej zaznaczona ale słuchawki mają swoje lata, wymagają naprawy okablowania i pewnie niedługo posłużą.

Najbardziej podeszło mi zestawienie z Fostex T-7 - player wyciągnął z nich więcej niż moje dapy.

 

Szukam małych doców które zastąpią mi moje Nuforce, do głowy przychodzą mi nowsze modele Nuforce ew. chwalone w watku Carbo Tenore - nie wiem czy to podobna klasa?? może Memt 5?? Do Rocka i metalu do 250 zł.

 

Może też zamieniłbym moje DJ Bayery 501p na coś uniwersalniejszego do Xduoo i innych neutralnych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bachankas napisał:

X3 to najlepiej z lekko ciepłymi słuchawkami się zgrywa bez ostrej góry - z M50x (na padach HM5) bardzo fajnie.

Jutro mają dojść do mnie Shure 840 ale to słuchawki do domowego użytku, jak się nie sprawdzą to wezmę te AKG bo były u mnie na drugim miejscu.

 

Teraz budżet mam ograniczony i potrzebuję tylko wspomnianych małych i dobrze tłumiących doków ew. jakiś poręcznych i mocnych nausznych na miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam Forumowiczów!

Pierwszy post, choć forum czytam od wielu lat.

Mam prośbę o wyjaśnienie wątpliwości dotyczących X3, a konkretnie błędu 44.1/16. Z tego, co wyczytałem, problemem jest odtwarzanie plików z niewłaściwą częstotliwością. Pytanie, czy problem ten występuje w FW 1.1 oraz, czy jest słyszalny?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
28 minut temu, Pilar88 napisał:

Jakie słuchawki lepsze do xduoo x3? Tak do 200zł. Byłem zdecydowany na zero tenore ale tam jest wtyk kątowy a playerka trzymam w kieszeni...może Brainwavz proalpha? Muzyka bardzo różna, elektronika, czasem pop, rap. Lubie energetyczny dźwięk i szeroką scene.

Żeby było synergicznie lepiej dobrać coś z naciskiem na "średnicę" niż skraje pasma. Przetestowałem takie rozwiązanie z VE Asura 2.0 i świetnie wyszło, ale to pchełki. Nie słuchałem jeszcze Hifiman Re-400, ale wygląda na to, że można osiągnąć z nimi podobnie dobry efekt, jeśli chodzi o dokanałowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka ciekawostka... ;) na początku myślałem, że zaczynam mieć problemy ze słuchem, ale chyba nie... przerzuciłem kilka DAP-ów i zawsze występuje podobny problem, to znaczy lewy kanał zaczyna mieć jakby niedobór głośności i trzeba korygować bardzo często to balansem i to zdrowo. Co ciekawe, Xduoo X3 też to miał, ale po wgraniu Rockboxa jak ręką odjął, balans miód po prostu, regularny cały czas! Tak samo Aigo Z6 - też nie miał takich anomalii z balansem, ale już Fiio X3 gen.2, ma to bardzo regularnie i miał też Fiio x1 gen.1. Co to może być? Słuch jednak mi pada? Ale chyba nie... Znacie może takie problemy z tymi grajkami, problem jest na plikach mp3 320 itp.? ;)

Edytowane przez rob72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Hej, w moim X3 doszło do zwarcia w trakcie podpinania akumulatora. Rozebrałem go do czyszczenia i przy podłączaniu gdzieś dotknąłem zwarłem plusa z jakimś elementem (grube paluchy i używałem do tego metalowego narzędzia. Teraz grajek nie startuje, a po podłączeniu zasilania (akumulator, albo microUSB) strasznie się grzeje w zaznaczonym obszarze.

Orientujecie się, co to za podzespoły i czy warto bawić się w naprawę? Jak macie jakiegoś magika do polecenia, też będę wdzięczny za pomoc.

8754452.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
1 godzinę temu, sharan napisał:

Mi po 2 latach też padł X3 . Nie włącza  się ,jak podłącze do komputera pod ładowanie, to wyświetlacz też jest ciemny. Czy to akumulator ? Do tej chwili trzymał kilka dni na jednym ładowaniu . 

Raczej nie akumulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności