Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

Za mało do kupienia, powinni 5000 sztuk dać w Dropie...

 

Wtedy hype nie byłby tak wiarygodny. Będą wrzucać co kilka miesięcy po 1000 sztuk, żeby było ekskluzywnie. Z drugiej strony na razie nie ma ich dużo na rynku wtórnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się skusił? :) Jak dla mnie ten czas dostawy zabija całą przyjemność zakupu.

Dlaczego? IMHO jest wręcz odwrotnie. Już zdążysz całkiem zapomnieć, że coś zamówiłeś a tu nagle i znienacka - przychodzi paczka. Niespodzianka! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 1000 sztuk w dropie:)

 

1000 to się już sprzedało, a w dropie jest 1950

 

no ciekaw jestem kiedy rynek osiągnie nasycenie...

Kiedyś mi pisał że sprzedaje tak że całkiem mozliwe.

Pewnie cena z czasem spadnie, a pomyśleć ze gdzieś na forum jeszce nie tak dawno czytałem że one takie dobre i całkiem możliwe ze cena będzie wyższa :)

 

mobilnie...

 

może minęło zauroczenie...

 

a cena na pewno spadnie po nasyceniu rynku, co nie zmienia faktu, że wciąż stosunkowo mało słuchawek trafia na rynek wtórny, a to znaczy, że się podobają - na wielkie przeceny bym nie liczył, bo to solidny produkt z solidnym brzmieniem - podobnie jest w przypadku AKG K7XX

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejne 1000 sztuk w dropie:)

1000 to się już sprzedało, a w dropie jest 1950

Drop miał 1000 sztuk i wyprzedał się w dwa dni. Dziś go wznowili dorzucając 950 sztuk. Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolejne 1000 sztuk w dropie:)

1000 to się już sprzedało, a w dropie jest 1950

Drop miał 1000 sztuk i wyprzedał się w dwa dni. Dziś go wznowili odrzucając 950 sztuk.

 

 

no to dodatkowo chyba jeszcze datę wysyłki podkręcili do 20 maja... to jest chore jednak - słuchawki kupowane na przełomie styczeń/luty dostanie się w czerwcu... normalnie jak z prognozą za prąd - płać a prąd będzie ewentualnie zużyty za 3 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku już nie ma tych genialnych Fostexów?

 

Teraz kupi?

Zgadza sie, sprzedalem je i bardzo tego zaluje, a juz tym bardziej, ze poszly do "nieodpowiedniej osoby" ;).

 

Ps.

A zauroczenie nie minelo, bo kolejna para do mnie jedzie, tym razem na stale :).

 

Edit.

@down

Ale czego nie rozumiesz drogi FeX-ie? :)

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ te X00 grają świetnie z Mojo :woot:

 

Na dniach porównam je z Meze,

Grają też świetnie z AK120 i QP1R. Tylko niech ręka boska broni przed zakusami wykonywania na nich modów "something like LAWTON" :D. Szczerze odradzam zaklejanie w nich wszystkiego co się da :woot:

Jutro postaram się zamieścić "recenzję" takiego "moda" :D

Edytowane przez MGH
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ te X00 grają świetnie z Mojo :woot:

 

Na dniach porównam je z Meze,

Grają też świetnie z AK120 i QP1R. Tylko niech ręka boska broni przed zakusami wykonywania na nich modów "something like LAWTON" :D. Szczerze odradzam zaklejanie w nich wszystkiego co się da :woot:

Jutro postaram się zamieścić "recenzję" takiego "moda" :D

To było oczywiste, że z takim modem będzie lipa - jak już chcesz trochę mniej funu i lepszą kontrolę basu to muszle wytłum :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ależ te X00 grają świetnie z Mojo :woot:

 

Na dniach porównam je z Meze,

Grają też świetnie z AK120 i QP1R. Tylko niech ręka boska broni przed zakusami wykonywania na nich modów "something like LAWTON" :D. Szczerze odradzam zaklejanie w nich wszystkiego co się da :woot:

Jutro postaram się zamieścić "recenzję" takiego "moda" :D

To było oczywiste, że z takim modem będzie lipa - jak już chcesz trochę mniej funu i lepszą kontrolę basu to muszle wytłum :>

 

Myslisz sie bardzo, bo jest duzo lepiej, niz na stock-u, gdzie bas byl wszechobecny nawet tam, gdzie nie powinno go wcale byc, a przynajmniej w takiej ilosci :).

Mod, ktory tam byl zastosowany, to nie byl zaden "Lawton mod", a "Mark 1" i to nie pelny ;).

 

Efekt po jego zastosowaniu opisalem kilka postow wczesniej, ale dla przypomnienia napisze, ze udalo mi sie zrobic z firmowych basotlukow, bardzo rowne

sluchawki, z lepsza separacja, scena i precyzyjniejsze w kazdym aspekcie.

 

Przy bezposrednim porownaniu, balans tonalny byl bardzo podobny do tego ze Stax-ow Lambda, tylko nie pamietam konkretnie modelu, czyli chyba mozna

uznac, ze mod poszedl w dobrym kierunku ;).

 

Crysis94, skoro ich nie sluchales to nie wiem, dlaczego sie o nich wypowiadasz, to tak jak bys opowiadal o wrazeniach podczas lotu w kosmos, jednoczesnie

nie bedac w kabinie promu kosmicznego :). Teoria.. teoria, a praktyka... praktyka ;).

 

Ps.

A komentarza MGH nie skomentuje, bo jest czysta prowokacja i ma na celu zdyskredytowanie mojej osoby, naprawdopodobniej spowodowane jakas frustracja prowodyra :).

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komentarza MGH nie skomentuje, bo jest czysta prowokacja i ma na celu zdyskredytowanie mojej osoby, naprawdopodobniej spowodowane jakas frustracja prowodyra :).

 

A może jesteś po prostu przewrażliwiony? Nie każdy słyszy i lubi to co Ty.

Plus de facto go skomentowałeś, więc to taka trochę autonegacja wyszła.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie że słuchawki o których mowa były to Pendragonowe wystawione na allegro jako modowane. Dedukują że zakupił je użytkownik MGH i krótko mówiąc nie jest z moda zadowolony. Pytanie tylko skąd te uszczypliwości skoro mod był ponoć odwracalny? Czy mam racje drogie Watsony? Hę? ;)

 

Sherlock.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności