Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

EP30, Cresyn C500E, Sennheiser MX581 STREET czy MX580?


LubiePchelki

Pytanie

Cześć.

 

Szukam dobrych pchełek do Fuze+ (przynajmniej na razie, póki go nie zmienię). Warunki typowo miejskie (nie, nie chcę dokanałówek ;)).

Muzyka, której słucham, to głównie hard rock, ale też i trochę elektroniki czy nawet popu.

 

Widziałem sporo tematów na forum z pytaniami, czy SoundMagic EP30, czy Cresyn C500E, ale nie znalazłem odpowiedzi, czy któreś z nich są (wyraźnie) lepsze.

 

W podobnym przedziale cenowym są jeszcze Sennheiser MX581 STREET oraz MX580, więc może któreś z tych? Czy dopisek "street" to tylko chwyt marketingowy, czy też jakiś dodatkowy sytem np. wygłuszania otoczenia?

 

Prócz jakości dźwięku zależy mi na tym, by były jak najbardziej wytrzymałe, bo nie chcę co pół roku chodzić do sklepu z reklamacją, iż "jack nie styka".

 

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez LubiePchelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bierz pod uwagę tylko dwie pierwsze opcje. Dźwiękowo nie ma lepszych, musisz sam posłuchać, co do wytrzymałości, wydaje mi się że Cresyny będą lepsze, ale za to większe, więc musisz sam sprawdzić czy Ci będą pasowały. Bardzo dobrze wspominam kable, jack oraz wykonanie kopułek. Z SM krótko obcowałem i nie zauważyłem żadnych słabych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie wiem jak ta Sansa gra, ale C500E niezbyt nadają się do szeroko pojętej muzyki popularnej ze względu na brzmienie, ani też na miasto, bo izolacja jest żadna, a dźwięku się sporo wylewa na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bierz pod uwagę tylko dwie pierwsze opcje. Dźwiękowo nie ma lepszych, musisz sam posłuchać, co do wytrzymałości, wydaje mi się że Cresyny będą lepsze, ale za to większe, więc musisz sam sprawdzić czy Ci będą pasowały. Bardzo dobrze wspominam kable, jack oraz wykonanie kopułek. Z SM krótko obcowałem i nie zauważyłem żadnych słabych punktów.

 

A jak odniósłbyś się do wypowiedzi Liricka, że na miasto się nie nadają?

 

Ja nie wiem jak ta Sansa gra, ale C500E niezbyt nadają się do szeroko pojętej muzyki popularnej ze względu na brzmienie, ani też na miasto, bo izolacja jest żadna, a dźwięku się sporo wylewa na zewnątrz.

 

Miałeś może porównanie z E30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A to już kwestia priorytetów. Jak ktoś chce słuchać muzyki w terenie, to faktycznie doki będą lepsze. Ale do grania w tle, co by urozmaicić co nieco spacer bez utraty kontaktu z otoczeniem, to pchełki będą si

 

Ja bym tych senków tak o nie przekreślał, ponoć wcale takie zle nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie miałem porównania z EP30. Kupiłem C500E w ciemno na podstawie tego że wszyscy je polecali. Trochę się zawiodłem bo brzmieniowo oczekiwałem czego innego, ale do moich zastosowań czyli głównie w domu, i czasami na rower, są wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności