Skocz do zawartości

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

Te Wam się bardziej nie podobają? :)

 

https://www.massdrop.com/buy/e-mu-teak-headphones

 

To zaczyna przypominać tytuł 50 Twarzy Greya - 50 wcieleń przetwornika z TH600 :)

 

ilość wcieleń T50RP przebija TH600 z 10 razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłym tygodniu będę miał swoje TH-X00, nikt nie chce pożyczyć to sam kupuję, żeby stwierdzić, że gorzej od W1000X :F

Ale podobno dobry materiał na mody to się zobaczy...

 

Korci żeby kupić i zostawić te które bardziej mi się spodobają, ale znowu nie przekonuje mnie ta wycofana średnica -5dB = to bardzo dużo.

Moda (100% odwracalnego) to zdaje się już parę stron wcześniej opisywałem jakbym zrobił - na pewno słuchawki mają potencjał i świetną holografię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe porównianie TH-X00 vs W1000x. Ja porównywałem TH600 z W1000x, miałem kilka dni u siebie. Niby japończyki a bardzo odmienne granie. W1000x bardziej romantycznie, ciekawiej, choć z większym bałaganem w paśmie i na scenie i bardziej też wybredne. TH-600 bardziej dźwięk hi-fi. Porządek precyzja. Ale też więcej sztuczności w górze pasma. TH też wygodniejsze. Całościowo : TH bezpieczniejszy wybór. Do lampy z trafami na wyjściu niezłe, bo góra się normalizuje. A i z trana łatwo wysterowywalne.

TH-600 od razu dobrze leżą na głowie, W1000x trzeba specjalnie układać.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że ja mam je inaczej strojone z innymi padami i kablem ;)


Ciekawe porównianie TH-X00 vs W1000x. Ja porównywałem TH600 z W1000x, miałem kilka dni u siebie. Niby japończyki a bardzo odmienne granie. W1000x bardziej romantycznie, ciekawiej, choć z większym bałaganem w paśmie i na scenie i bardziej też wybredne. TH-600 bardziej dźwięk hi-fi. Porządek precyzja. Ale też więcej sztuczności w górze pasma. TH też wygodniejsze. Całościowo : TH bezpieczniejszy wybór. Do lampy z trafami na wyjściu niezłe, bo góra się normalizuje. A i z trana łatwo wysterowywalne.
TH-600 od razu dobrze leżą na głowie, W1000x trzeba specjalnie układać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

TH600 to jednak inne granie od THX00, większa scena i dalej średnica w 600ach, taka V-ka.

Czasem aż narzekałem że za blisko mi gra wokal i muzycy w THX00.,w jednej linii,

niemal jak w LCD2. Brak głębi i rozmachu z TH600...

Jednak za to wokal cieplejszy i gładszy w THX00, góra łagodna i bez sybilacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są konkretne info o graniu TH-X00... szkoda, że wygląd oryginalnych Mahogany podoba mi się zdecydowanie bardziej, bo Purpleheart grają ostrzej i jaśniej z tego co widzę i dla mnie byłby to chyba lepszy materiał na mody... choć w sumie zawsze można zagadać do naszego forumowego stolarza i mieć jeszcze lepiej :F

http://www.superbestaudiofriends.org/index.php?threads/fostex-th-x00-purpleheart-measurements-and-quick-impressions.1681/

Porównanie wersji (kolory jak kopułki):

TH-X00png_sshpsph.png


A w ogóle to zastanawiam się nad zmianą padów... jak myślicie? Soft skiny zwykłe czy asymetryczne, a może hybrydę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Softskiny kątowe jeśli nie chcesz zbytnio w brzmienie ingerować, ewentualnie welurowe jakbyś chciał je napowietrzyć i rozjaśnić. Hybrydy mam i mógłbym przetestować jak do mnie Twoje przyjdą - nie będzie tyle powietrza co na welurach, ale brzmieniowo powinny iść w stronę tego co lubisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zważywszy jaką promocję serwuje mp3store na te święta, pozwolę sobie odkopać temat.

 

Słuchał ktoś TH610? Strasznie mało o nich info w sieci, a te co są mówią o brzmieniu V - o super wykonaniu nie wspomnę, bo to oczywistość.

Ciekaw jestem, jak się mają do PM3 albo MSR7, bo wyglądają kusząco w cenie 2k. Ale wieści o graniu V mnie martwią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dorwać wiele info :/

X00 mają na headfi sporo opinii, ale Purpleheart już tylko jedną, Ebony i TH610 zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX00 były dla mnie najbliżej grającymi średnicą i praktycznie bez V-ki grającymi Fostexami, ala TH600/900 itd.

To nawet była dla mnie wada, zbyt mała scena i głębia trochę dyskwalifikowała je dla mnie,

za to średnica super, sporo cieplejsza od droższych braci, dla niej warto je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności