Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Fostex


Gość Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, blackromek napisał:

Złożyłem stock i słucham , czekam tylko na kabel zbalansowany od forzy , na dzień dzisiejszy jeszcze się nie przekonałem do tych słuchawek nie które płyty grają jakby były popsute

Jakie masz źródło i jakiej muzyku słuchasz? Zmiana kabla za dużo nie pomoże, to są drobne zmiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej zależy tu od źródła, wzmacniacz też swoje dokłada i z doświadczenia słuchawki potrafią zagrać zupełnie inaczej.

Ja z Dekoni byłem zdecydowanie zadowolony, nie zauważyłem żadnym minusów w stosunku do stocka, a jedynie ergonomiczny progres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix sabre pro - Matrix spdif 2 - Bryston bh1 - Litlle Dot VI
Pliki z nas synology po upnp do Cayin idap 6 , cd transport Pioneer pod 9700

Wykładają się na źle nagranym metalu a do tego je kupiłem

Na razie muszę ogarnąć na których padach jest lepiej i poczekać na kabel zbalansowany oba moje wzmaki po balansie grają lepiej

Czy te plastikowe ringi z ząbkami są gdzieś do dostania ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, blackromek napisał:


Dzięki bardzo ale chodzi nie o te ringi chodziło mi plastikowe ringi z ząbkami którymi montuje się pad do muszli znalazłem tylko w sklepie w USA

Może się to da wydrukować w 3D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

Zmiana kabla za dużo nie pomoże, to są drobne zmiany.

 

8 godzin temu, blackromek napisał:

czekam tylko na kabel zbalansowany od forzy

Nie do końca, imo Forza Noir powinien do nich dobrze pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, blackromek napisał:

Matrix sabre pro - Matrix spdif 2 - Bryston bh1 - Litlle Dot VI
Pliki z nas synology po upnp do Cayin idap 6 , cd transport Pioneer pod 9700

Wykładają się na źle nagranym metalu a do tego je kupiłem

Na razie muszę ogarnąć na których padach jest lepiej i poczekać na kabel zbalansowany oba moje wzmaki po balansie grają lepiej

Czy te plastikowe ringi z ząbkami są gdzieś do dostania ?

Mimo pewnych prób nigdy nie udało mi się posłuchać Brystona. Wydaje mi się jednak, że z recenzji wynikało, że jest raczej jasny, ale mogę się mylić. Jeśli jednak tak jest, to może powodować niesłuchalność słabych realizacji. Przynajmniej jak tak odbierałem Fostex'y. Sytuacja zmieniła się z Milo, który jest ciemny raczej, tolerancja produkcji znacznie mi wzrosła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tommir napisał:

Mimo pewnych prób nigdy nie udało mi się posłuchać Brystona. Wydaje mi się jednak, że z recenzji wynikało, że jest raczej jasny, ale mogę się mylić. Jeśli jednak tak jest, to może powodować niesłuchalność słabych realizacji. Przynajmniej jak tak odbierałem Fostex'y. Sytuacja zmieniła się z Milo, który jest ciemny raczej, tolerancja produkcji znacznie mi wzrosła.

Bryś to nie jest zbyt dobry wzmacniacz do TH-900, zbytnio je rozjaśnia na górze a i moc BHA-1 też jest problemem (za duża do Fostexów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vonBaron napisał:

Bryś to nie jest zbyt dobry wzmacniacz do TH-900, zbytnio je rozjaśnia na górze

To prawda.

 

2 godziny temu, vonBaron napisał:

moc BHA-1 też jest problemem (za duża do Fostexów).

Bryś mocy akurat nie ma dużo (patrz strona producenta). Problemem w przypadku głośnych/czułych słuchawek jest gain i charakterystyka potka - grają głośno na samym początku skali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności