Skocz do zawartości

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

 

A komentarza MGH nie skomentuje, bo jest czysta prowokacja i ma na celu zdyskredytowanie mojej osoby, naprawdopodobniej spowodowane jakas frustracja prowodyra :).

 

A może jesteś po prostu przewrażliwiony? Nie każdy słyszy i lubi to co Ty.

Plus de facto go skomentowałeś, więc to taka trochę autonegacja wyszła.

 

Nie jestem przewrazliwiony, ani nie przekonuje nikogo do swoich racji, do ktorych mam prawo, jak kazdy z Was. Napisalem, jakie sa moje odczucia,

zreszta zawsze tak robie podczas opisu danych sluchawek, a to ze jest to zle interpretowane, to juz zwyczajnie nie moj problem ;).

 

Skomentowalem samo zamiezczenie komentarza MGH, a nie jego tresc, a to juz jest de facto zasadnicza roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie że słuchawki o których mowa były to Pendragonowe wystawione na allegro jako modowane. Dedukują że zakupił je użytkownik MGH i krótko mówiąc nie jest z moda zadowolony. Pytanie tylko skąd te uszczypliwości skoro mod był ponoć odwracalny? Czy mam racje drogie Watsony? Hę? ;)

attachicon.gifSherlock.jpg

Ahaaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie że słuchawki o których mowa były to Pendragonowe wystawione na allegro jako modowane. Dedukują że zakupił je użytkownik MGH i krótko mówiąc nie jest z moda zadowolony. Pytanie tylko skąd te uszczypliwości skoro mod był ponoć odwracalny? Czy mam racje drogie Watsony? Hę? ;)

 

attachicon.gifSherlock.jpg

 

 

Zgadza sie, to byly moje modowane Fostex-y, o ktorym to modzie MGH byl wielokrotnie informowany, zarowno w opisie aukcji, jak i podczas korespondencji

mailowej.

 

Po ok. dwoch tygodniach szanowny MGH postanowil usunac moda, nastepnie zarzucil mi, ze nadpalilem plastik w okolicy plytki drukowanej, gdzie nawet nie

mialem potrzeby uzywania lutownicy, poniewaz nie zdecydowalem sie w owym czasie na rekabling.

 

A wspomniane nadpalenie jest standardowe dla modeli Fostex-a, poniewaz znalazlem w sieci identyczne nadpalenie, dokladnie w tym samym miejscu, co w

Fostex-ach MGH. Nastepnie, po usunieciu maty akustycznej zostaly lekkie przebarwienia na drewnie, oczywiscie na wewnetrznej stronie muszli, czyli w srodku.

 

Wystarczylo przetrzec drobnym papierem sciernym i nie byloby sladu, ale jak widac, przeroslo to mozliwosci manualne prowodyra i wolal przypuscic atak na

moja osobe (poki co prywatnie), niz rozwiazac sprawe jak mezczyzna.

 

Co wiecej, zaproponowalem MGH wymiane jego modowanych Fostex-ow, na praktycznie nowa sztuke, bez jakichkolwiek ingerencji, z jednoczesna informacja,

ze pokryje wszystkie koszty przesylek zwiaznych z wymiana.

 

Na co MGH sie nie zgodzil i kategorycznie zarzadal zwrotu pieniedzy, za pomoca szantazu i proby zastraszenia mnie cyt."wszystkimi dostepnymi srodkami".

W moim mniemaniu, wykazalem chec rozwiazania sprawy w sposob pozytywny i z korzyscia dla obu stron, natomiast MGH postanowil wykorzystac

sytuacje i dokonac zwrotu zakupionych sluchawek, gdyz prawdopodobnie mu sie nie spodobaly i na sile probuje wymusic na mnie zwrot.

 

Niestety nie moge na to pozwolic, poniewaz ja nie jestem instytucja charytatywna i nie prowadze wypozyczalni, ani nie bylo mowy o mozliwosci przetestowania

w/w, w zwiazku z powyzszym moje stanowisko jest jasno okreslone i chyba dla wszystkich oczywiste.

 

MGH dokonal zakupu, okazalo sie, ze po modzie zostaly delikatne slady, wiec rozwiazaniem problemu jest wymiana na dziewicza sztuke, bez ponoszenia

kosztow zwiazanych z wymiana.

Edytowane przez PENDRAGON
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odnoszę wrażenie że słuchawki o których mowa były to Pendragonowe wystawione na allegro jako modowane. Dedukują że zakupił je użytkownik MGH i krótko mówiąc nie jest z moda zadowolony. Pytanie tylko skąd te uszczypliwości skoro mod był ponoć odwracalny? Czy mam racje drogie Watsony? Hę? ;)

 

attachicon.gifSherlock.jpg

 

 

Zgadza sie, to byly moje modowane Fostex-y, o ktorym to modzie MGH byl wielokrotnie informowany, zarowno w opisie aukcji, jak i podczas korespondencji

mailowej.

 

Po ok. dwoch tygodniach szanowny MGH postanowil usunac moda, nastepnie zarzucil mi, ze nadpalilem plastik w okolicy plytki drukowanej, gdzie nawet nie

mialem potrzeby uzywania lutownicy, poniewaz nie zdecydowalem sie w owym czasie na rekabling.

 

A wspomniane nadpalenie jest standardowe dla modeli Fostex-a, poniewaz znalazlem w sieci identyczne nadpalenie, dokladnie w tym samym miejscu, co w

Fostex-ach MGH. Nastepnie, po usunieciu maty akustycznej zostaly lekkie przebarwienia na drewnie, oczywiscie na wewnetrznej stronie muszli, czyli w srodku.

 

Wystarczylo przetrzec drobnym papierem sciernym i nie byloby sladu, ale jak widac, przeroslo to mozliwosci manualne prowodyra i wolal przypuscic atak na

moja osobe (poki co prywatnie), niz rozwiazac sprawe jak mezczyzna.

 

Co wiecej, zaproponowalem MGH wymiane jego modowanych Fostex-ow, na praktycznie nowa sztuke, bez jakichkolwiek ingerencji, z jednoczesna informacja,

ze pokryje wszystkie koszty przesylek zwiaznych z wymiana.

 

Na co MGH sie nie zgodzil i kategorycznie zarzadal zwrotu pieniedzy, za pomoca szantazu i proby zastraszenia mnie cyt."wszystkimi dostepnymi srodkami".

W moim mniemaniu, wykazalem chec rozwiazania sprawy w sposob pozytywny dla obu stron, natomiast MGH postanowil wykorzystac sytuacje i dokonac

zwrotu zakupionych sluchawek, gdyz prawdopodobnie mu sie nie spodobaly i na sile probuje wymusic na mnie zwrot.

 

Niestety nie moge na to pozwolic, poniewaz ja nie jestem instytucja charytatywna i nie prowadze wypozyczalni, ani nie bylo mowy o mozliwosci przetestowania

w/w, w zwiazku z powyzszym moje stanowisko jest jasno okreslone i chyba dla wszystkich oczywiste.

 

MGH dokonal zakupu, okazalo sie, ze po modzie zostaly delikatne slady, wiec rozwiazaniem problemu jest wymiana na dziewicza sztuke, bez ponoszenia

kosztow zwiazanych z wymiana.

Bardzo proszę tu nie załatwiać sporów. Od tego jest specjalny dział w komisie. Dziękuję.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zadam lamerskie pytanie - a po co w ogóle modować takie doskonałe Fostexy jakimi są THX00 ?

No jak to po co... żeby przedłużyć orgazm!

 

 

:woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadam lamerskie pytanie - a po co w ogóle modować takie doskonałe Fostexy jakimi są THX00 ?

A po co sprzedawać Dt1770, skoro są drugie po Hekach?

 

Kto zrozumie audio-swirow? ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zadam lamerskie pytanie - a po co w ogóle modować takie doskonałe Fostexy jakimi są THX00 ?

A po co sprzedawać Dt1770, skoro są drugie po Hekach?

 

Kto zrozumie audio-swirow? ;)

 

 

nikt absolutnie nikt ;)

 

a sprzedawać można chociażby po to, żeby starczyło miejsca na słuchawki na stojakach ;):D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MGH - Fostexy fajnie z AK120 ? Napędza je swobodnie ?

Na 47 kresce można spokojnie słuchać.

 

 

A komentarza MGH nie skomentuje, bo jest czysta prowokacja i ma na celu zdyskredytowanie mojej osoby, naprawdopodobniej spowodowane jakas frustracja prowodyra :).

 

A może jesteś po prostu przewrażliwiony? Nie każdy słyszy i lubi to co Ty.

Plus de facto go skomentowałeś, więc to taka trochę autonegacja wyszła.

 

Widocznie właśnie tak było. Słyszałem coś zupełnie innego. Ponadto nie staram się nikogo na siłę utwierdzać w przekonaniu, że moja racja jest najmojsza i wszyscy inni się mylą. Mam prawo lubić coś innego.

 

@PENDRAGON

Sluchawki to słuchawki, wszystkie grają, TH-600 miałem, a ten sam driver.

Komentowałem ewentualne użycie Lawtona, którego tutaj po prostu nie chciałbym - foch do MGH za dezinformacje :P

Nie mówiłem, że to jest Lawton. Określiłem to jako ""something like LAWTON". Miałem tą myśl rozwinąć i wyjaśnić szczegółowo ale mam nadzieję, że to nie będzie konieczne.

 

Odnoszę wrażenie że słuchawki o których mowa były to Pendragonowe wystawione na allegro jako modowane. Dedukują że zakupił je użytkownik MGH i krótko mówiąc nie jest z moda zadowolony. Pytanie tylko skąd te uszczypliwości skoro mod był ponoć odwracalny? Czy mam racje drogie Watsony? Hę? ;)

 

attachicon.gifSherlock.jpg

 

 

Nie tyle z moda co ze stylu ich grania z modem. Oczywiście wiedziałem o modzie. Natomiast miał być w pełni odwracalny bez pozostawienia śladów. Okazał się nie do końca odwracalny. O tym później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

No i pozbyłem się THX00, wygrzały się i jakoś magia ich brzmienia znikła całkiem....

Wróciłem do niezawodnych CAL rekablowanych...

Chyba to na długo będzie koniec mojej przygody z droższymi słuchawkami.

Powodzenia w klubie Fostexa!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozbyłem się THX00, wygrzały się i jakoś magia ich brzmienia znikła całkiem....

Wróciłem do niezawodnych CAL rekablowanych...

Chyba to na długo będzie koniec mojej przygody z droższymi słuchawkami.

Powodzenia w klubie Fostexa!

 

Łykaj Meze, one mają tę magię, której szukasz.

 

Mówię poważnie, pisz na PM.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozbyłem się THX00, wygrzały się i jakoś magia ich brzmienia znikła całkiem....

Wróciłem do niezawodnych CAL rekablowanych...

Chyba to na długo będzie koniec mojej przygody z droższymi słuchawkami.

Powodzenia w klubie Fostexa!

 

No QRVA nie wierzę! :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i pozbyłem się THX00, wygrzały się i jakoś magia ich brzmienia znikła całkiem....

Wróciłem do niezawodnych CAL rekablowanych...

Chyba to na długo będzie koniec mojej przygody z droższymi słuchawkami.

Powodzenia w klubie Fostexa!

 

No QRVA nie wierzę! :woot:

 

Buahaha... zes wyskoczyl :D. A tak serio, to nie sluchal ich z dobrego toru, z padami asymetrycznymi i po modach... BLAD! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że ludzie po pierwszych "WOW" i "że lepsze od TH900" wracali potem do TH900. Jak również pełno było peanów i ankiet jakie to one są a ) wspaniałe, b ) cudowne. Pozostaje więc już tylko je kiedyś przesłuchać w celach weryfikacyjnych.

 

 

NEW-ENGLAND-PATRIOTS-BILL-BELICHICK-TH-T


Buahaha... zes wyskoczyl :D. A tak serio, to nie sluchal ich z dobrego toru, z padami asymetrycznymi i po modach... BLAD! :P


Ile razy już to słyszeliśmy. Tak, bo nie było toru, bo nie było padów, bo nie było modów, bo ktoś był głuchy i głupi.

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evil, Ty z nudow mnie przesladujesz, czy jak? :) Poza tym, ja nigdy nie napisalem, ze ktos jest glupi, bo nie ma sluchu, to Twoje slowa, tu i teraz :D. Badz uprzejmy nie komentowac moich postow i znajdz sobie inny obiekt zainteresowania ok?! ;)

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evil, Ty z nudow mnie przesladujesz, czy jak? :) Poza tym, ja nigdy nie napisalem, ze ktos jest glupi, bo nie ma sluchu, to Twoje slowa, tu i teraz :D. Badz uprzejmy nie komentowac moich postow i znajdz sobie inny obiekt zainteresowania ok?! ;)

 

Tak, to moje słowa tu i teraz. I teraz czytam znów, że Cię "prześladuję", jakby mało było inwektyw i oskarżeń, które formułowałeś mi na PW i na forum w sposób bezpodstawny. Będę komentował, bo mam takie same prawo do wyrażania swojej opinii jak każdy inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem jeszcze raz dobitnie,bo mnie Smoku nie zauważa...słuchaliśmy je ostatnio we 4 ry osoby...po wygrzaniu i zmodowaniu grały na Twoim torze...nikogo nie zachwyciły..a my którzy słyszeli je poprzednio byliśmy wielce rozczarowani...Bylo tak ?? ;)

 

Wytapaczone na Tapaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze jakbym byl postronnym czytelnikiem i probowal podjac decyzje ktore z ostatnich forumowych objawien kupic to bym tym tym wszystkim walnal w cholere i kupil beatsy. Rollercoastery ze dech zapiera :D

 

Soundman jak na fana fostexow to cos nie podrodze z nimi masz :D

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem jeszcze raz dobitnie,bo mnie Smoku nie zauważa...słuchaliśmy je ostatnio we 4 ry osoby...po wygrzaniu i zmodowaniu grały na Twoim torze...nikogo nie zachwyciły..a my którzy słyszeli je poprzednio byliśmy wielce rozczarowani...Bylo tak ?? ;)

 

Wytapaczone na Tapaczu

 

 

Gdyby wyszedł nowy produkt na rynku, który bardzo by Ci się spodobał i zachwycił, ale innym ludziom już różnie lub niespecjalnie, to też byłbyś pewnie sfrustrowany. Mi też KX100 się podobały, ale np. już nie Inszemu, którego zdanie sobie cenię. I nic z tym nie zrobię, poza koniecznością akceptacji, której czasami człowiek długo musi się uczyć. Może warto popatrzeć na część wypowiedzi z tego wątku właśnie w taki sposób?

Nota bene KX100 mam ze sobą do dziś. Śmieszny koszt, a jednak przestrzenna V-ka, która wiele pokazuje.

 

Każdy ma prawo do swojej oceny i komentarza, jedynie czasami niektórym próbuje się takie prawo odebrać. A wystarczy zwykłe pogodzenie się z opiniami innych, o ile tylko te są szczere i pozbawione złośliwości, a faktycznie krytyczne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności