Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zamówienie zbiorowe na JVC HA-KX100 (part II)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

ta da dam! :) paka skierowana do Polski, spodziewam się jej w poniedziałek także rozsyłka we wtorek i szczęśliwcy dobrze żyjący z listonoszami powinni się załapać przed weekendem :)

ps. mam wszystkie wpłaty jakby co...

Edytowane przez adikadik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jak komuś słuchawki nie przypadną do gustu albo się znudzą to chętnie przygarnę :).

 

jeżeli zero audio tenore bardziej mi się spodobają to jedną parę będę mógł ci odsprzedać po kosztach, na pewno będą rozpakowane i przesłuchane. Jeżeli natomiast JVC bardziej przypadną mi do gustu to oczywiście nie sprzedaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDYTA: 29.06 23:17

Noooo Pany (i Panie, bo też są :P) - wsio spakowane i jutro wyjeżdża w drogę do Was :)

W tym miejscu chciałem podziękować wszystkim, którzy docenili mój poświęcony czas na organizację (jak uczciwie policzę to będzie tego kilka godzin) i postawili mi piwko lub flaszkę :)

EDYTA 30.06 16:20
Wszystko wyslane :)

 

EDYTA 2.07

Przesylki docieraja do Was powoli, a ja posprzątałem po ostatniej g***burzy gdyz z zainteresowanym wyjaśniliśmy sobie sprawy.

Edytowane przez adikadik
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDYTA 30.06 16:20

Wszystko wyslane :)

 

Paczka dzis rano doreczona.Jak sie z soba rozmawia mozna duzo wyjasnic i jak widac zrobilo sie fajniej :).

Kontakt i omowienie powoduje prostowanie cytuje : g***burzy :woot:

 

edit :

 

@ adikadik dziekuje za zakup ... rodzina sie ucieszy a ja moze napisze jak udostepnia JVC HA-KX100 pare zdan oceny.

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla kolegi Adikadik za zorganizowanie całego przedsięwzięcia , dopięcia na ostatni guzik, poświęcenia prywatnego czasu i użerania się z nami :) .

Słowa pochwalne i dziękczynne z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian - jesteś wielki. Serdeczne dzięki - obie przesyłki doszły na miejsce szybko i w idealnym stanie.

Mam nadzieję, że nie zniechęciłeś się i w razie potrzeby jeszcze kiedyś pomożesz w jakimś przedsięwzięciu.

Szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Mam pytanko, kupując zbiorowo ile wychodzi cenowo za sztukę?

Czy macie jeszcze jakieś słuchawki (ktoś się rozmyślił), ewentualnie kiedy będzie robione następne zamówienie?

 

Za odpowiedz z góry dzięki

Pozdro

cze

 

wpadłeś tu na dłużej czy tylko po Dżej-Wi-Si? :>

jak będzie następna zbiorówka to jak zwykle z mojej strony będzie tez wyczerpujące info

kiedy - nie wiem :D szykuje mi się niedługo dłuższy wyjazd, dlatego (jednak) nie będę miał zasobów czasowych, żeby się tym zająć, ale byc może ktoś inny się skusi na zbiorowkowe profity :)

 

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj w końcu odebrałem swoje i po pierwszych odsłuchach juz mogę powiedzieć, że chętnie wziąłbym jeszcze jedną parę. Po raz kolejny wielkie dzięki dla organizatora za chęci i idealną realizację!

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam serdecznie

Mam pytanko, kupując zbiorowo ile wychodzi cenowo za sztukę?

Czy macie jeszcze jakieś słuchawki (ktoś się rozmyślił), ewentualnie kiedy będzie robione następne zamówienie?

 

Za odpowiedz z góry dzięki

Pozdro

cze

 

wpadłeś tu na dłużej czy tylko po Dżej-Wi-Si? :>

jak będzie następna zbiorówka to jak zwykle z mojej strony będzie tez wyczerpujące info

kiedy - nie wiem :D szykuje mi się niedługo dłuższy wyjazd, dlatego (jednak) nie będę miał zasobów czasowych, żeby się tym zająć, ale byc może ktoś inny się skusi na zbiorowkowe profity :)

 

pa

 

 

Ja na dłużej, często przeglądam forum. Może zbyt mało się udzielam :D

 

crysis94 ile wychodzi cenowo mniej więcej. Bo mam ograniczony budżet i nie wiem czy mi starczy <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Mam pytanko, kupując zbiorowo ile wychodzi cenowo za sztukę?

Czy macie jeszcze jakieś słuchawki (ktoś się rozmyślił), ewentualnie kiedy będzie robione następne zamówienie?

 

Za odpowiedz z góry dzięki

Pozdro

 

 

ja bedę dzisiaj wystawiał moje

jeśli jesteś zainteresowany to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności