Skocz do zawartości

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, tylko wciąż nikt nie wie, jak grają TH610 :D

Chyba nie ma wyjścia i będzie trzeba zajrzeć do mp3store i posłuchać.

Ja je niby słyszałem na AVS, ale to było mniej niż 5 minut i to na nieznanej mi muzyce. Wydawały się fajne, tyle mogę powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko wciąż nikt nie wie, jak grają TH610 :D

Chyba nie ma wyjścia i będzie trzeba zajrzeć do mp3store i posłuchać.

Ja je niby słyszałem na AVS, ale to było mniej niż 5 minut i to na nieznanej mi muzyce. Wydawały się fajne, tyle mogę powiedzieć.

Dla mnie 5-cio minutowy odsłuch jest ważniejszy niż kogoś kilkustronicowa opinia ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ich przez chwilę słuchałem na AVS o czym wspominałem w wątku dotyczącym strefy słuchawek. Niestety nie mam porównania do innych Fostexów no może poza TH-900 (też słuchanych na AVS), które reprezentują zdecydowanie wyższy poziom. Jeśli chodzi o mnie to TH-610 bardzo mi się podobały. Posłuchałem ich z AK300 podłączonego do Fostex HP-A4BL oraz bezpośrednio z QP1R. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku świetna przestrzeń i dociążone brzmienie choć szczegółowości im nie brakowało. Zagrały bardzo przyjemnym "V". Myślę, że warto ich posłuchać jak ktoś ma możliwość. W obecnej promocyjnej cenie na pewno warte rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TH610 słuchał Synthax a miał też u siebie moje TH600 na odsłuchy...Więc ma porównanie...

Niestety dla mnie ,ocenił że praktycznie to samo granie nowych TH610 co starych TH600.

Czyli że poza fenomenalną sceną i głębią grania, dobrym mocnym basem, mamy również ostrawą,lekko sybilującą górę.

Trochę jestem zawiedziony,myślałem że popracują nad złagodzeniem tej góry.

Ale może nie jest tak źle, inne pady oraz drewniane muszle powinny zmienić przekaz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem na AVS, ale na tyle króciutko, że mogę tylko powiedzieć "fajne".

Z opisów na headfaju wynikało, że właśnie grają inaczej od TH600.

Mam nadzieję na relację od Mykupyku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TH600 kosztowały ok. 3tys zł...te nowe TH610 można kupić za 2tys, niezła okazja jak za taki dźwięk.

Choć przyznaję czarne,metalowe muszle ala Dark Vader,TH600, prezentowały się nieziemsko...

Na pewno równiejszy,normalniejszy przekaz TH600 od wyczynowych TH900...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też krótko słuchałem

 

nie są złe

 

jest powietrze

 

fajny bas, pod kontrolą, mocno obecny ale nie zlewa się, a góra lepsza niż w thX00, bo nieco równiej i łagodniej

 

jest fun, jest klasa, ale...

 

ale czekam na denony, bo th610 nic niesamowitego nie prezentują, odgrzewany kotlet

 

i niestety ale te drewienka jakieś takie matowe, smutne jak smutny plastik być potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dopisuje się do klubu z TH900. Miałem też przez chwilę th-x00, ale to jednak nie jest to co flagowy model :)

 

Mając obecnie na głowie TH900 rozumiem wszystkie zachwyty Soundmana z tego tematu :D Na temat tych słuchawek napisał już dużo prawdy.

Są to bardzo muzykalne słuchawki (bardziej niż denony D2K-D7K), denony grają też jaśniej od fostexów.

Przed fostexami miałem D7000. Nie żałuje zamiany, nawet biorąc pod uwagę fakt, że musiałem dopłacić do fostexów dosyć sporo.

Pod względem SQ D7000 i TH900 są na podobnym poziomie, może dałbym delikatną przewagę dla TH900.

Dla mnie spora przewaga TH900 nad D7K, to własnie muzykalność. Nie twierdzę, że D7K nie są muzykalne, ale to jest nic przy tym jak grają TH900. Słucham różnych gatunków muzyki, ale co bym nie włączył to jest pięknie.

Czytałem opinie, że fostexy sybilizują. Słucham ich od paru godzin i jeszcze się z czymś takim nie spotkałem jak np w HD800,

Napędzam je geek out 450. Gdyby kogoś interesowało, to bardzo dobrze z nim grają.

Jedyną wadą TH900 (oprócz ceny :D) są fabryczne pady, a konkretnie ich trwałość.. ale za to są bardzo wygodne :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne słuchawy, ale specyficzne. Spora V-ka.

Do łupanki bardzo dobre, do dubstepu myślę wręcz idealne - mocny, niskoschodzący bas, spora głębia przekazu i wyraziste cykadełka, ale wokali czy jazzu sie nie posłucha.

Sam o nich myślę, ale raczej już o MK2 ze względu na wymienny kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczesną wersję Th900 z 2013 i grały rewelacyjnie,ma je teraz Asknet z forum...

Jak najbardziej da się słuchać i Jazzu i wokali na TH900, tylko trzeba dobrze dobrać tor,

z wysuniętą średnicą i równo grający, obłaskawiający niesamowity ,piekielny bas.

Z Rapture robionym pode mnie, wokale brzmiały dla mnie lepiej od LCD3, mimo że dalej...potencjał mają TH900 imponujący.

Wspaniale Bakus123, masz jedne z najlepszych słuchawek zamkniętych na rynku, zjadają większość konkurencji jak dla mnie...

Ultrasone 5 nie mają czego szukać...

Metallica na TH900 zwłaszcza koncert Live, to jak komunia święta w kościele, tylko w wersji satanistycznej, obowiązkowa sprawa dla

fanatyków Metalu i Rocka...

Bas wbijający w glebę, podłoga wiruje, średnica lepsza od LCD3, góra jak w HD800...scena bez końca....only TH900 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A i po balansie przestrzeń ma MK2 jest mega.

Ciekawi mnie to bardzo. Skutek większej mocy czy fizycznej odległości kostek odpowiedzialnych za kanał Prawy i Lewy? To Ile mocy miał ten balans? Ile mA i ile V?

 

Tu może doprecyzuję moją wypowiedź - Taurus MK2 po balansie gra całkiem inaczej niż po SE - znacznie szerzej z większą ilością powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności