Skocz do zawartości

Xduoo X3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie stamtąd. A to windows źle formatuje na fat32 hmmm? Miałem kilka takich programów kiedyś i jakoś nie robi to różnicy u mnie nigdy. A przypomniało mi się że raz robiłem to na starej karcie Kingston 2GB i było to samo co na Samsungu nówce.

Dzięki Panowie ale dzisiaj już mi się nie chce w to bawić. Może niedługo spróbuję ponownie bo rzeczywiście czasami gapless by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem RB. Instrukcja źle podaje, że należy zmienić nazwę na Update.zip. Należy zmienić nazwę ,ale bez końcówki "zip". Po takiej zmianie i wgraniu tego folderu na kartę pamięci oraz wypakowaniu tego drugiego pliku, Rockbox od razu się zainstalował. Jestem mega zadowolony z RB , bo dobrze działa, a w dodatku mogę za każdym razem wybrać fabryczne oprogramowanie przy starcie systemu. Tak, że polecam instalację RB i dzięki za pomoc wszystkim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem RB. Instrukcja źle podaje, że należy zmienić nazwę na Update.zip. Należy zmienić nazwę ,ale bez końcówki "zip". Po takiej zmianie i wgraniu tego folderu na kartę pamięci oraz wypakowaniu tego drugiego pliku, Rockbox od razu się zainstalował. Jestem mega zadowolony z RB , bo dobrze działa, a w dodatku mogę za każdym razem wybrać fabryczne oprogramowanie przy starcie systemu. Tak, że polecam instalację RB i dzięki za pomoc wszystkim.

myślałem, że to oczywiste, że pisząc .zip chodziło im o rozszerzenie pliku, a nie faktyczną nazwę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy takie oczywiste? Ja zawsze jak robię takie rzeczy to robię dokładnie tak jak jest napisane. Przerabiałem PSP, rootowałem telefony, rockbox też wgrywałem i inne takie i nigdy nie miałem problemów z tutorialami.

Dzięki za wyjaśnienie, może spróbuję jeszcze choć sam już nie pamiętam czy to tu nawaliłem akurat. Wiem że na dwie próby dwa razy się zawieszała instalacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale tam jakoś cicho i nie ja zacząłem :P

 

Zna ktoś słuchawki z którymi X3 nie szumi wcale? U mnie na IE i FLC szumi a lubię sobie słuchać nocą na poziomie 1/100. Da sięz tym żyć ale chciałbym coś co nie szumi a brzmi nie gorzej. RB coś zmienia w tej materii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiem ale tam jakoś cicho i nie ja zacząłem :P

 

Zna ktoś słuchawki z którymi X3 nie szumi wcale? U mnie na IE i FLC szumi a lubię sobie słuchać nocą na poziomie 1/100. Da sięz tym żyć ale chciałbym coś co nie szumi a brzmi nie gorzej. RB coś zmienia w tej materii?

 

ER4s nie szumią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pytanie do Was i do @Bigmaras:

 

Bateria w X3 to jakiś chiński produkt do kupienia na alibabie za grosze lecz zamówienie to minimum 800 sztuk i koszt jest cudowny :)

Stąd też trzy pytania do Was:

 

1. Czy zakup oryginalnej baterii na sztuki jest możliwy?

2. Jeśli powyższe jest niemożliwe to ktoś ma upatrzony zamiennik?

3. Czy ktoś szukał innego modelu, pasującego do X3 ale o większej wydajności?

 

PS

Bateria mi na gwałt nie jest potrzebna. Tą co mam jest sprawna lecz sonduję rynek by nie być w pupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Was i do @Bigmaras:

 

Bateria w X3 to jakiś chiński produkt do kupienia na alibabie za grosze lecz zamówienie to minimum 800 sztuk i koszt jest cudowny :)

Stąd też trzy pytania do Was:

 

1. Czy zakup oryginalnej baterii na sztuki jest możliwy?

2. Jeśli powyższe jest niemożliwe to ktoś ma upatrzony zamiennik?

3. Czy ktoś szukał innego modelu, pasującego do X3 ale o większej wydajności?

 

PS

Bateria mi na gwałt nie jest potrzebna. Tą co mam jest sprawna lecz sonduję rynek by nie być w pupie :)

 

Bedę miał na stanie baterie w przyszłym miesiącu. O cenach nie mam jeszcze pojęcia także nie pytaj. W razie czego to zapewne można dopasować coś od modeli/dronów/samochodzików etc. To bateria 3,7 2000mah z dwu pinową wtyczką o wymiarach 75/35mm

http://i.imgur.com/hiQmZbW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na hedfaju ktoś pisał że wstawił baterię większej pojemności ale i tak odtwarzacz działał podobną liczbę godzin. Poszukajcie, są nawet zdjęcia i podany model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój X3 niestety umarł. Brak reakcji na cokolwiek, reset zasilanie czy przycisk power. Nawet nie zmarzł bo używany tylko w domu. Wiecie co może być przyczyną? Odnoszę też wrażenie że nie umiem posługiwać sie resetem. Wkładam igłę i nie czuję wyraźnego kliku jak to zwykle w innych playerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój X3 niestety umarł. Brak reakcji na cokolwiek, reset zasilanie czy przycisk power. Nawet nie zmarzł bo używany tylko w domu. Wiecie co może być przyczyną? Odnoszę też wrażenie że nie umiem posługiwać sie resetem. Wkładam igłę i nie czuję wyraźnego kliku jak to zwykle w innych playerach.

 

Jeżeli na gwarancji to odsyłaj, jeżeli już po to odezwij się na pm, zrobię diagnoze i powiem Ci na czym stoisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności