Skocz do zawartości

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie tu wojny? Jak wszyscy by mieli takie samo zdanie to o czym byśmy pisali?

 

Mi się Fostexy podobają, jak to wystarczy do nazwania mnie fanatykiem, to niech tak będzie. :)

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karmazynowy: ja Cię nazwę Audiofanatykiem i będzie nas dwóch :wub:

 

 

Ale co do tematu - nie słuchałem X00 i ze zdumieniem czytam niektóre posty. Jak może kiedyś posłucham to nie będę czytał ze zdumieniem. Chociaż słuchałem T1.2 i też czytam niektóre ze zdumieniem, jak to one grają tak jak nie grają, ale każdy ma swoje zdanie i uszy. Ostatnio sam jednak mniej wchodzę, dokładnie po przeczytaniu że piszę zabawnie nadęte recenzje dla lansu. Także niepokój FeXa rozumiem w zupełności, bo nazizm wkraczający do branży audio to zło przestraszliwe :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze ostatnio przesadne sa wlasnie iterwencje czy okreslenia ze juz burza.

Zwykle dyskusje ot co.

A swoje zdanie podtrzymuje. Dla jednych wazniejsza adrenalina i osiagi, a inny hajendem nazwie komfort i danie sie wciagnac w niego. Nie chcac zeby wypadly plomby :)

A maybach wcale nie oznacza siedzenia z tylu ... vide nigdejszy jeden z naszych poslow :)

 

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prosiłem, żeby nie robić tu syfu. Idźcie sobie do wątku o Beyerach:) X00 to słabe słuchawki, a Ci, którzy twierdzą inaczej, nie słyszeli ich. Jest szansa, że moje w drodze z Singapuru zaginęły. Co za ulga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmazynowy dobrze wiesz że tu nie chodzi o podobanie ;)

 

Ja tam tylko za siebie odpowiadam. :)

 

@Karmazynowy: ja Cię nazwę Audiofanatykiem i będzie nas dwóch :wub:

 

 

Ale co do tematu - nie słuchałem X00 i ze zdumieniem czytam niektóre posty. Jak może kiedyś posłucham to nie będę czytał ze zdumieniem. Chociaż słuchałem T1.2 i też czytam niektóre ze zdumieniem, jak to one grają tak jak nie grają, ale każdy ma swoje zdanie i uszy. Ostatnio sam jednak mniej wchodzę, dokładnie po przeczytaniu że piszę zabawnie nadęte recenzje dla lansu. Także niepokój FeXa rozumiem w zupełności, bo nazizm wkraczający do branży audio to zło przestraszliwe :).

 

To chyba dlatego, że dawno nie było tak rozbieżnych opinii w dwóch parach na razm czyli 00 i 1770.

 

E tam, ide słuchać Staxów Staxofanatykować :D

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Tak jest, nie zrzeszeni w klubie Fostexa dziękujemy...he,he.

Mnie jak słucham THX00 przechodzi jakakolwiek chęć przekonywania kogokolwiek o ich wyższości czy lepszości...

Dla mnie największym szokiem jest że sprzedałem swoje ulubione DT990 600om, wolę Fostexy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie mam na tyle czasu, żeby przeklikać się przez wszystkie tematy, w których guzik się słyszało, a do powiedzenia najwięcej miało.

 

E tam, ide słuchać Staxów Staxofanatykować :D

 

Miłych odsłuchów życzę zatem :). Żeby nie być gorszym to sam idę się AKGfanatykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, czasem mam wrażenie, że nikt mnie nie rozumie (poza wyjątkami) :D

Jesteś rozumiany na pewno, ale po co nazywać rzecz po imieniu :)

To ma być zabawa więc bawmy się, wszyscy bez wyjątku.

Myślę, że jeśli pies z kotem mogą żyć w przyjaźni to właściciele 1770 i THX00 również :D

 

Idę Muzyki posłuchać, bo ona podobno (???) łagodzi obyczaje.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do "sztuczności" TH-X00 - "sztuczność" to za dużo powiedziane, raczej pewna "niewierność" przekazu, niewierność na rzecz flirtu z muzykalnością i funem, jaki dają

 

przesłuchałem kilka płyt w konfiguracji: FiiO X7 + FiiO E12A + ER-4S - jest w tym połączeniu synergia, a ety grają naprawdę blisko słowa "wierność" wyłączywszy delikatność zwiewnego armaturowego basu - no i taka płyta - GRIMES "Art Angels", w której "wysokie" dużo grają, ewidentnie pokazuje braki fostexów - wokal, talerze, smyki - wszystko brzmi mniej wyraziście

 

ale fostexy nadal bronią się muzykalnością i funem, a w muzyce, w której podstawa basowa jest ważna robią świetną robotę, tak samo świetnie wypadają w utworach z perkusją, dając rewelacyjny wygar - np. GINGER BAKER "Why?" - Ginger Spice

 

no i wciąż są na tyle szczegółowe, żeby zachować odpowiednią finezję przekazu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej czytam o 00 to mam wrażenie że to opisy d600, identycznie je wspominam. Denonki też nie miały najlepsze góry Ale tam gdzie podstawa basowa była w muzyce sprawdzamy się super. Do tego dość spora scena jak na zamknięte.

Takie relaxujace funnowe granie

 

mobilnie...

Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do "sztuczności" TH-X00 - "sztuczność" to za dużo powiedziane, raczej pewna "niewierność" przekazu, niewierność na rzecz flirtu z muzykalnością i funem, jaki dają

 

przesłuchałem kilka płyt w konfiguracji: FiiO X7 + FiiO E12A + ER-4S - jest w tym połączeniu synergia, a ety grają naprawdę blisko słowa "wierność" wyłączywszy delikatność zwiewnego armaturowego basu - no i taka płyta - GRIMES "Art Angels", w której "wysokie" dużo grają, ewidentnie pokazuje braki fostexów - wokal, talerze, smyki - wszystko brzmi mniej wyraziście

 

ale fostexy nadal bronią się muzykalnością i funem, a w muzyce, w której podstawa basowa jest ważna robią świetną robotę, tak samo świetnie wypadają w utworach z perkusją, dając rewelacyjny wygar - np. GINGER BAKER "Why?" - Ginger Spice

 

no i wciąż są na tyle szczegółowe, żeby zachować odpowiednią finezję przekazu

chcesz nausznych etów - posłuchaj FSP Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuję się do fanklubu fostexa z T50RP.

Co mnie podkusiło, żeby do Perula leźć na odsłuchy. :) W życiu bym nie pomyślał, że te słuchawki kupię. Męczyło mnie miesiąc i zamówiłem je w końcu.

Super mu recabling wewnętrzny i mod wyszedł. Analogowo, dużo powietrza, jakby się słuchało kolumn a nie słuchawek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fostex wypuszcza 900 mk2.

 

http://www.hifiinsider.com/news/2016/1/22/fostex-announces-th900mk2-premium-reference-headphones

 

Druga sprawa, posłuchałem ostatnio TH-X00 po ostrych modach. Z basotłuków zeszły basem do poziomu trochę ponad staxów. :woot: jak?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fostex wypuszcza 900 mk2.

 

http://www.hifiinsider.com/news/2016/1/22/fostex-announces-th900mk2-premium-reference-headphones

 

Druga sprawa, posłuchałem ostatnio TH-X00 po ostrych modach. Z basotłuków zeszły basem do poziomu trochę ponad staxów. :woot: jak?!

wygłuszenie z odpowiedniego materiału, ewentualnie coś bezpośrednio za przetwornikiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fostex wypuszcza 900 mk2.

 

http://www.hifiinsider.com/news/2016/1/22/fostex-announces-th900mk2-premium-reference-headphones

 

Druga sprawa, posłuchałem ostatnio TH-X00 po ostrych modach. Z basotłuków zeszły basem do poziomu trochę ponad staxów. :woot: jak?!

Powiedział bym, że Staxy miały nawet lepszy ten bas ;) Edytowane przez FunGD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności